رفتن به مطلب

ايندكس نشدن تگ ها

نگار صادقی

پست های پیشنهاد شده

سلام من قالب سايتمو عوض كردم و از وقتي اين كار رو كردم تگ ها ايندكس نميشن!!!!! بايد چيكار كنم؟ با قالب قبلي 50 درصد ورودي هاي گوگل از طريق تگ ها بوده ولي الان اصلا از طريق تگ ورودي ندارم!!

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

روی پوسته جدید همون برچسب های قبلی رو به همون شکل دارید؟

الان ورودی ندارید یا ایندکس برچسب؟

لینک به ارسال

من فقط پوسته رو عوض کردم و دست به چسب های مطالب نزدم ولی اصلا از طریق تگ ها ورودی ندارم!!! درصورتی که قبلا 50 درصد وردوی ها از طریق تگ ها بودن

لینک به ارسال

فایل robots.txt رو چک کن ببین جلوگیری نشده باشه

فایل های قالب رو بررسی کن ببین صفحه تگ هارو داره یا نه

بررسی کن ببین به لینک تگ ها تو پوسته no-index یا نو فالو نشده باشن

لینک به ارسال

ساده ترین راه اینه که در پوشه پوسته، یک فایل جدید به نام tag.php اضافه کنید و اطلاعات فایل category.php را درون آن قرار دهید.

لینک به ارسال

فایل robots.txt رو چک کن ببین جلوگیری نشده باشه

فایل های قالب رو بررسی کن ببین صفحه تگ هارو داره یا نه

بررسی کن ببین به لینک تگ ها تو پوسته no-index یا نو فالو نشده باشن

هیچکدوم از اینا اتفاق نیوفتاده

ساده ترین راه اینه که در پوشه پوسته، یک فایل جدید به نام tag.php اضافه کنید و اطلاعات فایل category.php را درون آن قرار دهید.

خود قالبم همچین فایلی رو داره

قبلا 80درصد ورودی های گوگل از طریق تگ ها بوده ولی بعداز تعویض قالب 5درصد هم نیست و فقط از طریق خود پست ها وارد شدن.

بازدید سایتم با قالب قبلی 13 هزار تا بود الان با تعویض قالبم شده 5 هزارتا!!!!

لینک به ارسال

هیچکدوم از اینا اتفاق نیوفتاده

بدون دلیل که همچین اتفاقی نمیفته !

یه چند روزی قالب قبلیرو بزار ببین باز هم ورودی از تگ ها نمیاد ؟

اگر اومد که مشکل از قالبه و فایل header.php و اگر فانکشن داره بزار اینجا تا بررسی بشه

تو گوگل وبمستر هم ببین خطایی چیزی نداده

لینک به ارسال

قالب قبلی خیلی خوب تگ ها رو ایندکس میکنه ولی عیب از قالب جدیدخ!! کجاش رو دیگه نمیدونم والا!

فایل های header و functions و tag رو پیوست کردم. اگه محبت کنید یه نیگا بندازید ممنون میشم :)

tag-header-functions.zip

لینک به ارسال

خودتون تگ ها رو جستجو کنید در گوگل ببینید اصلاً در نتایج ظاهر میشن . . . بعد روشون کلیک کنید ببینید مشکلی ندارن .

لینک به ارسال

خودتون تگ ها رو جستجو کنید در گوگل ببینید اصلاً در نتایج ظاهر میشن . . . بعد روشون کلیک کنید ببینید مشکلی ندارن .

جستجو کردم ولی چیزی بیدا نکرد.

فقط تو شبکه های که اشتراک گذاشته بودم بیدا کرد اونم با ادرس اون.

موقع جستجو فقط من میتونم با عنوان نوشته ،مطالب سایت خودمو جستجو کنم و با تگ های که نوشتم اصلا چیزی بیدا نکردم

همچنین ورودی از گوگلم هم پایین هست

ویرایش شده توسط alireza1990
لینک به ارسال

جستجو کردم ولی چیزی بیدا نکرد.

فقط تو شبکه های که اشتراک گذاشته بودم بیدا کرد اونم با ادرس اون.

موقع جستجو فقط من میتونم با عنوان نوشته ،مطالب سایت خودمو جستجو کنم و با تگ های که نوشتم اصلا چیزی بیدا نکردم

همچنین ورودی از گوگلم هم پایین هست

واس سایت من تگ ها با اولویت خیلللی پایین ایندکس میشنیعنی باید دقیقا همون عبارت توی گوگل سرچ بشه تا تگ مطلب من رو هم نمایش بده در صورتی که قبلا مثلا اگه یه دونه از تگ های مطلبم "دانلود نرم افزار فتوشاپ" بود و توی گوگل سرچ میشد "دانلود فتوشاپ" مطلب من هم نمایش داده میشد ولی الان باید دقیقا همون عبارت تابپ بشه!! امیدوارم که منظورمو رسونده باشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...