• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
click

چگونگی اتصال سرور دانلود به سایت وردپرسی

7 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

من به تازگی سرور دانلودی را خریداری کردم حال میخواهم این سرور دانلود را به سایت وردپرسی ام متصل کنم و به راحتی با افزونه wp-filebase فایل های خود را مدیریت نمایم .

لطفا من راهنمایی کنید ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد

برای اتصال سرور دانلود به سایت وردپرس هیچ راه حلی وجود نداره ؟

در صورتی که پاسخ شما مثبت است لطفا راهکار دیگری پیشنهاد کنید ...

لازم به ذکر است قرار دادن لینک ها به صورت دستی امری بسیار زمان بر است و از کیفیت کار می کاهد

به طور مثال من میخواهم 30 فایل صوتی را در یک پست قرار دهم که هر یک از این فایل ها به ترتیب (عنوان ، پیش نمایش ، زمان و حجمش) باید درون سایت قرار بگیرد که امری بسیار زمان بر است و امکان اشتباه از طرف نویسنده وجود دارد

منتظر پاسخ دوستان هستم ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما دقیقا چه پروسه ایی مدنظرتون هست؟

چون ما چیزی به اسم اتصال سرور دانلود به سایت نداریم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی عزیز

من در حال حاضر دو هاست دارم

یکی هاست مخصوص دانلود و دیگری هاستی که سایتم در آن دایر است

حال میخواهم هاست دانلودم نیز به سایت متصل شود به عبارت دیگر رسانه ی سایت به سرور دانلودم متصل بشه ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب ببینید یک راهی که به ذهنم میرسه این هست.

البته فقط برای چیزهایی که از طریق آپلودر رسانه ذخیره میشه اینکار قابل اجراست.

شما یک زیر دامنه بسازید و در بخش تنطمیات رسانه در فیلد اول که مربوط به ادرس پوشه ذخیره سازی هست آدرس زیردامنه رو بدید. مثلا:

http://images.yourdomain.com

حالا شما یک هاست جدا برای فایلها در نظر دارید.

یک زیر دامنه بسازید و بعد هاست دانلودتون رو روی زیردامنه ست کنید و آدرس رو مثل بالا در تنظیمات قرار بدید. (اینکار برای زیردامنه ایی که روی یک هاست دیگه هست تست نشده)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میخواستم تاپیک جدا بزنم اما دیدم این تاپیک وجود داره اما نتیجه نداده گفتم سوالمو همینجا بگم چون مشکلمون مشابه بود .

برای انتقال پوشه آپلود 3 تا کار باید کرد

1. ساخت سابدامین

2. ست کردنش روی هاست دانلود

3. تغییر مسیر پوشه آپلود توی تنظیمات وردپرس

4. انتقال پوشه آپلود به سابدامین

5.تغییر مسیر فایلای قدیمی از دیتابیس به مسیر ساب دامین

6 . پروتوکل 301

همه ی کارای بالا رو انجام دادم و همه چیز به خوبی انجام شد . هاست سایتم سیپنل هست و هاست دانلود هم دایرکت ادمین

و وقتی به سایت مراجعه میکردم تمام عکسااز زیر دامنه لود میشد خیلی خوب و عالی ... اما!!!!!!!!!!!

مشکل اصلی اینجاست که اگر فایل یا عکس جدید آپ کنم فایل توی زیر دامنه ذخیره نمیشه و توی همون سیپنل ذخیره میشه اما آدرسش آدرس سیپنل میمونه مثال :

سابدامین www.1.aaaa.com و مسیر هم باشه img یعنی گفته شده فایلا توی این مسیر ذخیره بشن از طریق تنظیمات وردپرس : www.1.aaaa.com/img

و تصاویر قبلی هم توی این پوشه هستن و لودم میشن .

اما وقتی یک فایل جدید آپ میکنی مثلا b.jpg آدرسش میشه www.1.aaaa.com/img/b.jpg اما توی این مسیر دایرکت ادمین ذخیره نمیشه و میره توی سیپنل توی شاخه اصلی یه پوشه میسازه به نام img و فایل اونجا ذخیره میشه یعنی فایل توی این آدرس ذخیره میشه www.aaaa.com/img/b.jpg توی هاست سیپنل . در نتیجه وقتی فایلو فرامیخونی 404 میشه چون اصلا توی زیردامنه وجود نداره.

بنظرتون باید چیکار کرد . همه میگن میشه تا مرحله اول منم میگم میشه اما توی ذخیره فایلای جدید نمیشه ؟ توی سایتای انگلیسی هم خیلی گشتم توی انجمن وردپرس انگلیسی هم این موضوع مطرح شده اما من نتونستم جواب بگیرم توی انجمنشون نمیشد جستوجو کرد و جواب رو پیدا کرد . سایتای فارسی هم که هیچی نگفتن ... تنها جایی که حدث زدم بشه جواب رو پیدا کرد همینجاست .

