5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت اساتید. من میخام از پیوند یکتای %post_id% %postname% استفاده کنم ولی بر سر سه راهی قرار گرفته ام. که post id رو به چه طریق قرار دهم.

%post_id% / %postname%

%post_id% - %postname%

%post_id% _ %postname%

الان من موندم که از این سه تا کدومش استاندارده. روش اولی که تو همین تاپیک یکی گفته بود از نظر گوگل خوب نیست. راستم میگه اخه اینجور گوگل اینو یه دسته جدا حساب میکنه. شک من بیشتر سر روش دوم و سومه. اگه در سایتم از - استفاده کنم Postid با Postname قاطی میشه و باز وجهه ی خوبی نداره و این شک به وجود میاد که گوگل وقتی postname رو ایندکس میکنه اون شماره id رو هم به حساب postname در نظر بگیره. مثلآ پیوند یکتای من به این شکل میشه:

site.com/1111-crysis3-download

در این جا عدد 1111 که همون شماره id هستش با نام پست مخلوط شده و ترسم از اینه که گوگل اینو هم به حساب نام پست بزنه و برای ایندکس بد باشه. اما مورد سوم که _ هستش بین id و postname من تمایز قائل میشه و یه جورایی اینا رو از هم جدا میکنه.

حال نظر شما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روش اول واسه اين ميگن كه خوب نيست كه دسترسي به مطلب از دو طريق صورت ميگيره !‌

به فرض اگه باشه :

site.com/170/post name

با اين لينك هم به همين پست ميشه دست رسي داشت :

site.com/170

ولي مورد دوم و سوم از نظر بنده فرقي نداره !‌ نظر بنده هست منتظر جواب بقيه دوستان و نظر اون ها هم باشيد !‌

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آی دی پست به این صورته :

%post_id%

در مورد نوع پیوند یکتا هر کسی یه نظری داره ... ولی من همیشه از این نوع استفاده میکنم :

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%.html

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در واقع مشکل کلی من الان اینه که از کدوم پیوند های زیر استفاده کنم. (1111 شماره ای دی پست است)

site.com/1111-download-internet-download-manager

site.com/1111_download-internet-download-manager

خودم که بیشتر دوست دارم از دومی استفاده کنم چون _ یه جورایی شماره id پست رو از نام پست جدا کرده و خلاصه بگم مثل اولی یکنواخت نیست حالا نمیدونم گوگل هم میتونه این جدا بودن رو تشخیص بده یا نه؟؟؟ من به شخصه هیج جا ندیدم از این مدل استفاده کنن و میترسم اگر استفاده کنم رو سئو تاثیر منفی بزاره.

ویرایش شده در توسط mamad24
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما / بزنی به نظرم بهتره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط Reza0098
      سلام
      چطور میتونم پیوند یکتا نوشته هام رو از فارسی به انگلیسی تبدیل کنم؟ از افزونه  WP-Parsi Permalink Translator  استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم
      موفق باشید
    • توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط saeedsaeed
      سلام من روزی که سایت رو راه انداری کردم پیوند یکتا سایت رو بد انتخاب کردم حالا به مشکل  برخوردم
      پیوند یکتا رو گذاشتم " سال و ماه و روز و نام نوشته " الان به مشکل برخوردم . من یه پست میزارم بعدا نیاز به بروز رسانی داره وقتی بروز میکنم مطلب پیوند یکتا قسمت تاریخش تغییر پیدا میکنه و هرچی وقت برای اون پست گذاشتم هدر میره و لینکهای که براش ساختم انگار الکی هستن .

این قسمتی که خط قرمز کشیدم زمانی که مطلب میزارم تاریخ همون روز میخوره و بعدا من نیاز دارم به تاریخ مثلا امروز مطلب رو بروز کنم و بیارم صفحه اول لینکش تغییر پیدا میکنه و لینک قبلی که جاهای دیگه استفاده کردم کار نمیکنه
      میشه بروز رسانی کرد ولی اگه تاریخ رو دست زدم لینک مطلب عوض میشه
    • توسط arianemun
      سلام عرض ادب به کاربران وردپرس پارسی ، من یک مشکلی دارم در افزونه ای ، افزونه woocomerce product finder یک افزونه ای است طبق تنظیمات و چیز هایی که برای محصول ووکامرسی تعریف میکنیم با انتخواب گزینه ها توسط کاربر محصول مورد نظر خودش رو پیدا میکنه، تنها مشکلی که این افزونه یا میشه گفت ضعفی که داره تفاوت محصول برجسته رو با محصول ساده متوجه نمیشه یعنی اگر تو اون دسته یک محصول برجسته باشه و یک محصول ساده اون ها رو از هم تفکیک نمیکنه من میخواستم این قابلیت رو به این افزونه اضافه کنم که کاربر وقتی محصولش رو پیدا کرد هم محصول ساده ها رو ببینه و محصول برجسته شده ! ممنون میشم کمک کنید .

لینک افزونه استفاده شده