• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

12 پست در این موضوع قرار دارد

ببخشید که این موضوع را مطرح می کنم ولی بهتره مطرح بشه

من بعد این همه سوال هایی که تو انجمن پرسیدم به این نتایج رسیدم

یا آدم را به یک تایپیک دیگه میفرستند ( که آدم تا بفهمم سروته اون سوال که اون دوست عزیز پرسیده 1 ساعت طول می کشه)

یا میگند فایل help اون پلاگین را بخونید

یا یه جواب می دند که کلا گنگ هست برای مبتدی ها

این که می گم جواب می دند مختص به مدیر ها نیست اعضا بیشتر اینجوری هستند جواب هایی که مدیران انجمن دادند به من تا اینجا همه کامل بوده

فقط می خواستم بگم که انجمن جایی هست که سوالی پرسیده می شه همه انتظار جواب سریع و کامل را دارند

اگه میبینید که این سوال قبلا پرسیده شده و شما می خواید دوستمون را بفرسید بره اون سوال که قبلا پرسیده شده را بخونه خوب شما که می بینید تو این موضوع خیلی ها مشکل دارند بیاید و یک آموزش درست کنید به صورت کامل و لینک اون آموزش را قرار بدید لطفا چون بعدا کسی میاد این سوال را بخونه باید بره دوباره تو اون تایپیک فکر کنم 100 نفر بخواهند این کارا بکنند و هر کدوم هم تو یه جاییش مشکل پیدا کنند دیگه واویلا میشه

و این که دوستانی که می گند فایل help پلاگین را بخونید و ... حالا فرض کنید 100 نفر میاند این تایپیک را بخونند همشون باید برای یک کد کوچیک برند و این فایل را بخونند خوب دیگه انجمن به چه دردی می خوره همه پلاگین ها فایل help دارند همه برند بخونند دیگه

و این که اگه میشه جواب هارا کامل بدید و فرض کنید که همه هیچ چیزی از اون مبحث که مطرح کردند بلد نیستند

(با این که میدانیم همه شما به صورت مجانی جواب دوستان را می دهید ولی اگه این کار بهتر صورت گیرد مطمئنا صوابش هم بیشتره)

با تشکر

ویرایش شده در توسط mehdiraized

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ميدوني اگه شما ميخواي اين طوري نباشه خودت دست به كار شو !‌ همون help رو بشين بخون ولي مث ادم قبلي تا كارت حل شد نرو ! بيا ي پست بزن آموزشش رو بنويس و در اختيار بقيه بزار !‌ دوستان عزيز لطف ميكنن جواب مشكلات دوستان رو ميدن !‌ در صورتي كه هيچ مسئوليتي ندارن !‌ انتظار بيجا هم نداشته باشين !‌

چون اين انجمن يكي از تخصصي ترين هاست براي وردپرس و فقط براي كمك و توسعه وردپرس شروع به كار كردن !‌ نه جنبه درامدي داره نه اين كه با اين كار ها به جايي برسن !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اي كاش اين تاپيك و نميزدي شايد دوستان ناراحت بشن من اصلا كسي نيستم

ولي هميشه دوستان تا جايي كه ميتونن كمك ميكنن تنها كار شما اينه كه پيگيري كنيد همين :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ميدوني اگه شما ميخواي اين طوري نباشه خودت دست به كار شو !‌ همون help رو بشين بخون ولي مث ادم قبلي تا كارت حل شد نرو ! بيا ي پست بزن آموزشش رو بنويس و در اختيار بقيه بزار !‌ دوستان عزيز لطف ميكنن جواب مشكلات دوستان رو ميدن !‌ در صورتي كه هيچ مسئوليتي ندارن !‌ انتظار بيجا هم نداشته باشين !‌

چون اين انجمن يكي از تخصصي ترين هاست براي وردپرس و فقط براي كمك و توسعه وردپرس شروع به كار كردن !‌ نه جنبه درامدي داره نه اين كه با اين كار ها به جايي برسن !‌

من خودم این کار را کردم این آموزش که لینکش را گذاشتم بعد بدست آوردن جواب از دوستان هست

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/343-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%82%DB%8C%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

سلام

اي كاش اين تاپيك و نميزدي شايد دوستان ناراحت بشن من اصلا كسي نيستم

ولي هميشه دوستان تا جايي كه ميتونن كمك ميكنن تنها كار شما اينه كه پيگيري كنيد همين :)

من این تایپیک را زدم که سطح مطالب در انجمن بالا تر بره و این کار ها اگه صورت بگیره مطمئن باشید که خیلی بهتر کمک می کنه به بقیه دوستان

