رفتن به مطلب

مشکل در آپلود فایل

Rohani

پست های پیشنهاد شده

3.6.1–fa_IR

وقتی راه اندازی مجدد رو میزنم این پیغام رو میده

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.org/wordpress-3.6.1-fa_IR.zip…

دریافت انجام نشد.: پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

راه‌اندازی انجام نشد

لینک به ارسال

3.6.1–fa_IR

وقتی راه اندازی مجدد رو میزنم این پیغام رو میده

دریافت به‌روزرسانی از http://fa.wordpress.....6.1-fa_IR.zip…

دریافت انجام نشد.: پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

راه‌اندازی انجام نشد

اگه نمیشه شما یک بار وردپرس رو نصب دستی کنید احتمالا این مشکلتون هم برطرف میشه.

برای نصب دستی اگه بلد نیستین توی انجمن یا گوگل جستجو کنید.

لینک به ارسال

دیتابیس و ورد پرس را حذف و از نو نصب کردم بازم این مشکل هست.

امکان اپلود هیچ فایلی رانمی دهد افزونه رسانه بروز رسانی و.......

میدونم مشکل از هاسته لطفاً بگین دقیق مشکلش چیه؟

آیا ربطی به پرمیژن داره؟ اونا رو 755 هستند.

لینک به ارسال

دیتابیس و ورد پرس را حذف و از نو نصب کردم بازم این مشکل هست.

امکان اپلود هیچ فایلی رانمی دهد افزونه رسانه بروز رسانی و.......

میدونم مشکل از هاسته لطفاً بگین دقیق مشکلش چیه؟

آیا ربطی به پرمیژن داره؟ اونا رو 755 هستند.

اگر در هر كاري وردپرس به شما اخطار ميدهد كه فلان پوشه وجود ندارد يا دسترسي ندارد

شما ابتدا اون پوشه رو بسازيد و بهش حق دسترس 777 بديد و اجازه بديد كه يكبار وردپرس از اون پوشه استفاده كنه

بعد دوباره حق دسترسي پوشه رو به 755 تغيير بديد

حدس ميزنم از دايركت ادمين استفاده ميكنيد كه با اين كار مشكلتون به احتمال زياد حل بشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من از سی پنل استفاده میکنم و این خطا رو دارم هنوز

برادر من این چه تحلیلی هست که میگید توابع باعث تغییر در هسته میشود چرا قبل از بروز رسانی وردپرس این مشکل وجود نداشت و بعد از بروز رسانی این مشکلات پدید اومده ؟ مشکل از وردپرس هست وردپرس باید اونقدر این موارد را بررسی کنه که امکان چنین خطاهایی از طرف هر فایلی غیرممکن باشد .

لینک به ارسال

من از سی پنل استفاده میکنم و این خطا رو دارم هنوز

برادر من این چه تحلیلی هست که میگید توابع باعث تغییر در هسته میشود چرا قبل از بروز رسانی وردپرس این مشکل وجود نداشت و بعد از بروز رسانی این مشکلات پدید اومده ؟ مشکل از وردپرس هست وردپرس باید اونقدر این موارد را بررسی کنه که امکان چنین خطاهایی از طرف هر فایلی غیرممکن باشد .

بعضی از افزونه ها تکه کدهایی را در فایل های هسته کپی می کنند که در موقع لازم استفاده شوند به روز رسانی باعث حذف فایل با کد مورد نظر می شه با غیر فعال کردن و فعال کردن مجدد افزونه ها و همینطور ذخیره مجدد پیوند یکتا معمولا مشکل برطرف می شه

لینک به ارسال

بعضی از افزونه ها تکه کدهایی را در فایل های هسته کپی می کنند که در موقع لازم استفاده شوند به روز رسانی باعث حذف فایل با کد مورد نظر می شه با غیر فعال کردن و فعال کردن مجدد افزونه ها و همینطور ذخیره مجدد پیوند یکتا معمولا مشکل برطرف می شه

من مواردی را که گفتید را انجام دادم اما باز این مشکل برطرف نگردید .

لینک به ارسال

مشکل از سمت سرورها هم میتونه باشه

کانفیگ ها اشتباه میتونه باعث ایجاد اخلال در کارکرد توابع بشه و باعث بروز این نوع خطاها بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...