• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
سعید شعبانی

نمایش دسته های فرزند دسته فعلی

14 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام من می خواهم کدی را داخل archive.php قرار بدم که هر زمان هر دسته ای باز بود بچه های (زیر مجموعه) اون دسته را در صورت وجود به صورت لینک نشون بده. آیا اصلا امکانش وجود داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
if( is_single() ) :
$current_cats = get_the_category();
foreach( $current_cats as $this_cat ) {
wp_list_categories('child_of=' . $this_cat->term_id . '&title_li='); // list child categories
}
elseif( is_category() ) :
$this_cat = get_query_var('cat'); // get the category of this category archive page
wp_list_categories('child_of=' . $this_cat . '&title_li='); // list child categories
endif;
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
if( is_single() ) :
$current_cats = get_the_category();
foreach( $current_cats as $this_cat ) {
wp_list_categories('child_of=' . $this_cat->term_id . '&title_li='); // list child categories
}
elseif( is_category() ) :
$this_cat = get_query_var('cat'); // get the category of this category archive page
wp_list_categories('child_of=' . $this_cat . '&title_li='); // list child categories
endif;
?>

این کد یکم به اون چیزی که می خواهم نزدیک هست الان به شکل زیر عمل می کنه

دسته مادر

دسته فرزند 1

دسته فرزند 2

دسته فرزند 3

دسته فرزند 1-3

دسته فرزند 2-3

دسته فرزند 1-2-3

دسته فرزند 2-2-3

وقتی داخل دسته مادر هستم فقط دسته فرزند 1 رو نشون میده

وقتی داخل دسته فرزند 1 و دسته فرزند 2 و دسته فرزند 3 و همینطور همه دسته ها میرم می نویسه : هیچ دسته‌ای پیدا نشد

من می خواهم وقتی وارد هر دسته ای میشم تمام زیر دسته های مرتبه اول (یعنی زیر دسته اون دسته نه دیگه زیر دسته زیر دسته اون دسته) را نشون بده.

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کد خروجیش درست

داخل هر دسته (یا زیر دسته) که میشه زیر دستها رو نمایش میده

من خط آخر متن شما رو خوندم همین بود، متوجه مشکل نشدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کد خروجیش درست

داخل هر دسته (یا زیر دسته) که میشه زیر دستها رو نمایش میده

من خط آخر متن شما رو خوندم همین بود، متوجه مشکل نشدم

درسته من هم به همین شکل می خواهم باشه. یعنی زیر دسته های اون دسته را نشون به ولی الان خروجیش به این شکل نیست.

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
if (is_category()) {
$this_category = get_category($cat);
$ids_category = get_category($cat);
}
if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){

$this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&show_count=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0");

if ($this_category) {
echo $this_category;
}
} ?>
</ul>
<?php
}
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان سلام من می خواهم کدی را داخل archive.php قرار بدم که هر زمان هر دسته ای باز بود بچه های (زیر مجموعه) اون دسته را در صورت وجود به صورت لینک نشون بده. آیا اصلا امکانش وجود داره؟

مطلب زیر رو بخونید آموزش کامل این موضوع داده شده البته برای ادامه مطلب شاید به دردتون بخوره و بتونید ازش در بایگانی هم استفاده کنید .

نمایش زیر دسته های هر دسته در ادامه مطلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
if (is_category()) {
}

$this_category = wp_list_categories('orderby=id&depth=1&show_count=1&title_li=&use_desc_for_title=0&child_of='.$this_category->cat_ID."&echo=0");

if ($this_category) {
echo $this_category;
}
} ?>
</ul>
<?php
}
?>

این کد خوب عمل می کنه فقط بفرمایید <ul> را کجا و چجوری داخل این کد php قرار بدهم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اجازه ی ادمین، به این صورت استایل بدید:

<?php
if (is_category()) {
}
if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ ?>
<ul>
if ($this_category) {
echo '<li>'.$this_category.'</li>';
}
} ?>
</ul>
<?php
}
?>

ویرایش شده در توسط maryam_mohammadi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اجازه ی ادمین، به این صورت استایل بدید:

<?php
if (is_category()) {
}
if(get_category_children($ids_category->cat_ID)){ ?>
<ul>
if ($this_category) {
}
} ?>
</ul>
<?php
}
?>

خیلی ممنون ولی این کد که کار نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
if (is_category()) {
}

echo "<ul>";
if ($this_category) {
}
}
echo "</ul>";

}
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون ولی این کد که کار نمیکنه

بعد از دادن کد ul، دوباره کد php باز نشده. (نبودن دستور ?> در خط this_category = wp_list_categories$ ) درسته فروم واسه حل مشکله شماست، اما فقطcopy و paste نکنید، یه نگاهی هم به سینتکس بکنید خودتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته فروم واسه حل مشکله شماست، اما فقطcopy و paste نکنید، یه نگاهی هم به سینتکس بکنید خودتون.

اینو خودم هم می دونم. من برنامه نویسی php بلد نیستم که بدونم حالا کدوم کد باید کجا باشه. اگر کمی هم بلد بودم شما مطمئن باشید که خودم یک جوری درستش می کردم. اینجا سوالم را مطرح کردم تا از تجربیات دوستان استفاده کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.
    • توسط miraziz
      سلام
      دوستان چگونه می توان پستی را برای دسته ای خاص به عنوان پست ثابت ایجاد کرد. یعنی وقتی کاربر به آن دسته می رود همیشه یک پست به صورت ثابت نمایش داده شود.

توضیح بیشتر: البته با افزونه هایی می توان پستی را ثابت کرد ولی این روش تنها برای صفحه ی اصلی سایت است. ولی منظور من ایجاد پست های ثابت متفاوت برای دسته های متفاوت است
    • توسط DariushGreat
      سلام
      من می خوام یک بایگانی Ajax دارای برگه بندی درست کنم. منتهی یکی دو باری تلاش کردم و موفق نشدم.
      اگر لطفی کنید و یک آموزش ساده و روان بهم معرفی کنید سپاسگذارتون می شم
    • توسط kingr2r
      با سلام و عرض ادب

عزیزان من بخش دسته ها در وردپرسم مشکل پیدا کرده . یعنی میزنم روش صفحه سفید میشه . به نظر مشکل از چیه ؟ و سوالم اینه که ایا از جای دیگه ای میشه دسته اضافه کرد . از هاست یا بخش ویرایش ؟ الان همین دسته ها که میسازیم در چه فایلی در هاست قرار میگیره ؟ با تشکر
    • توسط amir80
      سلام
      من میخوام در نوشته های سایتم فقط سطح اول دسته ها نمایش داده بشه. یعنی دسته هایی که زیرمجموعه هستند رو نمایش نده.
      اما هرکاری کردم نشد و زیر مجموعه ها رو هم نمایش میده.
      لطفا اگر میتونید کمک کنید تا مشکلم حل شه.
      متشکرم