رفتن به مطلب

مشکل اشاره گر ماوس با لینک ها قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. توی قالب سایتم برای تولتایپ یک فایل مجزا جاوا وجود داره که باعث میشه وقتی که اشاره گر ماوس رو روی لینک های کوئری ها (که توی صفحه اول هستند) ببرم اشاره گر ماوس بلرزه و نمیزاره که ادم به راحتی کلیک کنه!!! فایل مربوط به تولتایپ رو هم که از قالب حذف میکنم مشکل لرزش ماوس رفع میشه ولی یه مشکل دیگه درست میشه که اسکرول های باکس های صفحه اصلی از کار میوفته! میخواستم ببینم چجوری میشه تولتایپ رو به حالت پیشفرض درارم و اسکرول کوئری های صفحه اول هم خراب نشه؟ این فایل مربوط به تولتایپه که حذفش میکنم اسکرول کوئری های صفحه نخست از کار میوفته کجای این فایل مربوط به تولتایپه که پاکش کنم؟ ممنونم

(function(a){a.fn.tooltip=function({var d={xOffset:0,yOffset:0,tooltipId:"tooltip",clickRemove:false,content:"",useElement:""};var b=a.extend(d,;var c;this.each(function(){var e=a(this).attr("title");a(this).hover(function(f){c=(b.content!="")?b.content:e;c=(b.useElement!="")?a("#"+b.useElement).html():c;a(this).attr("title","");if(c!=""&&c!=undefined){a("body").append("<div id='"+b.tooltipId+"'>"+c+"</div>");a("#"+b.tooltipId).css("position","absolute").css("width","250px").css("line-height","1.6em").css("direction","rtl").css("top",(f.pageY-b.yOffset)+"px").css("left",(f.pageX+b.xOffset-250)+"px").css("display","none").fadeTo("fast",0.8)}},function(){a("#"+b.tooltipId).remove();a(this).attr("title",e)});a(this).mousemove(function(f){a("#"+b.tooltipId).css("top",(f.pageY-b.yOffset)+"px").css("left",(f.pageX+b.xOffset-280)+"px")});if(b.clickRemove){a(this).mousedown(function(f){a("#"+b.tooltipId).remove();a(this).attr("title",e)})}})}})(jQuery);

ادرس انلاین هم توی امضاس

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

من با سه مرورگر تست گرفتم موردی نبود کمی margin که به لیست li دادی رو بیشتر کن :

مثلا قرار بدین روی 6

.box ul li, .box2 ul li {
display: block;
float: right;
margin: 6px 0;
padding: 0;
width: 100%;
}

لینک به ارسال

آقا مرتضی ممنونم. ولی اگه بخوام این تولتایپ رو به حالت پیشفرض برگردونم چیکار کنم؟ چون فایل تولتایپ رو که حذف میکنم اسکرول کوئری ها از کار میوفته!!! فایل تولتایپ رو هم توی پست بالایی گذاشتم

لینک به ارسال

لرزش موس تو ورژن های قدیمی IE اتفاق میوفته

تو فایل style.css این قطعه کد رو اضافه کنید احتمالا مشکل برطرف بشه:

#tooltip {
margin-left: -10px;
}

اگر هم میخواهید tooltip نشان داده نشه علاوه بر برداشتن کد زیر از هدر ( یا فانکشن ) قالب

<script src="http://www.morahem.com/majale/wp-content/themes/morahem.com/js/tooltip.js" type="text/javascript"></script>

باید لاین 7 فایل java.js یعنی این کد

$("a.tt").tooltip();

نیز برداشته شود.

لینک به ارسال

تشکر. ولی عرض کردم که با حذف این کد:

<script src="http://www.morahem.c.../js/tooltip.js" type="text/javascript"></script>

اسکرول باکس هایی که توی صفحه نخست هستند دیگه بالا و پایین نمیکنن. (اسکرول مرورگر نه ، اسکرول باکس های صفحه اول که مطالب دسته ها بندی ها رو نمایش میدن)

لینک به ارسال

لرزش موس تو ورژن های قدیمی IE اتفاق میوفته

تو فایل style.css این قطعه کد رو اضافه کنید احتمالا مشکل برطرف بشه:

#tooltip {
margin-left: -10px;
}

اگر هم میخواهید tooltip نشان داده نشه علاوه بر برداشتن کد زیر از هدر ( یا فانکشن ) قالب

<script src="http://www.morahem.com/majale/wp-content/themes/morahem.com/js/tooltip.js" type="text/javascript"></script>

باید لاین 7 فایل java.js یعنی این کد

$("a.tt").tooltip();

نیز برداشته شود.

اگه که به جای margin-left از

margin-top:15px;

استفاده کنید درست میشه.

چون tooltip توی یه راستا با موس نشون داده میشه اگه بیاد پایین تر این مشکل بوجود نمیاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...