رفتن به مطلب

ارسال دیدگاه‌ها مانند این سایت

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

امکانش هست که افزونه‌ای به من معرفی‌ کنید که بتونم ارسال دیدگاه‌ها مانند این سایت باشه؟

با مهر

فرزان

http://www.rahsanews.com/archives/62725

لینک به ارسال

درود بر شما

امکانش هست که افزونه‌ای به من معرفی‌ کنید که بتونم ارسال دیدگاه‌ها مانند این سایت باشه؟

با مهر

فرزان

http://www.rahsanews.../archives/62725

دیدگاه های این سایت حالت معمول وردپرس هستش و افزونه همچین کاری رو نمیکنه.

شما باید با استایل دهی به دیدگاهاتون این شکلیش کنید.

لینک به ارسال

توسط استایل باید این شکلی کنید.اگه آدرس آنلاین دارین بزارین دوستان کمکتون میکنن.

لینک به ارسال

دوست عزیز فارسی بنویسید!

منظور دوستان آدرس سایت بود! نه اسکایپ.

لینک به ارسال

درود بر همهٔ دوستان

من دنبال چنین دیدگاهی‌ هستم چون قسمت دیدگاه سایت من خیلی‌ ساده است ممنون میشم منو کمک کنید.

1625yiw.jpg

ویرایش شده توسط keyhanenovin
لینک به ارسال

درود بر همهٔ دوستان

من دنبال چنین دیدگاهی‌ هستم چون قسمت دیدگاه سایت من خیلی‌ ساده است ممنون میشم منو کمک کنید.

چندبار دوستان عرض کردن آدرس سایتتون رو قرار بدید ؟

تا بتونیم بگیم چه تغییراتی در استایل نظرات ایجاد کنید تا به شکلی که میخواهید در بیاد

لینک به ارسال

2 صفحه پر شد - شما بفرمایید دقیقاً چه چیزی رو میخواین مثل این تصویر باشه؟ رنگ؟ افکت؟ ایجکس؟ یا چی؟

لینک به ارسال

با درود مجدد

من مایلم اگه کسی‌ خواست دیدگاه بذاره مانند عکس اولی‌ که گذشتم مشخصات خود را وارد کند.

لینک به ارسال
با درود مجدد من مایلم اگه کسی‌ خواست دیدگاه بذاره مانند عکس اولی‌ که گذشتم مشخصات خود را وارد کند.

1- شما کسی نمیتونه درون سایت شما دیدگاه ارسال کنه و حتما باید در سایتتون ثبت نام کنه.

2- شما هنگامی که در سایت ثبت نام میکنید آدرس ایمیل و سایت و نام شما رو دیگه خود سایت داره به همین خاطر دیگه این کادر ها نمایش داده نمیشه و فقط اون کادر هایی که شما مد نظرتونه برای کاربرانی که ثبت نام نکرده اند نمایش داده میشن.(که البته شما توی تنظیمات فقط دیدگاه ها رو برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند باز گذاشته اید.)

لینک به ارسال

ارسال دیدگاها به این شکل ساده هستش

bf0wzn.jpg

سلام ،

دوسته من از حسابتون خارج شد بعد فرم دیدگاهتون رو نگاه کنید ... !

الان چون با حساب کاربریتون هستید با این حالت نشون میده !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...