رفتن به مطلب

هک افزونه WP-PageNavi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان محترم و همچنین اساتید گرامی

آیا امکانش هست تا افزونه WP-PageNavi رو هک کنیم و دکمه های مرود نظرمون رو بذاریم ؟؟

من یکسری دکمه که با css و jQuery هست رو اماده کردم که ضمیمه میکنم که اگر امکانش باشه جایگزین دکمه های WP-PageNavi بشه

این لینک هم ارائه دهنده این دکمه هاست

http://www.jqueryrain.com/?XsgIiL3v

متشکرم

dokme.zip

لینک به ارسال

سلام

شما دو راه دارید :

1 ـ استایل دلخواهتون رو به فایل pagenavi-css.css اضافه کنید .

2 ـ کد php این افزونه رو در قالب بذارید و بهش استایل بدید :

<?php wp_pagenavi(); ?>

ولی به نظر من آسون تر از راه های بالا نصب افزونه ی Wp Pagenavi Style هستش

لینک به ارسال

سلام

شما دو راه دارید :

1 ـ استایل دلخواهتون رو به فایل pagenavi-css.css اضافه کنید .

2 ـ کد php این افزونه رو در قالب بذارید و بهش استایل بدید :

<?php wp_pagenavi(); ?>

ولی به نظر من آسون تر از راه های بالا نصب افزونه ی Wp Pagenavi Style هستش

متشکرم از راهنماییتون

ولی اگه به فایل پیوست و لینک ارسال شده توجه کنید این استایل فرق میکنه

ایتن استایل تلفیقی ار سی اس اس و جی کوئری هست اگر امکانش هست بگید تا من کد php رو کجای قالب تزریق کنم و کدوم قسمت کد رو بایت تزریق کنم چون میخوام دقیقا شماره صفحاتم مثل همین فایل پیوست بشه

لینک به ارسال

ببینید این فایلی که شما پیوست کردید jquery paginate هست ، یعنی صفحه بدون رفرش و با جی کوئری عوض میشه ... حالا شما فقط میخوایید دکمه ها شبیه این کد باشه یا صفحات هم بدون رفرش تعویض شه ؟؟

لینک به ارسال

ببینید این فایلی که شما پیوست کردید jquery paginate هست ، یعنی صفحه بدون رفرش و با جی کوئری عوض میشه ... حالا شما فقط میخوایید دکمه ها شبیه این کد باشه یا صفحات هم بدون رفرش تعویض شه ؟؟

نه فقط میخوام کله دکمه ها شبیه این بشه و حرکت دکمه ها هم اینجوری نرم باشه وگرنه صفحات آرشیو اگر بخواد بدون رفرش عوض بشه یکم کد نویسی میخواد که من بلد نیستم , من فقط میخوام کل این استایل دکمها به عنوان شمارنده من باشه تو استایل و شیوه حرکت این دکمه ها هیچ تغییری ایجاد نشه همین

لینک به ارسال

برای اینکار حتما باید برنامه نویسی بدونید

کار قبلیتون رو هم خدایی شد که فرصت کنم براتون حاضر کنم

برای انجام اینکار یا با مطالعه مقالات آموزشی بخش آموزش پیش برید و یا در بخش خرید تایپیک بزنید (فکر کنم قبلش باید 20 تایپیک داشته باشید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...