سافت سرا

تغییر دامنه وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من پسوند دامنه سایتم رو تغییر دادم (از com به ir) به عبارتی نام دامنه ام رو تغییر دادم و الان وقتی می خوام وارد بخش مدیریت بشم تمام لینکها به دامنه قبلی اشاره می کنه و عملن نمی تونم وارد شم. کلن لینکهای سایت هم به همین ترتیب عمل می کنن و به دامنه قبلی اشاره می کنن.

من برای اینکه نام دامنه رو تغییر بدم باید کدوم فایل رو ویرایش کنم و نام دامنه جدید رو بهش معرفی کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پنل هاست و phpMyAdmin دسترسی دارید؟

اگر بله: وارد پنل phpMyAdmin بشید و در دیتابیس وردپرس به دنبال جدول wp_options بگردید و در آنجا siteurl رو به نشانی جدید تغییر بدید

البته روش های دیگری هم هست که فعلاً همین راه رو برید

ویرایش شده در توسط isk
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kimidoonekekie
      سلام 
      چطور و از کجا میتونم ویرایش افزونه ها رو یاد بگیرم؟
      با کد نویسی آشنایی دارم و نرم افزار تحت وب با پی اچ پی هم نوشتم اما تاحالا تو این زمینه کار نکردم.
      الان به شدت احتیاج پیدا کردم که صفحه پیشخوان افزونه دکان - قسمت افزودن محصول رو ویرایش کنم.
      اگر کسی بهم بتونه این آموزش رو خصوصا  در مورد این نرم افزار بده به شدت احتیاج دارم.

• توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط saeed313
      سلام
      من دوتا دامنه روی سایتم هست وقتی با دامنه اول سایت را باز میکنم فونت دلخواه خودم هست ولی وقتی با دامنه دوم وارد میشم فونت تغییر میکنه
      علتش چیه؟باید چکار کنم تا با دامنه دوم،همون فونت دامنه اول نمایش بده؟
    • توسط AHCHOO
      سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان
      سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم
      در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم