atryad

حذف برچسب ها و دسته ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من تو سایتم بیش از 5000 پست دارم امروز نگاه میکنم میبینم که برچسب ها و دسته بندی مطالبم خود به خود حذف شده راهنماییم کنید تور و خدا بک آپ هم ما خیلی وقت پیش دارم

ورد پرسم آپدیت جدیده 3.6.1 تمام افزونه هامو هم غیر فعال کردم

ممنون

ویرایش شده در توسط atryad
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگران نباشید

به میزبان وبتون تیکت بدید و بگید که این مشکل پیش اومده ردیفش کنن ..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اساتید شرمنده مشکل حل شده خود به خود توضیح میدین مشکل چی بوده طبیعی است یا ممکن مشکلی باشه چکار کنم پیش نیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی مواقع بعضی مشکلات با گذر زمان حل میشه.

مخصوصا اوناییی که به سرور مربوط میشن.(البته نه هر مشکلی)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeedada
      دوستان کسی میدونه با چه افزونه ای میشه یه گالری عکس از عکس های یک دسته ایجاد کرد؟
      یعنی یک گالری پویا که با هر مطلبی که تو اون دسته گذاشته میشه عکس هاش تو گالری اضافه بشه.
    • توسط farzintabrizi
      سلام. و خسته نباشید.

من از قالب zephyr استفاده میکنم.  دسته بندی ها رو درست کردم. واسه هر نوشته هم که وقتی دسته رو انتخاب میکنم درست لینکشو میده و باز میشه ولی وقتی خود دسته رو میخوام باز کنم لینکیش باز نمیشه.
      پیوندهای یکتارو هم اینجوری گذاشتم./%category%/%postname%/ 
      فایل .htacsses رو هم پاک کردم و دوباره خودش درست کرد ولی همچنان لینک دسته ها باز نمیشه و مثل عکس ضمیمه نشون میده. 
      مشکل از کجاست؟

• توسط meyox
      سلام خسته نباشید میخواستم آرشیو نمایش پست های دسته هام به صورت لیزی لود باشه ولی بدون افزونه. پیشاپیش از اساتید سپاسگذارم
    • توسط minashah
      دوستان من تو بخش دسته ها در نوشته ها وقتی نام تکراری وارد میکنم این خطا داده میشه 
      واژه نمی‌تواند به بانک اطلاعاتی افزوده شود.
      اگه کسی میتونه کمک کنه
    • توسط BahramElf
      سلام
      در فروشگاه برای خرید های بالای 50000 تومان ارسال رایگان در نظر گرفتیم، مشکل اینجاست وقتی مجموع خرید کاربر بالای 50000 تومان میره و گزینه ارسال رایگان واسش فعال میشه، هنوز گزینه ارسال با هزینه هم نمایش داده میشه و کاربر میتونه این گزینه رو هم انتخاب کنه، چطور میشه تعریف کنیم در صورت فعال شدن ارسال رایگان گزینه ارسال با هزینه رو نمایش نده؟