• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سافت سرا

تغییر دامنه وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من پسوند دامنه سایتم رو تغییر دادم (از com به ir) به عبارتی نام دامنه ام رو تغییر دادم و الان وقتی می خوام وارد بخش مدیریت بشم تمام لینکها به دامنه قبلی اشاره می کنه و عملن نمی تونم وارد شم. کلن لینکهای سایت هم به همین ترتیب عمل می کنن و به دامنه قبلی اشاره می کنن.

من برای اینکه نام دامنه رو تغییر بدم باید کدوم فایل رو ویرایش کنم و نام دامنه جدید رو بهش معرفی کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پنل هاست و phpMyAdmin دسترسی دارید؟

اگر بله: وارد پنل phpMyAdmin بشید و در دیتابیس وردپرس به دنبال جدول wp_options بگردید و در آنجا siteurl رو به نشانی جدید تغییر بدید

البته روش های دیگری هم هست که فعلاً همین راه رو برید

ویرایش شده در توسط isk
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      سلام دوستان
      دیگه وقت اون رسیده که یه دامنه خرید کنم و رسما وارد حوزه آی تی بشم!
      اما میدونم که ممکنه دامنه ای که من میخوام بخرم ممکنه قبلا برای کسی دیگه ای بوده و من نمیخوام اینطور باشه. بخاطر سئو و مجازات های گوگل.
      یادم میاد یه سایتی بود که از روز اول نشون میداد که دامنه ی مورد نظر قبلا برای کی بوده و چه محتوایی داشته اما الان یادم نیست.
      کسی میتونه کمک کنه؟

سپاس
    • توسط BenTo
      با سلام دیگر خدمت دوستان محترم
      یک سوال من در قالبم میخوام صفحه 404 ایجاد کنم بدون افزونه
      قبلش فایل هام sidebar.php و index.php
      اما خوب فایل های php رو right-side.php و index.php و left-side.php  طراحی کردم تو صفحه اصلی مشکلی نیست
      اما در صفحه 404 نمیدونم چجوری فراخوانیشون کنم
      <?php get_header(); ?>
      <?php get_sidebar(); ?>
      <?php get_footer(); ?>
      که میزنم اجرا میکنه اما سایدبار هارو بدون فایل css و html نشون میده
      کد فراخوانی برای سایدبار هایی که 2تا هستد مثل مال من چیه ؟
      بجای <?php get_sidebar(); ?> چی باید قرار بدم که دوتا سایدبار هارو نشون بده
      ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند

• توسط webman
      بنده یک محصول مجازی دانلود در فروشگاه ساز ووکامرس گذاشتم بعد از خرید محصول هنگام دانلود کردن این پیام ظاهر میشه و محصول دانلد نمیشه:
      Fatal error: Call to undefined method stdClass::get_user_id() in /home/jhjmghj/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-user-functions.php on line 299
      محتوای این خط این هست:
      if ( $download && $user_id == $download->get_user_id() ) {
      از افزونه userpro برای عضوگیری استفاده می کنم
      ووکامرس رو پاک کردم دوباره نضب گردم اما تاثیری نداشت
      ممنون میشم راهنماییم کنید ‘گرفتارم کرده…
    • توسط boyit
      با سلام 
      بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم 
      در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت
      الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 
      میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 
      چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

• توسط mehditempter
      سلام
      من دوتا روش خرید برای تست ووکامرس تعریف کردم، پرداخت با چک و پرداخت هنگام دریافت.
      هزینه ارسال رو هم دوتا تعریف کردم، هزینه ثابت و ارسال رایگان.
      حالا سفارش ثبت میشه ولی بجای اینکه پیام ثبت موفقیت آمیز سفارش رو بده این پیام رو میده:
      ( پرداخت در دسترس نیست در حالی که سبد خرید شما خالی است. )!
      قبلا هم که ووکامرس نصب کرده بودم این مشکل رو داشتم و نتونستم حلش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید!!!