• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
iran1404

سایت خبری

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخواستم یه سایت خبری بزنم

ایا سایت خبری باید کش صفر یاشه ؟ وقتی کش دار میشه اصلا تغییرات قابل مشاهده نیست

من هیچ افزونه ندارم ولی با کد کش دار کردن دراچ تی اکسس سرور کش میکنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خب شما می تونید با همون کد اچ تی اکسس ، مدت زمانی رو تعیین کنید که کش expire شه ... مثلا شما برای کدهای Css میذارید یک ماه ، بعد از یک ماه دیگه css از کش لود نمیشه .... تغییرات هم قابل مشاهده است البته اگه کاربر بار اولش باشه سایت شما رو می بینه یا اینکه سایت رو با ctrl+f5 رفرش کنه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته که کاربر دفعه اولش باشه سایت رو میبینه ولی برا کسایی که دفعات بعد میان تغییرات قابل مشاهده نیست و به جای استفاده از ctrl+f5 فکر میکنندسایت بدونه تغییره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله دیگه ... همینطوره ... برای مثال اگه شما یه بنر جدید اضافه کنید ، تغییر تنها با پاک کردن کش مرورگر قابل مشاهده است ، تنها راه به نظر من اینه که مدت expire رو کم در نظر بگیرید ... البته بستگی به این داره که مثلا شما در ماه یا هفته قصد دارید چقدر تغییر در قالب انجام بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من روزانه ده تا مطلب میزنم چه تنظیماتی باید انجام بدم یا باید کش صفر در نظر بگیرم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه از افزونه ی کش استفاده میکنید باید تیک گزینه ای که دیتابیس رو کش میکنه نزنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست من در قسمت افزونه ها توضيحاتي داده شده در مورد افزونه هاي كش و دستي هم در بالا توسط اقا فريد توضيحاتي داده شده است

افزونه ها

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری