رفتن به مطلب

بنر فلش بهتره یا عکس؟

ahadto

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به نظرتون بنر به صورت فلش طراحی بشه بهتره یا به صورت عکس؟ چون هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن و عده ی زیادی فک می کنم توی ایران هستند که نه مرورگر درست و حسابی دارند و نه فلش پلر و طبیعتا نمی تونن ببین، خب ولی خیلی جذابتر در میاد و ظاهرا سبکتر هم میشه، در مقابل عکس رو همه می تونن مشاهده کنن اما مثل فلش نمیشه :rolleyes:

لینک به ارسال

:)

اینها چیزایی بود که به ذهنم رسید، می خواستم بدونم در نهایت نظر شما چیه و در کل کدوم بهتره؟

لینک به ارسال

والا من بيشتر تبليغات فلش كه ديدم متحرك سازي بوده و برنامه نويسي خاصي براش نكردن فقط اگه تبليغ نباشه ي تبليغ LG بود كه خوسم اومد و برنامه نويسي واسش كرده بودن !‌مگر نه اگه ميخواين تا عكس متحرك سازي كنيد نظر من روي همون تصوير هست !‌

لینک به ارسال

ممنون :)

بقیه دوستان نظری ندارند؟ خودتون اگه می خواستید کدوم یکی رو انتخاب می کردید؟؟

همچنین میشه یه جایی رو معرفی کنید که کارشون خوب باشه، دوستمون راست می گه تبلیغات lg خیلی قشنگه، یادم نیست کجا دیدم ولی من هم مجذوبش شده بودم، اگه جایی رو سراغ دارید که کارشون خوب باشه معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

علاوه بر مواردی که خودتون و دوستان گفتن ،

بنر فلش مدتیه روی ورژن جدید فایرفاکس هم دیدم بلوکه میشه در حالت عادی ( شاید برای کراش زیاد فایرفاکس بوده که این تغییرات اعمال شده )

و تنها بازدید کننده هایی که مایل به باز شدن اون باشن ، کلیک میکنن که فعال بشه.

مثلاً میخواین ویدئوی انلاین ببینید ، مجبورید فلش فعال بشه ولی برای تبلیغات کسی فلش رو روی سایتی که سر میزنه فعال نمی کنه..

لینک به ارسال

شاید به خاطر آپدیت نبودن فلش پلیر هست که اذیت می کنه، از من هم چند مدتی که به روز نبود اینجوری ضد حال میزد

لینک به ارسال

به نظر من عكس متحرك هم ميتونه يه جورایی كارفلش رو انجام بده

با فتوشاپ هم راحت ميشه زد و مثل عكس همه ی مرورگر ها نشون ميده

لینک به ارسال

بنر های متحرکی که با GIF ساخته میشه خیلی ساختشون مشکله چون باید تمام جوانب رو رعایت کنن که حجمشون بیشتر از 100 کیلوبایت نشه

ولی بنر های فلش حجمشون خیلی پایینه و بخاطره همین از محبوبیت بیشتری برخوردارند

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

حالا شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ چند تا بنر حرفه ای برا جایی می خواستم

پیغام خصوصی میشه!

لینک به ارسال

فکر می کنم جز قوانین انجمن نیست که شخص خاصی رو بتونیم برای کار معرفی کنیم. ولی شما از هر نمونه که تو وب خوشتون اومده روش راست کلیک کنید معمولا لینک طراحش هست.

لینک به ارسال

طبق آمار بیشتر از 95% مرورگرها از فلش پشتیبانی میکنند

توی دنیا بعید نیست اینطور باشه، ولی فک می کنم اون 5 درصده توی دنیا ایران باشه و اگه ایران رو حذف کنیم از آمار میشه 100 درصد :D

آمار از ایران هست؟

لینک به ارسال

نظر شخصي بنده

از نظر گرافيك و حجم فلش بسيارجالب و كارآمد ميباشد

اما با توجه به تحريم ايران شركت هايي همچون ادوبي ايران را تحريم و نميتوان دانلود و آپديت كرد(البته با تغيير آيپي ميشه)

به همين دليل افرادي كه آشنايي ندارند نميتوانند از فلش پلير يا فلش پليرهاي بروز استفاده كنند.(اكثر ايران كاربرهاي محدود و آماتور ميباشند قصد جسارت ندارم)

به همين دليل در ايران فايل هاي GIF ميتواند كارآمد تر باشند

ویرایش شده توسط Black_sky
لینک به ارسال

حالا شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ چند تا بنر حرفه ای برا جایی می خواستم

اگر میخواهید واسه بنر هزینه کنید بنظر من ای ار بنر بهترین گزینه هستش و تجربشون خیلی خوبه و همینطور کیفیت کارشون

http://irbanner.ir/

لینک به ارسال
فکر می کنم جز قوانین انجمن نیست که شخص خاصی رو بتونیم برای کار معرفی کنیم. ولی شما از هر نمونه که تو وب خوشتون اومده روش راست کلیک کنید معمولا لینک طراحش هست.

