رفتن به مطلب

مشورت برای انتخاب سی ام اس و نوع پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.دوستان میخواستم یک مشورت کنم با شما عزیزان در مورد انتخاب اینکه چه سی ام اس و چه نوع پوسته ای برای این نوع سایتی که الان میخوام بگم به من پیشنهاد میدید.البته پیش از اینکه چیزی بگم از شما تشکر میکنم. :wub:

اگه خدا بخواد میخوام یک فرهنگ لغت ایجاد کنم حالا با این تفاوت که تقریبا به شکل مقاله وار باشه و کاربر بتونه میون همه عناوین خودش هم حرکت کنه تا عناوینی رو که تمایل داره ببینه...

حالا از شما یک سوال داشتم.بین این سه کدوم یک از سی ام اس هارو پیشنهاد میدین؟(البته دوتاشون فقط سی ام اس هستند)

1-وردپرس

2-دروپال

3-اسکریپت های دایرکتوری لیست

و اینم ذکر کنید که چه نوع پوسته ای مناسب اینگونه سایت ها هست؟

نکته ها:

1- تعداد مقاله ها نزدیک بر 1300 مقاله هست.

2- هیچ کدوم نیاز به تصویر ندارن

3-دسته بندی هاش همون حروف الفبا هستند.

4- تا حدالامکان نیاز به افزونه ی دیگه ای نباشه.حالا خیلی اظطراری شد اگه یک یا دو تا افزونه هم ایراد نداره... چون نمیخوام امنیت وردپرس یا سرعت و یا... کمتر شه...چون برای منخیلی مهم هست این چیزا توی این پروژه.

البته یک طرح هم دارم که الان تو ذهنمه و میخوام طرحشو کشم بعد همینجا اپش میکنم...

بازم بسیار بسیار بسیار شرمنده و متشکر از شما دوستان خوبم. :wub: :wub: :wub:

لینک به ارسال

خیلی ساده :

تمام چیزهایی که در بالا گفتین بدون استفاده از پلاگین در وردپرس قابل اجرا هست !!!

لینک به ارسال

مرتضی جان اتفاقا الان داشتم یک طرحی میدادم دیدم خیلی خیلی خوب میشه با وردپرس در اوردش.خیلی هم سادست!! حالا زحمت بکش در مورد این طرحی که دادم یک نظری بده!

post-41-0-01891200-1341562601_thumb.png

لینک به ارسال

از روی این طرح که نمیشه چیزی گفت ولی به این صورت بخواد عمل کنه براحتی انجام میشه

یه مورد ساده مثل نقشه سایت رو بدی و در مورد بخش ها توضیح بدی براحتی کارت جلو میره

لینک به ارسال

اینکه در سیستمی شما نخواید از افزونه استفاده کنید بستگی به تسلط شما نسبت به اون سیستم دارد

چون مقاله ها تصویر ندارند تا حد امکان باید برروی ساختار و گرافیک سایت مانور بدید. چون یک سایت ساده فقط افراد خاصی رو جذب میکنه

+ میتوانید مقاله های مرتبط را با توجه به عنوان، کوئری بگیرید و نمایش بدید

+ سایتهای این چنینی رو ببینید و از ساختار آنها الگو بگیرید (راه رفته رو دوباره نمیریم، مگر ایده داشته باشیم)

لینک به ارسال

سلام

اینکه در سیستمی شما نخواید از افزونه استفاده کنید بستگی به تسلط شما نسبت به اون سیستم دارد

تسلط زیادی هم نیاز نیست چون سیستم پیچیده و پیشرفته ای نیاز نداره....

چون مقاله ها تصویر ندارند تا حد امکان باید برروی ساختار و گرافیک سایت مانور بدید. چون یک سایت ساده فقط افراد خاصی رو جذب میکنه

بله به نکته بسیار مهمی توجه نمودین.باید موقع سفارش طراحی به این نکته توجه داشته باشم.

+ میتوانید مقاله های مرتبط را با توجه به عنوان، کوئری بگیرید و نمایش بدید

+ سایتهای این چنینی رو ببینید و از ساختار آنها الگو بگیرید

بله بسیار مفید به نظر واقع خواهد شد. ممنونم ازت پارسا جان :wub:

یه مورد ساده مثل نقشه سایت رو بدی و در مورد بخش ها توضیح بدی براحتی کارت جلو میره

مرتضی جان ازت ممنونم بابت پیشنهادات خوبت.ممنونم عزیز :wub: :wub: :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...