رفتن به مطلب

ویرایشگر همانند وردپرس دات کام

پست های پیشنهاد شده

سلام

راستش وقتی من وردپرس دات کام رو که میبینم دلم بد جور لک میزنه براش!! یعنی قسمت ویرایشگرش میمیره بای نوشتن! ادم با دیدنش نوشتن رو خوب یاد میگیره!!

راهی هست که بشه ویرایشگر وردپرس رو هم اونجوری کرد؟

لینک به ارسال

مرتضی جان حواست به خودت باشه پس نیفتی ;)

اینم از عکس از همه ویرایش گر هاش!(راستی همشون با آی جکس لود میشن؛ گفتم تا درصد پس افتادگی بشتر بشه یکم :D )

قسمت صفحه اصلی ارسال :

INDEX.jpg

ارسال متن معمولی:

TEXT.jpg

ارسال تصاویر:

PICTURE.jpg

ارسال فیلم:

VIDEO.jpg

ارسال نقل قول:

QUOTE.jpg

ارسال لینک:

LINK.jpg

لینک به ارسال

مرتضی جان حواست به خودت باشه پس نیفتی ;)

:blink: :blink: :blink:

برادر من خودت داری میبینی.این را با ویرایشگر خود اسکریپت مقایسه کن.زمین تا آسمان با هم فرق می کنه.به نظر من کاملا اختصاصی است.

لینک به ارسال

هرچی هست رو وردپرس سوار شده هست... یک نکته جالب رو هم کشف کردم... و اونم اینه که پیشخوان وردپرس توی ادرس

blog.wordpress.com/wp-admin 

هنوز هم با پرجاست... این چیز جدیده هم همونطور که تو عکس مشخصه تو ادرس :

en.wordpress.com/post 

هست...

انصافا دارم دیونه این ویرایشگر میشم.. (مطمعنا میدونم اونایی هم که اهل قلم هستند دیونه میشن ;) !)

اگه یک سرویس وبلاگ ایرانی بیاد که ویرایشگرش اینچنین باشه حتی اگر شده با دست هم انتقال بدم مطالبم رو منتقل میکنم!

لینک به ارسال

اگر این ویرایشگرر جزو افزونه های فروشی شرکت اتوماتیک نباشه یک مقدار منتظر باشید یکی دو ورژن دیگه با به روزرسانی وردپرس به وردپرس او آر جی اضافهمی شه

به عبارت دیگه معمولا خدمات وردپرس دات کام یا جنبه تبلیغاتی برای شرکت اتوماتیک داره یا جنبه آزمایشی برایب هسته مرکزی

لینک به ارسال

سلام

استاد اتفاقا الان من از نسخه 3.4 منتظرم که بیاد روی وردپرس!

من که نفهمیدم اینجا چی نوشته! ولی یکمی نزدیک تر شدم به هدف!

http://make.wordpress.org/ui/2011/11/20/button-button-whos-got-the-button/

اتفاقا یکمی هم نزدیک تر شدم یعنی:

https://github.com/crowdfavorite/wp-post-formats

ولی این پلاگین زمین تا آسمون با اونی که مد نظرمو نهست متفاوته... (الته این متناسب با پوسته هستا)

لینک به ارسال

بنظر میرسه یبک ui برای ادیتور ست کرده

چون از نظر امکانات خیلی تفاوتی نداره

لینک به ارسال

چنین پکی رو کسی نمیشناسه؟

لینک به ارسال

فکر میکنم از نظر ظاهری و یکسری از امکانات میشه از سورس گیری سایت اصلی برداشت اما باز هم باید منتظر موند یدید خود وردپرس چه میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...