رفتن به مطلب

یه سوال در مورد قالب دانلود

shima

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

یه سوال در مورد قالبهای سایت دانلود دارم...

اگه توجه کرده باشید توی همه سایتهای دانلود تو صفحه پستها یه چیز ثابت وجود داره که اونم دکمه دانلود و رمز و منبع و ... هست... منظورم قسمتایی هست که تو عکس مشخص کردم:

(عکس پیوست شده پایین)

حالا سوالم:

میخواستم بپرسم این قسمتا برا هر پست بصورت دستی وارد میشه یا توی این قالبها امکانی وجود داره که این قسمتا پایین هر پست ثابت میشه و فقط نیاز به وارد کردن آدرس داره؟! اگه این قالبا یه همچین امکانی دارن ممنون میشم بگید چجوری....

ممنون

post-2298-0-95786400-1379181484_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام نخير دوست عزيز دستي وارد نميشه !‌

توسط زمينه دلخواه ايجاد ميشه ! توي انجمن ي جستجو بزنيد نحوه استفاده ازش رو پيدا ميكنيد !‌

لینک به ارسال

البته به صورت دستي هم ميشه اين كار رو كرد (جزئي)

توي قالب فايلsingle.php در زير آن هر چيزي اضافه كنيد توي ادامه مطلب نمايش داده مي شود

لینک به ارسال

بعدا چطوري توش لينك اضافه كنن ؟‌

واسه كارايي كه ثابت هستن مث رمز فايل و منبع فك كنم بشه !‌ وقتي ميخواد لينك بده چطوري بزار اون وسط ؟

لینک به ارسال

منم براي چيزهاي ثابت گفتم مثل :

رمز ، منبع و....

براي دالنود جستحو كنن پيدا ميشه تو اينجا

لینک به ارسال

اهوووم از همون زمينه دلخواه استفاده كنيد ! بهتر هست ! اين قابليت رو هم داره كه اگه قالب عوض هم كردين اگه كد هاش رو به function.php قالب جديد هم اضافه كنيد نمايش بده !‌

لینک به ارسال

بعدا چطوري توش لينك اضافه كنن ؟‌

واسه كارايي كه ثابت هستن مث رمز فايل و منبع فك كنم بشه !‌ وقتي ميخواد لينك بده چطوري بزار اون وسط ؟

همه این کار ها رو با زمینه دلخواه میشه انجام داد. یکم در موردش بخونید خودتون متوجه می شید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...