• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

10 پست در این موضوع قرار دارد

پوسته شهرت (zee Reputation)

screenshot1_h3wtlw.png

پوسته شهرت یک پوسته زیبا برای سایت های شخصی می باشد.این پوسته دو ستونه با ویژگی هایی چون : لوگو سفارشی ، طرح با رنگ بندی مختلف ، رنگ های سفارشی از طریق Colorpicker ، نمایش پست ها در اسلایدشو ، ناوبری کرکره،بنر های تبلیغاتی در ابعاد 125x125 ، دکمه های رسانه های اجتماعی و . . .

پارسی شده توسط گروه ندای جوانی

مشاهده نسخه فارسی (البته من برای نشون دادن قابلیتش با رنگ آبی تنظیمش کردم ولی استاندر موقع نصب قرمز است)

مشاهد نسخه انگلیسی

دانلود پوسته (حجم : 573 k)

خوصوصیات پوسته:

theme-options.png Powerful Theme Options

customization.png Easy Customization

codequality.png High Code Quality

postslider.png Featured Post Slider

pagetemplates.png Page Templates

ویرایش شده در توسط runy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جهت ماندگاری بیشتر در انجمن پیوست کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.چطوری میشه خط زیر نوشته ها رو برداشت؟؟

مثلا زیر کامنت ها خط کشیده شده یا زیر تاریخ !1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام.چطوری میشه خط زیر نوشته ها رو برداشت؟؟

مثلا زیر کامنت ها خط کشیده شده یا زیر تاریخ !1

از کد زیر در استایلتون استفاده کنید :

#slideshow .postmeta a, #slideshow .postinfo a {
text-decoration: none;
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد برای مطالبش هم صدق میکنه؟؟

از شما متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جهت ماندگاری بیشتر در انجمن پیوست کنید

ممنون

الان تاپیک دیگه امکان ویرایش نداره در پاسخها هم ضمیمه نداره چطور میتونم ضمیمه کنم؟

این کد برای مطالبش هم صدق میکنه؟؟

از شما متشکرم

اگر نتونستید بگیدتا براتون درست کنم

ویرایش شده در توسط runy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان تاپیک دیگه امکان ویرایش نداره در پاسخها هم ضمیمه نداره چطور میتونم ضمیمه کنم؟

شما لینک رو همینجا بزارید دوستان خودشون تغییر میدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویرایشگر پیشرفته رو بزنید امکان پیوست هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست