رفتن به مطلب

مطالب جدا برای هر دسته خاص

Rohani

پست های پیشنهاد شده

سلام چه طوری میتوانم برای قالب تعیین کنم که مثلا در صفحه اصلی سه کادر وجود داشته باشد و هر مطلب خاص به آن کادر ها فقط ارسال شود.

عکس رو ببینید متوجه منظورم میشید.

post-3445-0-83052000-1379333706_thumb.pn

لینک به ارسال

سلام چه طوری میتوانم برای قالب تعیین کنم که مثلا در صفحه اصلی سه کادر وجود داشته باشد و هر مطلب خاص به آن کادر ها فقط ارسال شود.

لینک به ارسال

سلام

ببینید شما باید اول html,css این سه کادر رو تعیین کنید و بعد از اون با استفاده از کوئری ها به وردپرس دستور بدید که هر ستون مطالب یه دسته خاص رو بخونه .... برای مثال من فرض می کنم html یکی از کادر ها اینجوریه :

<section class="col">
<article>
<h1>عنوان مطلب</h1>
<p>متن خبر<p>
</article>

<article>
<h1>عنوان مطلب دوم</h1>
<p>متن برای خبر دوم </p>
</article>
</section>

خب حالا این کدها html هست و باید با کد های وردپرس ست کنید ... برای ساختن یک کوئری می تونید از ژنراتور کوئری ساز استفاده کنید ... نحوه ی استفاده از یک کوئری به این شکل هست که کوئری را در اول کد گذاشته و بعد از اون باید حلقه رو شروع کنید ... حلقه جایی از کد هست که تکرار میشه ، برای مثال در html ما که نگاه کنید تگ article که مطلب رو در بر می گیره تکرار میشه ... بنابراین شما باید یکی از تگ ها رو نگه دارید و در حلقه بذارید و بعدش با کدهای php وردپرس کد رو کامل کنید ... مثلا کد html ما وقتی می خواد مطلب یه دسته با آی دی 2 رو نشون بده اینجوری میشه : ( عدد Cat آی دی دسته مورد نظر و post_per_page تعداد مطلب رو نشون میده )

<?php
$custom_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'publish',
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'date',
'cat' =>'2',
'posts_per_page' =>'10',

'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1
));
?>
<section class="col">
<?php if($custom_query->have_posts()) :
while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>
<article>
<h1><?php the_title(); ?></h1>
<p><?php the_content(); ?><p>
</article>
<?php endwhile;endif;?>
</section>
<?php wp_reset_query(); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...