رفتن به مطلب

صفحه خطای 404

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مشکل واسم پیش اومده

میخواستم بگم صفحه 404 که قرار دادم واسه سایتم، واسش یه فرم جستجو قرار دادم اما سه تا مشکل داره

1- اون کادری که توش باید بنویسیم و سرچ کنیم توش نوشته (جستجو ) که باید وقتی روش کلیک میکنیم اون از بین بره و کادر خالی بشه اما همچین اتفاقی نمی افته و اون باقی میمونه و باید پاکش کنیم

2- اون کادر جستجو و نوشته ها توی یه ردیف نیستن میخوام یه زحمت بکشین و اون ها را توی یه خط قرار بدید

3- من اون نوشته ها را خودم عوض کردم اما چه جوری باید آدرس مقصد را بنویسم واسشون مثلا من وقتی مینویسم difal.ir و واسش قرار میدم، روش که میرم اینجوری شده difal.ir/difal.ir

این یه صفحه 404 سایتمه www.difal.ir/kuhu

لینک به ارسال

برای مورد 2 کد زیر مربوط به div سرچ رو پیدا کنید :

<div style="margin-left:80px;">

و با این کد جایگزین کنید :

<div style="float: left; position: absolute; top: 8px; left: 100px;">

مورد 3 رو نفهمیدم منظورتونو !

لینک به ارسال

ایول گزینه دوم درست شد

جواب اولی را بلد نیستید؟

اون سومی منظورم اینه که مثلا من نوشتم صفحه نخست، خوب وقتی روش کلیک میکنن باید به صفحه اول بره دیگه درسته.! یعنی باید من توی این کن

<li><a href="#"><b>صفحه نخست</b></a></li>

یه چیزی جای # بزارم که بره به صفحه اول، اما نمیدونم باید چی بزارم

لینک به ارسال

<input name="q" type="text" id="searchinput" value="جست و جو ..." onblur="if(this.value=='') this.value='جست و جو ...'" onfocus="if(this.value=='جست و جو ...') this.value=''" />

لینک به ارسال

مرسی از هر دوتون نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم !!!!

اما اینو که شما زحمت کشیدین و دادید کجا قرار بدم دوست عزیز؟

در ضمن آیا امکانش هم هست اون کادر سفیده هم بزرگتر بشه؟

لینک به ارسال

ببخشید دوستان گلم چرا نمیشه اون جمله جست و جو را تغییر داد؟؟؟!!!

تا اونو به جستجو در سایت تغییر میدم دوباره ثابت میشه و جمله اش هم تغییر نمیکنه!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

برای مورد اول دلیلیش اینه که شما باید هر 3 جمله رو تغییر بدید ، تست کنید :

<input name="q" type="text" id="searchinput" value="هرچی که میخوای ..." onblur="if(this.value=='') this.value='هرچی که میخوای ...'" onfocus="if(this.value=='هرچی که میخوای ...') this.value=''" />

برای مورد سوم ، این همون لینک هستش دیگه ، که تابع آدرس سایت رو جایگزین "#" کردم بزاریدش بجای لینک صفحه اصلی

لینک به ارسال

بعله

بفرمایید ، کد زیر رو جایگزین کدهای قبللی کنید :

این کدها :

<form method="get" action="http://www.google.com/search" dir="rtl" style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px; border:2px solid #999; padding:4px; width:300px;" target="_blank">
<input name="q" type="text" id="searchinput" value="جستجو در سایت ..." style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px;width: 220px;" onblur="if(this.value=='') this.value='جستجو در سایت ...'" onfocus="if(this.value=='جستجو در سایت ...') this.value=''" />
<input type="submit" value="جستجو" style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px;" /><br />
<input type="hidden" name="sitesearch" value="http://difal.ir" />
</form>

جایگزین این کدها بشند :

<form method="get" action="http://www.google.com/search" dir="rtl" style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px; border:2px solid #999; padding:4px; width:250px;" target="_blank">
<input name="q" type="text" id="searchinput" value="جستجو در سایت ..." style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px;" onblur="if(this.value=='') this.value='جستجو در سایت ...'" onfocus="if(this.value=='جستجو در سایت ...') this.value=''" />
<input type="submit" value="جستجو" style="font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:12px;" /><br />
<input type="hidden" name="sitesearch" value="http://difal.ir" />
</form>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...