و این که این تایپیک پیشنهاد بود

این بخش هم که بخش انتقادات و پیشنهادات هست فکر نکنم دوستان ناراحت بشوند

اگه هم ناراحت میشند که من همین جا خواهش می کنم که منو ببخشند و این تایپیک هم بایگانی کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید که این موضوع را مطرح می کنم ولی بهتره مطرح بشه

من بعد این همه سوال هایی که تو انجمن پرسیدم به این نتایج رسیدم

یا آدم را به یک تایپیک دیگه میفرستند ( که آدم تا بفهمم سروته اون سوال که اون دوست عزیز پرسیده 1 ساعت طول می کشه)

یا میگند فایل help اون پلاگین را بخونید

یا یه جواب می دند که کلا گنگ هست برای مبتدی ها

این که می گم جواب می دند مختص به مدیر ها نیست اعضا بیشتر اینجوری هستند جواب هایی که مدیران انجمن دادند به من تا اینجا همه کامل بوده

فقط می خواستم بگم که انجمن جایی هست که سوالی پرسیده می شه همه انتظار جواب سریع و کامل را دارند

اگه میبینید که این سوال قبلا پرسیده شده و شما می خواید دوستمون را بفرسید بره اون سوال که قبلا پرسیده شده را بخونه خوب شما که می بینید تو این موضوع خیلی ها مشکل دارند بیاید و یک آموزش درست کنید به صورت کامل و لینک اون آموزش را قرار بدید لطفا چون بعدا کسی میاد این سوال را بخونه باید بره دوباره تو اون تایپیک فکر کنم 100 نفر بخواهند این کارا بکنند و هر کدوم هم تو یه جاییش مشکل پیدا کنند دیگه واویلا میشه

و این که دوستانی که می گند فایل help پلاگین را بخونید و ... حالا فرض کنید 100 نفر میاند این تایپیک را بخونند همشون باید برای یک کد کوچیک برند و این فایل را بخونند خوب دیگه انجمن به چه دردی می خوره همه پلاگین ها فایل help دارند همه برند بخونند دیگه

و این که اگه میشه جواب هارا کامل بدید و فرض کنید که همه هیچ چیزی از اون مبحث که مطرح کردند بلد نیستند

(با این که میدانیم همه شما به صورت مجانی جواب دوستان را می دهید ولی اگه این کار بهتر صورت گیرد مطمئنا صوابش هم بیشتره)

با تشکر

تا حدی حق با شماست اما بازم حق با ماست شما وقتی جستجو برای مطلب تکراری نمیکنید مشکل از ماست؟

اگه که تکراری نباشه یا فرقی وجود داشته باشه بین تاپیک ها مطمئنا" جواب میگیرید.

اگه تاپیکی بوده که بد بهتون جواب دادیم بفرمایید تا دوباره جواب بهتون بدیم.

در ضمن ما اگه که بخوایم تمامی تاپیک ها رو با حوصله زیاد جواب بدیم که فکر کنم همه شاکی میشین و میگین "کسی نیست جواب ما رو بده؟".

اگه ما هم شما رو به جایی دیگه ارجاع میدیم برای اینه که بهتر بتونین یاد بگیرین و هر دفعه که سوال میپرسین نگین که ما مبتدی هستیم(ما هم مبتدی بودیم(البته حالا هم چیزی بلد نیستم))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو هیچ تایپیکی مشکلی نداشتم اینقدر پیام دادم و 3پیچ بودم که به جواب رسیدم ;)

ولی این پیشنهاد را بدم به دوستان من خودم هر جایی مشکلم حل بشه معمولا استاراتش را می زنم که آموزشش را درست کنم

می خواستم بقیه دوستان هم این کارا بکنند خیلی خوب هست این کار نمی دونم چرا فکر می کنند من می خوام بزنمشون یا مدیران اینجا به من بدهکارند و باید درست جواب سوال هامو بدند

و در این رابطه که وقتتون تنگ هست مطمئنا حق را به شما می دم

در هر صورت من خودم شروع می کنم به خوندن بیشتر تایپیک ها و آموزش هاشون را درست می کنم حداقل این کار را می تونم بکنم

ولی امیدوارم بعدا نگند این یارو هیچی بلد نیست و هر روز آموزش می زاره :D از تایپیک های ما کپی می کنه و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم رو نمیگم اما مدیران عزیز همیشه گفتن که خودشون خواستن جوابگو باشن و همیشه هم همینطور بوده و نگفتن که ما محبور نیستیم جوابتون رو بدیم.

منم تا جایی که بتونم کمک میکنم.

شما آموزش رو جامع درست کنید کسی نخواهد گفت آموزش شما مشکلی داره.

بخش آموزش هم دیگه زیاد ...

