• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
کیانا

چرا هیچ جا پیدا نمیشه همچین چیزی

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

شاید مشکل خیلیا باشه

تا الان که چیزی پیدا نشده براش

از دوستانی که تخصص دارن خواهشمندیم (نه تنها نت مطمئنم مشکل خیلیاست خیلیا ) واسه ارتباط بین عضویت mybb وwp یه کاری بکنن

چیز زیادی نمیخوایم فقط با عضویت تو یکیش تو دیگری هم عضویتش ثبت شه همین

خدایی اگه اینو حل کنید مشکل خیلی از کاربرا رو حل کردین

چشم به راهیم ........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خودم wp 3.3.2 رو با mybb ست کرده بودم فقط با یک افزونه که دقیقن اسمشو یادم نیست

آموزش کامل تصویریش هم توی انجمن nullers.ir بود که متاسفانه انجمن بسته شده و جای دیگه پیدا نکردم

توی مخزن بگرد به احتمال زیاد افزونش باید باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیدا کردم wordbb ووو mypress ووو zingiri

اما کار نمیکنه

zingiri کامل مشکل داره

wordbb هم فقط ارسال هارو برمیگردونه

سلام

خودم wp 3.3.2 رو با mybb ست کرده بودم فقط با یک افزونه که دقیقن اسمشو یادم نیست

آموزش کامل تصویریش هم توی انجمن nullers.ir بود که متاسفانه انجمن بسته شده و جای دیگه پیدا نکردم

توی مخزن بگرد به احتمال زیاد افزونش باید باشه

شما یکم فک کنید ببنید خاطتون میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين افزونه ها رو هم تست كنيد

MyBB Cross-Postalicious
mybb Last Topics
Forums

لينك زير هم سري بزنيد

http://wordpress.org/plugins/tags/mybb

-------------------------------------------------------------------------------

اين هم تست كنيد

ext_db_auth_mybb.rar

ویرایش شده در توسط Black_sky

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.