shayan

غیر فعال کردن قابلیت رسپانسیو قالب

9 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام

من یه قالب خریدم که این قابلیت روش فعاله یعنی با کوچیک شدن اندازه مرورگر اون هم باهاش هماهنگ میشه و کوچیک میشه

من میخوام این اتفاق نیوفته با کوچیک شدن صفحه مرورگر یه قلتک پایینی مرورگر ایجاد بشه

به طور کلی عناصر مختلف قالب جاهاشون تغییر نکنه

تحت هیچ شرایطی

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید اول فایل responsiv.css رو حذف کنید.

سپس در css اندازه هایی که به % هستند رو حذف کنید و به جای آن از px استفاده کنید!

.

.

توضیحات بیشتر در خدمتم!

ولی در کل به نظر من بزارید رسپانسیو بمونه بهتره! ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این توضحیات کامل هستند؟

یعنی این دو عمل صورت بگیره همه چیز حله؟

اگر توضیحات کامل کننده ای هست بفرمایید تا دیگه مزاحمت نشم داداش

ممنون

ویرایش شده در توسط shayan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش مبحث پیچیده و در عین حال آسونه :) .

اندازه ها درصدی به نسبت اندازه ی px عنصر به اندازه ی px مادرش بدست میاد! البته ضرب در 100

سایز عنصر(پیکسل)÷سایز مادر(پیکسل)*100=سایز عنصر به درصد(نسبت به مادر)

این فرمول اندازه به % هست! ;)

با جایگذاری میتونید اندازه به px رو برای هر عنصر حساب کنید.

که یکم زمان بره!

البته چشمی هم میتونید بهش سایز بدید و اینقدر زحمت نکشید :D

ویرایش شده در توسط alireza.nh
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیوفتاد داداش :D

میشه یه مثال کامل بزنی و با کلامی صریح توضیح بدی

ممنون

;)

ویرایش شده در توسط shayan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل قالب های ریسپانسیو اکثر اندازه ها (منظور هم طول و عرض و هم margin , padding هست) را با درصد می دهند تا با بزرگ و کوچک شدن قالب باکس های مربوطه برحسب درصدی از صفحه نمایش کوچک و بزرگ شوند. حالا شما اگر بخواهید خاصیت ریسپانسیو را بردارید باید اولا نگذارید استایل ریسپانسیو لود بشه بعد باید در استایل اصلی قالب هم بگرید تمام درصد ها را به px یا هر واحدی که ثابت باشه تبدیل کنید.

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل قالب های ریسپانسیو اکثر اندازه ها (منظور هم طول و عرض و هم margin , padding هست) را با درصد می دهند تا با بزرگ و کوچک شدن قالب باکس های مربوطه برحسب درصدی از صفحه نمایش کوچک و بزرگ شوند. حالا شما اگر بخواهید خاصیت ریسپانسیو را بردارید باید اولا نگذارید استایل ریسپانسیو لود بشه بعد باید در استایل اصلی قالب هم بگرید تمام درصد ها را به px یا هر واحدی که ثابت باشه تبدیل کنید.

خب دوست عزیز به چه مقدار تغییرش بدم

به فرض الان عرض یک عنصر 100%

شما میفرمایید درصد رو به px تبدیل کنم

مقدارش چی پس؟

یعنی بشه

100px?

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دوست عزیز به چه مقدار تغییرش بدم

به فرض الان عرض یک عنصر 100%

شما میفرمایید درصد رو به px تبدیل کنم

مقدارش چی پس؟

یعنی بشه

100px?

خوب مشکل و کار اصلی از همینجا شروع میشه شما یا باید خیلی دقیق باشید و اول عرض کلی قالب را تعیین کنید بعد شروع کنید نسبت به عرض کلی قالب اندازه ها را به پیکسل تغییر بدید یا اینکه از افزونه هایی مثل فایر باگ استفاده کنید و به صورت زنده اندازه ها را تبدیل کنید تا هم سریعتر کار پیش بره هم مشکلی پیش نیاد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز توضیح دادم که! :)

وقتی عنصری مثلا 100% یعنی اندازه اون کاملا به اندازه عنصر اصلی بر میگرده.

که ممکنه هر اندازه ی باشه!

شما ببین عنصر مادر چند px هست مثلا اگه 100px بود عنصر درونش هم 100px میشه :)

ویرایش شده در توسط alireza.nh
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی نمیدونم تا حالا شما هم به وب سایت دیجی کالا دقت کردید؟ این وب سایت در حالت دسکتاپ رسپانسیو نیست. یعنی با کوچک کردن مرورگر واکنشی نداره. اما چطور وقتی با گوشی موبایل یا تبلت وب سایت رو باز میکنیم واکنشگرا و کاملا رسپانسیو دیده می شه؟!
      چه روشی رو برای طراحی این سایت استفاده کردن؟
      ممنون
    • توسط mohamad7072
      سلام دوستان خسته نباشید 
      من میخوام ظاهر سایتم رو عوض کنم مثلا صفحه اول سایتم رو تغییر دادم اما این تغییرات اعمال نمیشه یا مثلا یه افزونه رو کامل پاک کردم ولی هنوز اثراتش هست 
      همه این مشکلات وقتی هست که به عنوان کاربر مهمان وارد سایت میشم ولی وقتی لاگین میکنم همه چی درست میشه...
      مشکل از چیه کسی میتونه کمکم کنه؟؟