رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید. من میخام از پیوند یکتای %post_id% %postname% استفاده کنم ولی بر سر سه راهی قرار گرفته ام. که post id رو به چه طریق قرار دهم.

%post_id% / %postname%

%post_id% - %postname%

%post_id% _ %postname%

الان من موندم که از این سه تا کدومش استاندارده. روش اولی که تو همین تاپیک یکی گفته بود از نظر گوگل خوب نیست. راستم میگه اخه اینجور گوگل اینو یه دسته جدا حساب میکنه. شک من بیشتر سر روش دوم و سومه. اگه در سایتم از - استفاده کنم Postid با Postname قاطی میشه و باز وجهه ی خوبی نداره و این شک به وجود میاد که گوگل وقتی postname رو ایندکس میکنه اون شماره id رو هم به حساب postname در نظر بگیره. مثلآ پیوند یکتای من به این شکل میشه:

site.com/1111-crysis3-download

در این جا عدد 1111 که همون شماره id هستش با نام پست مخلوط شده و ترسم از اینه که گوگل اینو هم به حساب نام پست بزنه و برای ایندکس بد باشه. اما مورد سوم که _ هستش بین id و postname من تمایز قائل میشه و یه جورایی اینا رو از هم جدا میکنه.

حال نظر شما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

روش اول واسه اين ميگن كه خوب نيست كه دسترسي به مطلب از دو طريق صورت ميگيره !‌

به فرض اگه باشه :

site.com/170/post name

با اين لينك هم به همين پست ميشه دست رسي داشت :

site.com/170

ولي مورد دوم و سوم از نظر بنده فرقي نداره !‌ نظر بنده هست منتظر جواب بقيه دوستان و نظر اون ها هم باشيد !‌

لینک به ارسال

سلام

آی دی پست به این صورته :

%post_id%

در مورد نوع پیوند یکتا هر کسی یه نظری داره ... ولی من همیشه از این نوع استفاده میکنم :

/%year%/%monthnum%/%day%/%postname%.html

لینک به ارسال

در واقع مشکل کلی من الان اینه که از کدوم پیوند های زیر استفاده کنم. (1111 شماره ای دی پست است)

site.com/1111-download-internet-download-manager

site.com/1111_download-internet-download-manager

خودم که بیشتر دوست دارم از دومی استفاده کنم چون _ یه جورایی شماره id پست رو از نام پست جدا کرده و خلاصه بگم مثل اولی یکنواخت نیست حالا نمیدونم گوگل هم میتونه این جدا بودن رو تشخیص بده یا نه؟؟؟ من به شخصه هیج جا ندیدم از این مدل استفاده کنن و میترسم اگر استفاده کنم رو سئو تاثیر منفی بزاره.

ویرایش شده توسط mamad24
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...