• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
atryad

محتوای برچسب ها و دسته ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه مشکل وقتی که روی نام دسته یا برچسب های سایتم کلیک میکنم مطالب اون برچسب و دسته نمایش داده نمیشود و پیغام مطلبی موجود نیست یا مطلبی در این دسته وجود ندارد درحالی که در مدیریت ورد پرس تعداد مطالب دسته ها یا برچسب ها مشخص است قالب رو هم عوض کردم باز هم همون مشکل وجود دارد

ممنون میشم کمکم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برید به قسمت تنظیمات در پیوند یکتا به صورت پیشرفض در بیارید . شاید درست بشه .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا این مشکل ایجاد شده؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آها باید یه بار دیگه همه رو بروزرسانی کنی تا حل بشه فکر کنم مربوط به آپدیت All In Seo One بود نمیدونم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از خیلی از افزونه ها می تونه باشه که متداول ترینش همون All In Seo One است

جداول دیتابیستون رو یکبار repear کنید احتمالا درست می شه

وارد phpMyAdmin بشید جداول را سلکت کنید و Repear را انتخاب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مسعود
      با سلام 
      دوستان مشکل من در نحوه نمایش پست های دسته بصورت محدود هست .مثل عکس زیر، یعنی وقتی روی دسته مورد نظر کلیک میکنم تا مطالب اون دسته رو نشون بده میاد یک دکمه بیشتر قرار میده و نوشته ها با اینکه هیچ ابزارکی فعال نیست و layout همه نوشته ها روی no sidebar وسط قرار نمیگیره. 

در واقع من میخوام مطالب به صورت کامل ( بدون خلاصه و دکمه بیشتر) و وسط چین  پشت سر هم قرار بگیره مثل تصویر زیر

من از وردپرس نگارش 4.9.6 و قالب شرکتی Company Elite فارسی شده همیار وردپرس استفاده میکنم.
      آدرس دانلود قالب 
      https://hamyarwp.com/company-elite/
      با تشکر از شما
    • توسط alone121212
      سلام به همه
      من این پوسته رو نصب کردم . مشکلم اینه که قسمت تگ یا برچسب در ارسال فیلم فصل و ... نداره وفقط فقط در قسمت ارسال پست داره می خواستم ایا راهی هست که بشه تگ رو برای همشون فعال کنم

dooplay (2).zip
    • توسط dumbie
      سلام. 
      به یه مشکل عجیب برخوردم، یکی از دسته ها کلا نه باکس تیک داره نه میشه پاکش کرد! 
      یه عکس ازش گرفتم اینجا گذاشتم لطفا ببینیدش:
      https://ibb.co/evoWwT

چه کارش میتونم بکنم؟
    • توسط omid3d
      سلام. من تعداد بسیار زیادی دسته و زیر دسته دارم...بعضی هاش سه سطحی هستن...الان میخوام به عنوان منو هم بالا سایت نمایش داده بشن، ولی متاسفانه وقتی میخوام انتقال بدم به قسمت منو ها، همه در یک سطح قرار میگرن، دیگه مادر و زیر مجموعه و ... نشون داده نمیشن... متاسفانه مشکل اینه که مثلا اگه دسته شما یک ادبیات زیر مجوعشه دسته شماره دو هم ادبیات رو داره، همین باعث شده که نتونم تشخیص بدم ادبیات مال کدومه...تعدادشون هم خیلی بالاست...ممنون میشم ره حلی چیزی در اختیارم بزارید