رفتن به مطلب

تغییر در قسمت پست های مرتبط

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم بپرسم توی سایتم قسمت پست های مرتبط (related posts) را که دقیقا زیر پست و در ادامه نوشته هام قرار داره را تغییر بدم یعنی میخوام به صورت یه بلوک جداگانه در بیاد یا اینکه اگه نمیشه به صورت یه بلوک جداگانه دربیاد ، حداقل دورش یه کادر (منظورم بردر هستش) دورش باشه که یه کم از نوشته هام تفکیک بشه

اگه به حساب تبلیغ نزارید به این پست برید و به قسمت پست های مرتبط که اون اواخره نگاه کنید منظورم را میفهمید

http://www.difal.ir/278/%D8%B2%D9%86%D8%...9%88%D8%A7

لینک به ارسال

سلام

در فایل استایل قالب اضافه کنید :

.yarpp-related {
border:1px dashed #000;
}

برای مثال من یک کادر نقطه چین مشکی بهش دادم

لینک به ارسال

مرسی دوست خوبم خیلی کمک کردی

اما سه تا سوال دارم

1- اینکه میشه جای خط چین نوع دیگه ای استفاده کرد؟ چه جوری؟

2- سمت راست پست های مرتبط خیلی چسبیده به اون خط چین ها در صورتی که سمت چپش خیلی جا هست نمیشه کمی به سمت چپ ببریمش؟

3- امکانش نبود به صورت یه بلوک جداگانه در بیاد؟

لینک به ارسال

خواهش میکنم //

1 ـ دو مدل دیگه هست : ساده » به جای dashed بنوسید : solid و نقطه نقطه » dotted

2 ـ به همون کد اضافه کنید :

padding:10px;

3 ـ الان هم به صورت یه بلوک جدا گانه است !

لینک به ارسال

بازم ممنونم ولی ببخشید اینقدر سوال میپرسم

اگه بخوام اون بردری که دورش ایجاد شده دوتایی یا سه تایی باشه باید چه کار کنم (منظورم اینه که دو ردیف یا سه ردیف خط چین دورش باشه)؟

لینک به ارسال

سوال پرسیدن حق شماست ! //

باید یه div دیگه ایجاد کنید داخلش ، دوباره به اون div کادر بدید ! .... الان div ای که پست های مرتبط شما رو در بر گرفته اینه :

<div class="yarpp-related">
.
.
.
.
.
.
</div>

حالا این خودش یه border داره ، ما یه div دیگه داخلش میزنیم و به اون هم border میدیم :

<div class="yarpp-related">
<div class="yarpp-related2">
.
.
.
.
.
.
</div>
</div>

و همچنین در استایل :

yarpp-related2{
border:1px solid #000;
}

لینک به ارسال

باید در فایل single.php باشه ... نه تاثیری در سرعت نداره ولی جلوه ی جالبی ایجاد نمیشه ;)

لینک به ارسال

آهان ... من الان سورس سایتتون رو نگاه کردم ... شما دارید برای نمایش پست های مرتبط از افزونه ی yet-another-related-posts استفاده می کنید ... باید در فایل های php این افزونه دنبالش بگردید .

لینک به ارسال

مرسی داداش فریدحل شد به جای dashed اینو اضافه کردم درست شد groove البته دو خط نیست ولی خوب شد

راستی اینو از توی یه سایت پیدا کردم وگرنه خودم بلد نیستم همون جا نوشته بود واسه دو خط هم از این double استفاده کنید

ویرایش شده توسط بچه فضول
لینک به ارسال

خواهش میکنم //

آها ... ببخشید حواسم نبود که این مقدار هم وجود داره ! :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...