رفتن به مطلب

ریدایرکت دامین؟

nwmb

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من میخوام یه ادرس همیشگی برای سایت داشته باشم برای همین یه دامین جدید ثبت کردم

حالا میخوام هرکس وارد این ادرس میشه به ادرس فعلی ریدایرکت بشه.

الان غیر از اینکه از پنل دامین جدید رو پارک کنم و ریدایرکت به ادرس فعلی کار دیگه ایی هم باید انجام بدم؟

نیاز به ثبت در گوگل وبمستر یا کد خاصی که در htaccess قرار بدم داره؟

لینک به ارسال

معمولا پشتیبانی هاستتون میتونه در این زمینه بهتون کمک کنه ، باهاشون تماس گرفتید که مشکلتون رو مطرح کنید ؟

لینک به ارسال

اگر میخای این آدرس همیشگی باشه و آدرس فعلی قراره بعد از مدتی اکسپایر بشه

بهتره سایت رو انتقال بدی به این آدرس جدید که میخای برای همیشه نگه داری

و آدرس قبلی رو ریدایرکت کنی رو آدرس جدیدتون تا هرکاربری که به آدرس قدیم رفت هدایت بشه به آدرس جدید

لینک به ارسال

ببخشید اما اصلا متوجه نشدم آخر کدوم دامنه میخواد ریدایرکت بشه.

اما اگه میخواین دامنه جدید ثبت کنید به جای قبلی.

بهترین راه:

1- دامنه جدید رو به جای قبلی توسط هاستیگ ثبت بشه.

2- دامنه قبلی روی دامنه جدید پارک بشه.

3- دامنه جدید در گوگل وبمستر ثبت بشه.

4- توی خود cpanel آدرس قبل با تمامی لینک ها walid به آدرس جدید ریدایرکت بشه

لینک به ارسال

نه ببینید من یه ادرس الان دارم که به مرور ممکنه تغییر کنه مطمئنا تا دو سه روز دیگه هم تغییر میکنه. این تغییر همیشه هست و نمیشه کاری کرد حالا

برای همین یه دامین دیگه خرید کردم که ادرس همیشگی ما باشه و بعضی دوستان این ادرس همیشگی ما رو که وارد کردن داخل سایت وارد شن اما به ادرس فعلی ریدایرکت شن

واسه اینکار ما میاییم این ادرس همیشگی رو پارک و سپس ریدایرکت میکنیم به ادرس فعلی

حالا سوالم اینه نیاز به ثبت در گوگل داره این دامنه همیشگی؟ و اینکه از سی پنل ریدایرکت بشه به ادرس فعلی کافیه؟ کار دیگه ایی هم باید انجام داد؟

لینک به ارسال
به مرور ممکنه تغییر کنه مطمئنا تا دو سه روز دیگه هم تغییر میکنه

خوب چرا به مرور؟ :blink:

بله شما میتونید پارک و ریداریک کنید و البته در گوگل ثبت نکنبد چون جز صفحه اصلی چیزی از این آدرس ندارین.

اما مشکل این میشه که بعدا باید معکوس این کار رو انجام بدین که فکر نکنم برای گوگل جالب باشه(دلیل:چون با اینکار کم کم آدرس که ریدایرکت میشه به قولی بعدا با آدرس جدید شناخته میشه و بعدا که معکوس این کار رو انجام بدین شاید مشکل پیدا کنید با گوگل.)

پس یا اینکه همین الان عوض کنید یا نه همون سه روز دیگه عوض کنید.

این نظر منه.شما میتونید منتظر نظر دوستان دیگه باشید.

لینک به ارسال

اینکه میگم به مرور ،مشکل به فی.لترینگ برمیگرده ، که ممکنه هر هفته مجبور به تغییر دامین بشیم، برای همین این دامین همیشگی برای کسایی که از طریق پروکسی راحت وارد شن حالا چون نمیشه برای یه سایت دوتا دامین جدا داشت میخوام ریدایرکت کنم به ادرس فعلی.

با این اوصاف نظرتون چیه راه بهتری سراغ دارید دوست عزیز؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...