پس دوست عزیز به جای وقت تلف کردن روی این تاپیک از همین الان شروع کنید که همین الان هم دیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشكل ايشون از اينجا شروع شده !‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه داداش از اینجا شروع نشده تو خیلی تایپیک ها این مشکل هست که خواستم اینجا مطرح کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بهرحال هر کاربری (شخصی) در هر انجمنی (محیطی) روزهایی هست که خیلی سرحال و با انرژی هست و قت و تایم ازاد داره و روزهایی هم هست که بی حوصله و بدون زمان کافی هست.

ببینید حرف شما تا حدودی درست هست. مثلا در انجمن اصلی وردپرس بخش کدکس رو مهمتر از بخش انجمن میدونستن که مثلا بیان و اونجا اموزش بزارن و کاربران مطالعه کنن و سوالات تکراری کمتر بشه اما در عمل اصلا همچین چیزی نیست.

کاربر تازه کار اگر میتونست از بین این مراجع مشکلات رو پیدا کنه هیچوقت به سمت انجمن نمیومد.

اما در مورد ادرس دهی به تاپیک های مشابه، ببینید روزانه توی این انجمن حداقل 100 تاپیک بالا میاد اگر بخوایم به هر تاپیک از اول جواب کامل بدیم خودتون حساب کنید چه زمانی نیاز هست. توی هر انجمنی هم معمولا افراد پاسخگو و اکتیو عده کمی هستن و این اصل انجمن هست(متاسفانه)

برای همین سعی میکنیم تاپیک های مشابه که به خواسته کاربر نزدیکتر هستن رو آدرس بدیم تا هم زمان برای باقی کاربرها بمونه و هم اینکه اگر احیانا سوالی در تاپیک های گذشته هم بی جواب مونده، حل بشه و به نتیجه برسه و هم اینکه کاربر جواب های قبلی رو تست و امتحان کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم تحریم شدم :D

http://quick-markup.com/image/523c1bf82e509

:)

شوخی کردم چاکره همه بچه ها اینجا و مدیران هستیم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من نميتونم از جانب كسي حرف بزنم اما يه حرف كلي ميزنم

1-دوست من اين انجمن زماني كه راه اندازي شد براي برطرف كردن مشكلات بچه هاي وردپرس بود چون هيچ انجمن يا هيچ جايي وجود نداشت كه كسي بتونه پاسخ كامل و دقيقي دريافت كنه مثل انجمن وردپرس فارسي كه شخصا به نتيجه نميرسم تو اونجا

-------

اما اساتيدي مثل آقا مرتضي و پارسا و... كه در آنجا فعاليت بسزايي داشتند تصميم گرفتند با توجه به محدوديت هاي وقتي كه داشتند انجمني براي برطرف كردن مشكلات راه اندازي كنند

--------

راستي شما فكر اين هم بكنيد كه همه ي مديريان هم همانند ما داراي شغل و مشغله زيادي هستند و همين كه ميرسند به سوالات ما جواب بدهند خيلي است البته نبايد دريغ كرد از زحمات بسياري از كاربراني كه به ما كمك ميكنند

----------

راه اندازي يه انجمن شايد كار ساده اي باشه و مديريت و جوابدهي و برطرف كردن مشكلاتي كه خود سايت هم دارد بسيار زمان بر و هزينه بر ميباشد

----------

راستي اينم بگم اگه شمارو به جاي هدايت ميكنيم به دليل زير است:

اين موضوع قبلا وجود داشته و شما جستجو نكرديد يا عبارت درستي براي جستجو وارد نكرديد

==========

||__خلاصه ببخشيد زياد نوشتم __||

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت اساتید؛
      من برای یکی از سایت های وردپرسی ستون کناری قرار دادم که داخل ادامه مطلب ها هست (در صفحه خانه نیست).
      این ستون کناری رو با ابزارک ها تنظیم کردم, حالا میخوام زمانی که ابزارک آخر (یا ابزارک دلخواه رسید) این ستون با اسکرول کردن تا محل مشکل پایین بیاد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط miladg4
      با سلام
      بیشتر اوقات با این مسئله روبرو میشوم که کش افزونه هایی که مینویسم در بروزر پاک نمیشن و حتی با ctrl+f5 و empty cash and hard reload این مشکل حل نمیشه
      و فایل های جاوا همون عملکرد قبل رو دارن و حتی با پاک کردن فایل های js باز هم در source آدرس فایل ها وجود داره و حتی کدهام باقی موندن. edit js ها هم live انجام نمیشن!!!

این مسئله خیلی آزاردهنده اس ولی هیچ استراتژی ای واسه این کار ندارم
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط 9074020
      وقتی می خوام وارد صفحه پنل ورد پرس شوم نمی تونم ای پیغام نمایش داده میشه:
      W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php.
      Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in /home/kasair/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167
      لطفا راهنمایی کنید