رفتن به مطلب

دیر لود شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان سایت ما خیلللی دیر لود میشه الان نتم همه سایت ها رو زود باز نمیکنه ولی سایتم رو 15 دقیقه ست هنوز لود نکرده!!! میشه تست کنید؟ توی امضاء هستش ممنونم

لینک به ارسال

به احتمال زیاد بر میگرده به هاست شما.اگر از هاست اشتراکی استفاده می کنید سایت شما مصرفش بالا رفته.برای همین با کمبود منبع مواجه میشه.

لینک به ارسال

سلام

با توجه به بررسی gtmetrix خب مسلمه سرعت لود خیلی پایینه ! مهم ترین دلیل هاش اینا هستن :

1 ـ یک مگ حجم صفحه است !

2 ـ 88 درخواست به سرور فرستاده میشه !

3 ـ 10 تا از عکس ها سایزشون تعیین نشده

4 ـ تعداد فایل های جاوا استفاده شده زیاده ( 18 تا ) ... سعی کنید تعدادش رو کم کنید

به احتمال زیاد بر میگرده به هاست شما.اگر از هاست اشتراکی استفاده می کنید سایت شما مصرفش بالا رفته.برای همین با کمبود منبع مواجه میشه.

مربوط به هاست اشتراکی نیست .. من سایت دارم روی هاست اشتراکی که سرعت لودش بسیار عالیه

لینک به ارسال

حجم صفحه برای مثال از عکس ها sprite بسازید ، به جای عکس در قالب از کد استفاده کنید ... فایل ها رو یکی یکی باز کنید و فاصله ی بین خطوط رو پاک کنید و ...

لینک به ارسال

مربوط به هاست اشتراکی نیست .. من سایت دارم روی هاست اشتراکی که سرعت لودش بسیار عالیه

من الان از سایت ما مارال هاست هاست دارم.یکی از سایت هایم به همین علت دچار مشکل شده است. نمی دانم هر چی شما بگید بالاخره شما همیار هستید.

لینک به ارسال

چ ربطی به همیار بودن من داره ؟!؟ :huh:

حرف شما تا حدودی درست ... ولی سایت هم باید طوری بهینه شه تا به سرور فشار نیاد و منابع سرور کم نیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...