بله . در بین پست ها نمیشه . اما از طریق پیام خصوصی موردی نداره .

مشکل بزرگی که بنر های فلش دارن سئوی اونهاست . موتورهای جستجو کاملاً با فلش مخالفن و داشتن فلش در سایت میتونه امتیاز منفی برای اون سایت در پی داشته باشه . همنین اگر بنرتون رو داخل یک سایت قرار بدید اصلاً نمیتونید بک لینکی از طریق اون بنر ایجاد کنید (یعنی در سورس صفحه یک لینکی به شما داده نمیشه و این خاصیت خود بنر هست که لینک دار میشه) و همچنین هیچ کلمه کلیدی مناسبی رو میتونید از طریق اون به سایتتون پیوند بزنید . برای همین این بنرهای فلش فقط جنبه جذب بازدید کننده دارن و مثل بنرهای gif قابلیت افزایش سئو رو هم در کنارشون ندارن .

بهترین حالت برای سئو = تبلیغ متنی

بهترین حالت برای جذب بازدید کننده = بنر فلش

بد ترین حالت برای سئو = بنر فلش

هدفمند ترین انتخاب برای جذب بازدید کننده و سئو = بنر های gif

لینک به ارسال

بله . در بین پست ها نمیشه . اما از طریق پیام خصوصی موردی نداره .

مشکل بزرگی که بنر های فلش دارن سئوی اونهاست . موتورهای جستجو کاملاً با فلش مخالفن و داشتن فلش در سایت میتونه امتیاز منفی برای اون سایت در پی داشته باشه . همنین اگر بنرتون رو داخل یک سایت قرار بدید اصلاً نمیتونید بک لینکی از طریق اون بنر ایجاد کنید (یعنی در سورس صفحه یک لینکی به شما داده نمیشه و این خاصیت خود بنر هست که لینک دار میشه) و همچنین هیچ کلمه کلیدی مناسبی رو میتونید از طریق اون به سایتتون پیوند بزنید . برای همین این بنرهای فلش فقط جنبه جذب بازدید کننده دارن و مثل بنرهای gif قابلیت افزایش سئو رو هم در کنارشون ندارن .

بهترین حالت برای سئو = تبلیغ متنی

بهترین حالت برای جذب بازدید کننده = بنر فلش

بد ترین حالت برای سئو = بنر فلش

هدفمند ترین انتخاب برای جذب بازدید کننده و سئو = بنر های gif

با تشکر از راهنمایتون ولی خوب بنر های gif برای ساختشون باید زحمت زیادی کشیده بشه چون بنر های gif موقع ساخت حجمشون زیاد میشه

در صورتی که بنرهای فلش از نظر حجم خیلی پایین هستن و صفحه سایت رو سنگین نمیکنن و ساخت بنر فلش هم خیلی راحت تره ..

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایتون ولی خوب بنر های gif برای ساختشون باید زحمت زیادی کشیده بشه چون بنر های gif موقع ساخت حجمشون زیاد میشه

در صورتی که بنرهای فلش از نظر حجم خیلی پایین هستن و صفحه سایت رو سنگین نمیکنن و ساخت بنر فلش هم خیلی راحت تره ..

بنر گیف طراحیش راحته و حجم هم بدون کم کردن کیفیت، میشه راستو ریستش کرد!

با حرف های مهندس یار کاملا موافقم و همیشه سعی میکنم، فلشی در سایتام قرار ندم.

لینک به ارسال

البته بعضی وقتها قیمت های خوبی برای تبلیغ بنرهای فلشی پیشنهاد میشه که نمیشه از کنارش گذشت . :rolleyes:

لینک به ارسال

فلش مدتی هست که ایران رو تحریم کرده و علی الخصوص روی فایرفاکس به سختی خیلی زیاد میشه فلش رو اجرا کرد.

لینک به ارسال

من يكی رو ميشناسم كه كارش خيلی خوبه

ميخوای يه نمونه بنر GIF متحركی كه زده رو براتون بزارم

لینک به ارسال

سلام

به نظر بنده gif از فلش بهتره و دليلم هم اينه كه رو هر مرورگري فلش نصب نيست

و فردي كه ميره دنبال بنر به اين دليل ميره كه تبليغي كرده باشه و gif بهترين گزينه ميتونه باشه

اين درسته كه با فلش بنر هاي خيلي قشنگي ميشه زد اما با gif هم ميشه بنر هاي تبليغاتي خيلي قشنگي زد

به دوستان پيشنهاد ميكنم بنر هاي تبليغاتتيون gif باشه يا حد اقل يكي از اونا gif باشه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...