رفتن به مطلب

مشکلات سئوی سایتم،ثابت ماندن آمار و...!

bigseda

پست های پیشنهاد شده

بنام خدا

با سلام خدمت اساتید محترم؛

خواستم عزیزان طلف کنند و سایت من رو بررسی کنن ببینن مشکل چیه؟!

خب اول باید معرفی کنم امیر هستم مدیر سایت بیگ صدا (Bigseda.com) هفت ماهه بیگ صدا بالاست با تک ملودی و اس موزیک شروع کردم اون موقع که تجربیاتم تو پول خرج کردن زیاد بود :D

کلی ازم برای سئو و... کلاهبرداری شد طوری که بعد گذشت 2 ماه هیچ ورودی نداشتم و داشتم سایت رو جمع میکردم،صبح روز بعدش که نشستم پای سیستم و گذری به وبگذر دیدم داشتم از ذوق زهر ترک میشدم (دی)

آخه حدود 85 تا ووردی گوگل رو دیدم خوشبختانه بیگ صدا امار گرفت از گوگل تا اینکه بمدت 3 ماه ورودی بین 5 تا 6 هزار آی پی رو از گوگل داشتم و این در حالتی بود که اس موزیک و تک ملودی آمارشون چندین برابر من بود!

چند وقت پیش گه گوگل یه تصمیم چرند گرفت،و اکثر سایتارو از صفحات اول و.. حذف کرد متسافنه من هم حذف شدم و حدود 2 هفته آمارم بین 1000 تا 1500 آ پی بود بازم خوشبختانه مشکل حل شد.

الان من ورودی گوگلم بین 8 تا 9 هزار آی پی هستش(ثابت نیس) البته اینو هم بگم که توی یه سایتی پاپ اپ گرفتم و در روز حدود 15 هزار آی پی کلی دارم با الکسای 800

ولی این اصلا خوب نیس!

میخوام رمز موفقیت بقیه دوستان بخصوص POP-MUSIC.IR رو بفهمم با اینکه 2 بار فیلتر شد و آپدیت کمی داره ولی ماشا الله آمارش کم نمیشه بلکه بیشترم میشه

من هم دوست دارم لذت واقعی آمار رو تجربه کنم

خب ببخشید اگه زیاد نوشتمو سرتون رو درد آوردم میرم سراغ اصلیت ها:D

از YOASTاستفاده میکنم

قالبم رو که خودتون میتونید سروسش رو ببینید

امروز هم از این تاپیک فایل های روبوت و htaccess رو تغییر دادم خودتون از سایت مشاهده کنید مشکلی داشت بگین تا طبق فرمایشتون درست کنم

خواهشم از عزیزانی که واقعا دلیل کم بودن آمارم رو میدونن اینه که کمکم کنن!

این هم آمار گیر من(بازه) http://www.histats.com/viewstats/?sid=2348878&act=2

سوالی بود در خدمتم

با احترام،کیانی

لینک به ارسال

باید صبر کرد و ید گوگل میخاد چی کار کنه .

شما به کارت ادامه بده و سایت رو بروز کن ، عنوان مناسب استفاده کن و سع کن کارایی که گوگل گفته رو رعایت کنی مثلا : برچسب کم بزنی ، بک لینک نفروشی و نخری و ..

لینک به ارسال

یه سو ال

من سایتم کاربری ویژست یعنی فقط کاربران می تونند لینک دانلود رو ببینن . این لینک فروششیه ؟ برا حل مشکل چیکار کنم

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...