رفتن به مطلب

افت شدید ورودی گوگل و بازدید در مدت یک روز

milad2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

در عرض یک روز آمار 250 بازدید و حدود 60 ورودی از گوگل ما تبدیل به یک ورودی از گوگل و بازدید کل 5 شد

حسابی شوکه شدیم

در گوگل که سرچ کردیم مطالب سایت هست و زمانی هم که از گوگل وارد سایت می شویم مشکل خاصی نیست.

ما چند روز پیش خواستیم وردپرس را شبکه کنیم که یک خط در فایل کانفیگ قرار دادیم بعد که منصرف شدیم کد را پاک کردیم.

در وبمستر هم از دیروز 66 nothing found داریم

سایتی هست که بتونه ایراد یابی کنه ببینه مشکل از کجاست

لینک به ارسال

ایراد یابی مشکل سایت یا مشکلات سئو؟

لینک به ارسال

سلام

ببخشید مشکل از آمارگیر بود

ولی ممنون می شیم چند سایت ایراد یاب مشکل سایت و سئو معرفی بفرمایید

پ.ن مشکل از آمارگیر نیست کلماتی که صفحه اول گوگل بودند اصلا معلوم نیست صفحه چندم رفتند

لینک به ارسال
سایت تورتک هم بخش سئو هم بخش وردپرس اونو بخون حرف نداره. کارایی که گفت من کردم عرض دو ماه پیج رنک 3 گرفتم . ورودی گوگلم هم خوب شده. یک مطلبی هم داشت که در مورد افزونه های سئو وردپرس بود فکر کنم جالب باشه برات
لینک به ارسال

دوستان ببخشید

تقریبا مطمئن شدیم مشکلاتی به وجود اومده

کلماتی که در گوگل صفحه اول بودیم اصلا معلوم نیست صفحه چندم رفته

سایتهایی هستند که بررسی کنند ببینیم چه مشکلاتی از لحاظ سئو و چه مشکلاتی از لحاظ خود سایت داریم؟

لینک به ارسال

من در اینجا دو نمونه سایت چک کننده سئو نام بردم که میتونه مشکلات سئو ی سایت رو بهتون بگه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...