رفتن به مطلب

مشکل در بروز رسانی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من در یکی از سایت های وردپرسیم به یه مشکل در زمان بروز رسانی برخوردم . زمان بروز رسانی تمامی قسمت های کامل میشه ولی سر برروز رسانی پیاگاه داده گیر میکنه و از اون جلوتر نمیره و وقتی هم که به این شکل میشه تو همون حالت

جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

حالا من یه حدسی که زدم شاید مشکل در سطح دست رسی هاست باشه . کدوم فایل باید سطح دست رسیش چند باشه که چنین مشکلی به وجود بیاد؟

و الان این ارور رو چطور رفع کنم؟تا بتونم به سایت دست رسی داشته باشم. قبلا بعد چند دقیقه برمیشت به حالت اولش و میزد بروز رسانی با موفقیت انجام نشد دوباره انجام دهید ولی الان تو همون حالت مونده

لینک به ارسال

خب حالا مشکل بروز رسانی از چی هستش؟ کدام فایل سطح دسرسیش مشکل داره که چنین مشکلی به وجود میاد

لینک به ارسال

شما به صورت دستي بروزرساني كنيد.

در انجمن توضيح داده شده است

اينجا

لینک به ارسال

دستی رو بلدم میخوام بدونم چرا بصورت اتومات این مشکل پیش میاد . چون قبلا اینطور نبوده

و تو سایت های دیگه ام چنین مشکلی ندارم

لینک به ارسال

بعضا این مشکل پیش میاد

یک لحظه ارتباط قطع بشه همچین مشکلی پیش میاد

زیاد مهم نیست

لینک به ارسال

بیش از 10 بار امتحان کردم ولی بازم به همون شکل بود داداش. فکر نمیکنم بی دلیل باشه

لینک به ارسال

اگر خیلی پیش میادممکنه وردپرس مختل شده باشه و هم اینکه مشکلی از سرور باشه

لینک به ارسال

احتمالا اتفاقی افتاده چون اصلا بروز نمیشه دقیقا به این شکل

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.org/wordpress-3.6.1-fa_IR.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

در حال بازبینی پرونده‌هایی که از حالت فشرده خارج شده‌اند…

راه‌اندازی تازه‌ترین نگارش…

در حال ارتقا پایگاه‌داده…

و روی در حال ارتقا پایگاه داده گیر میکنه . اگه میدونید مشکل از کجاست بهم بگید چون مشکل از سرور نمیتونه باشه

لینک به ارسال

ممکنه از سمت سرویس دیتابیستون باشه

نمیشه با اطمینان گفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...