اصلا چنین چیزی وجود داره یعنی میشه سایت روی یک سایت باشه و فایلا روی یک هاست دیگه آپ بشن چون مثلا من بخوام یه mp3 رو برای دانلود بزارم اگر خودکار بره توی زیردامین خیلی عالی میشه .

شاید باید پرمیشنی برای دسترسی بین دو هاست ایجاد کرد ؟

افزونه های parall رو هم تست کردم جواب ندادن .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته توی بخش ذخیره الان چندباری که تست شده درست و 100% جواب نداده.

متاسفانه بزرگترین مشکل کار هم همین هست.

ولی میشه با نوشتن یک افزونه رابط این مشکل رو حل کرد. که بیاد فایلهای آپلودی رو ببره توی سرور جدید. قبلا هم همچین افزونه ایی بوده که الان درست کار نمیکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط p30fire
      با سلام ؛
      کسی میتونه به من کمک بکنه؟ / من میخام به منوی بالای قالب صحیفه ، موضوعات سایتم رو به نمایش در بیارم و اونجا درج کنم.
      کس میدونه باید از کجا اون ها رو بگذارم؟

• توسط Alireza Xn

با سلام این قالب قبلی و البته فعلی وب سایلنت هستش و کاملا اختصاصی طراحی شده که قراره قالب جدید سایت بالا بیاد و این قالب رو برای فروش قرار میدم قالب برفی یک قالب زیبای فلت هستش مناسب برای هر سلیقه ایی و مناسب برای سایت های وبلاگی و خبری و مجله ایی طرح بندی نمیه فلت و جذاب .
      مشخصات این پوسته :

کاملا واکنس گرا و ریسپانسیو
      دارای پنل تنظیمات با تکنولوژی ای جکس
      استفاده از آخرین استاندارد کد نویسی HTML5/CSS3
      استفاده شده از جدید ترین متد های طراحی روز
      منو و زیر منو زیبا و پریمیوم به صورت کاملا داینامیک
      بهینه سازی شده برای موتور های جستجو
      سئو 100 درصد
      دارای لوگو اختصاصی (قابل ویرایش)
      دارای 200 ایکون وکتور فلت (رایگان)
      انعطاف پذیری بسیار بالا جهت ویرایش قالب و شخصی سازی

شما این فرصت رو خواهید داشت که همراه این قالب 200 ایکون وکتور فلت به صورت رایگان هدیه بگیرید

این قالب دارای پشتیبانی 6 ماهه و آپدیت های هفتگی خواهد بود . امیدوارم که از این قالب زیبا لذت ببرید .
      قیمت قالب با لایسنس تک کاربره : 35 هزار تومان
      جهت خرید این قالب همراه با امکانات جانبی و ویژگی های پریمیوم دیگه پ خ بدید .
      دموی آنلاین قالب
    • توسط sajjad0017
      سلام بنده قصد داشتم تا از جعبه دانلود آسان دانلود استفاده کنم اما چند تا مشکل برام پیش اومد اما قبل از عرض مشکل یکم توضیح بدم
      از پوسته gray-modern که ترجمه ماندگار وب هست استفاده می‌کنم روی ومپ و سایت اصلی هم امتحان کردم.
      حالا مشکل
      وقتی کد ها رو به single.php اضافه میکردم پوسته بهم میخورد و ساید بار می اومد پایین
      به توصیه آقای قائم امیدی کد ها رو بعد از

<?php the_content(); ?>

قرار دادم وکد ساید بار رو

<?php get_sidebar(); ?>

از قبل

<?php get_footer(); ?>

به بعد از

<?php get_footer(); ?>

انتقال دادم اما اینبار فوتر بهم خورد با بخش فوتر کاری ندارم اما مشکل بخش (طراح پوسته : theme motive ترجمه شده توسط : ماندگار وب) هست که با فوتر خراب میشه
      میشه فوتر رو کلا برای پست ها حذف کرد امازحمت مترجم از بین میره
      اگر تونستم مشکل رو برسونم که هیچ اما اگه نه عکس هم بگذارم
      پیروز باشید
    • توسط hesam_kipps
      با سلام:
      شبکه 24 ، دانلودفیلم،سریال و موسیقی با لینک مستقیم باسرعت بالا
      کلیه سریال های ایرانی،کلیه فیلم های ایرانی،کلیه فیلم های خارجی و کلیه ترانه ها و موسیقی
      هرهفته با قرعه کشی جوایز نفیسی به کاربران سایت ارائه خواهد شد.
      وبسایت: http://www.shabakeh24.com
      www . shabake24 . com
    • توسط applemusic

سایت
      دانلود فیلم

یک مدیا

http://www.kitefilm.org

سایت
      دانلود فیلم

و آهنگ mp3dl

http://01.applemusic.org

لطفا نظر بدید