رفتن به مطلب

راهنمایی کنید: تغییر لینک تصاویر در همه پست ها

حسین

پست های پیشنهاد شده

سلام. من با استفاده از بک آپ یه سایتی یه سایت جدید ایجاد کردم (فروشگاه هست!) حالا تصاویر روی سایت خودم هستند ولی لینکشون مربوط به سایت بیگانه هست!

الان چطوری به صورت دسته جمعی تغییر بدهم لینک ها رو؟

تنها کاری که باید بکنم جایگزینی yesaytiii.ir با yesiteeedg.ir توی همه کدهای نوشته هام هست.

با سپاس

لینک به ارسال

از طریق phpmyadmin در تیبل wp_options مقدار option_value ردیف‌های option_name = siteurl و option_name = home را برابر آدرس جدید سایت قرار دهید.

لینک به ارسال

از طریق phpmyadmin در تیبل wp_options مقدار option_value ردیف‌های option_name = siteurl و option_name = home را برابر آدرس جدید سایت قرار دهید.

سایت و بخش مدیریتش بدون مشکل برام باز می شه.

میخوام توی پست ها فقط لینک ها رو تغییر بدم.

لینک به ارسال

در همون phpMyAdmin عبارتی رو که مایل به تغییر هستید search و بعد با عبارت جدید replace‌ کنید

*** بک اپ فراموش نشه

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

بهترین افزونه برای این کار:

http://wordpress.org/plugins/search-and-replace/

تمام نوشته ها لینک ها و... رو تغییر میده اگه مشکلی توی استفاده داشتین بگین.

لینک به ارسال
در همون phpMyAdmin عبارتی رو که مایل به تغییر هستید search و بعد با عبارت جدید replace‌ کنید *** بک اپ فراموش نشه

چون گرفتن بک آپ و برگردوندنش مصیبتی هست واسه همین نخواستم از دستورات sql (آپدیت) استفاده کنم. ممنون.

بهترین افزونه برای این کار: http://wordpress.org/plugins/search-and-replace/ تمام نوشته ها لینک ها و... رو تغییر میده اگه مشکلی توی استفاده داشتین بگین.

افزونه جالبی هست. ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...