رفتن به مطلب

بالا نیومدن یک سری سایت ها

Ghaem

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقتیه که آدرس سایتم رو داخل مرورگر می زنم بالا نمیاد. مطمئنم از وردپرس نیست.

یک سری دامنه های خاص و سایت من اینطوری هستند. به طور مثال این سه دامنه که هاستشون رو از پانیذ هاست گرفتن دامنه ها رو هم توسط این شرکت ثبت کردند :

shiksite.ir

arghvanchat.ir

sky2013.ir

با چهار تا مرورگر مختلف و گوشی هم تست کردم اما باز هم نیومدن. تمام سایت ها بالا میان به جز این ها.

فقط با کامپیوتر من اینطور هست و با سیستم های دیگه بالا میان.

خواهش می کنم بگید مشکل از چی هست؟

باید ویندوزمو عوض کنم؟

با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم گفتند که در سه ماه گذشته مشکلی برای هاست ها و دامنه ها و دی ان اس ها پیش نیومده.

لینک به ارسال

اهوم واسه من هم پيش مياد ولي بيشتر واسه سايت هاي خارجي !‌

فك كنم مشكل از نت باشه !‌ از جاي ديگه نباشه !‌ من خودم اين طوري حس ميكنم !‌به خصوص كه نتم از مخابرات ميگيرم !‌ احتمال ميدم مال نت باشه !‌

لینک به ارسال

والا اگه مشكل ار نت باشه !‌ كه ميگم مطمئن نيستم !‌ ولي شما اگه با يك فيلتر... بريد بايد سايت باز بشه !‌ احتمالا !‌

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه. راهی رو که پیشنهاد دادین ( اسمشو نمیشه اورد) همین الآن امتحان کردم مشکلم حل شد. :D

لینک به ارسال

هر سه سایت شما بدون هیچ گونه مشکلی بالا می آید.

تست شده با : اینترنت مخابرات+اینترنت پیشگامان

لینک به ارسال

داش درست ولي بستگي به شهر و منطقه هم داره ‌!‌

به شخصه اون موقعه كه گوگل فيلتر بود بعد برداشتن فيلتر رو من كه اصفهان بودم 1 هفته بعد اين كه بقيه جا ها فيلتر برداشته شده بود براي ما هم برداشته شد !‌

لینک به ارسال

مشکلم با راه پیشنهادی دوست عزیز RedPlus حل شد. اینترنت من هم از پیشگامان هستش.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...