رفتن به مطلب

تگ title و تگ description

بچه فضول

پست های پیشنهاد شده

ببینید اگه زحمت بکشید و در این سایت chkme.com سئوی سایت منو چک کنید (البته من پیوست هم کردم) می بینید که اول کار اون قسمت شماره 2 ، داخلش 20 تا عکس بود که با راهنمایی یکی از دوستام، اون 4 تا عکس را، تگ title اضافه کردم و درست شد اما اون 4 تا الان توی قسمت شماره1، وجود داره و میگه که باید تگ توصیفی (description) به اونا اضافه کنم تا از اونجا پاک بشن اما این را باید چه جوری بهشون اضافه کنم؟ (در ضمن اون 4 تا عکس مربوط به بنرهای تبلیغاتی بالای سایتم هستش)

اما مطلب دوم که خیلی ذهن منو مشغول کرده اینه که اون بقیه عکس ها که توی کادر شماره 2 نشون میده همشون عکس هایی هستند که در زمان ارسال پست، من اونها را به عنوان تصویر شاخص انتخاب کرده ام، حالا موندم اونها را چه جوری باید title و description بزنم؟؟؟

فایل مورد نظر پیوست شد

post-1789-0-68141900-1379340371_thumb.jp

لینک به ارسال

سایت chkme رتبه سئویی که میده تو چک کردن نکات قدیمی سئو هست بهترین سایت در حال حاظر برای چک کردن رتبه سئو http://www.woorank.com/ هست .

لینک به ارسال

مرسی دوست من زحمت کشیدید اما توی همون سایتی که شما معرفی کردید هم همین ها را ایراد گرفته!!!!

در ضمن اگه ممکنه یه سری به http://www.woorank.com/en/review/difal.ir بزنید ببینید که ارور هایی که داده که خیلی هم هستند مربوط به چی هستش؟؟

مرسی ممنون

دوستان لطفا پاسخ سوال اولین ارسالم را محبت کنند و بدهند

لینک به ارسال

تگ موردنظرتون مثلا اینجوری هست:

<meta name="description" content="انجمن های پشتیبانی وردپرس پارسی. آموزش ، سوال و پرسش در مورد وردپرس فارسی" />

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...