• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
atryad

حذف برچسب ها و دسته ها

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من تو سایتم بیش از 5000 پست دارم امروز نگاه میکنم میبینم که برچسب ها و دسته بندی مطالبم خود به خود حذف شده راهنماییم کنید تور و خدا بک آپ هم ما خیلی وقت پیش دارم

ورد پرسم آپدیت جدیده 3.6.1 تمام افزونه هامو هم غیر فعال کردم

ممنون

ویرایش شده در توسط atryad
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگران نباشید

به میزبان وبتون تیکت بدید و بگید که این مشکل پیش اومده ردیفش کنن ..

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اساتید شرمنده مشکل حل شده خود به خود توضیح میدین مشکل چی بوده طبیعی است یا ممکن مشکلی باشه چکار کنم پیش نیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی مواقع بعضی مشکلات با گذر زمان حل میشه.

مخصوصا اوناییی که به سرور مربوط میشن.(البته نه هر مشکلی)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      سلام
      من یک دسته ساختم به این شکل زیر مجموعه دار
      طراحی وب -> طراحی تجربه کاربری -> شروع به کار با ...
      حالا اگه قرار باشه تو عنوان پست هر 3 اینها رو نشون بده خیلی طولانی میشه ... چجوری میتونم کاری کنم فقط یکیشو نشون بده
    • توسط saeedada
      دوستان کسی میدونه با چه افزونه ای میشه یه گالری عکس از عکس های یک دسته ایجاد کرد؟
      یعنی یک گالری پویا که با هر مطلبی که تو اون دسته گذاشته میشه عکس هاش تو گالری اضافه بشه.
    • توسط farzintabrizi
      سلام. و خسته نباشید.

من از قالب zephyr استفاده میکنم.  دسته بندی ها رو درست کردم. واسه هر نوشته هم که وقتی دسته رو انتخاب میکنم درست لینکشو میده و باز میشه ولی وقتی خود دسته رو میخوام باز کنم لینکیش باز نمیشه.
      پیوندهای یکتارو هم اینجوری گذاشتم./%category%/%postname%/ 
      فایل .htacsses رو هم پاک کردم و دوباره خودش درست کرد ولی همچنان لینک دسته ها باز نمیشه و مثل عکس ضمیمه نشون میده. 
      مشکل از کجاست؟

• توسط meyox
      سلام خسته نباشید میخواستم آرشیو نمایش پست های دسته هام به صورت لیزی لود باشه ولی بدون افزونه. پیشاپیش از اساتید سپاسگذارم
    • توسط minashah
      دوستان من تو بخش دسته ها در نوشته ها وقتی نام تکراری وارد میکنم این خطا داده میشه 
      واژه نمی‌تواند به بانک اطلاعاتی افزوده شود.
      اگه کسی میتونه کمک کنه