رفتن به مطلب

ساخت یک قسمت مثل مدیریت نظرات ؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض خسته نباشید همون طور که می دونید با Custom Post Type میشه یک قسمت جدا برای ارسال نوشته درست کرد که برخی کار ها رو برای ما راحت تر می کنه حالا یک سوال داشتم ایا با وردپرس این کار شدنی هست که یک قسمت جدا برای مدیریت نظرات بسازیم یعنی بر فرض مثال من قسمت تماس با ما رو می خوام به این شکل در بیارم وقتی طرف اومد و نام ایمیل و متنش رو ارسال کرد بیاد و تو قسمت جدید که ما برای مدیریت نظرات ساختیم بره یعنی اول ما اون قسمت رو بسازیم و با استفاده از کد به همدیگه وصلش کنید

خدا کنه منظورم رو متوجه شده باشید با تشکر

لینک به ارسال

میشه! اما واسه خودش یه افزونه میشه :)

نمونه افزونه SCF2 Contact Form را بررسی کنید

لینک به ارسال

والله گشتم پیدا نکردم پس خوب شد میشه همچین کاری کرد ایا شما نمونه کدی در این زمینه دارید ؟؟؟؟

اومدم پستم رو ویرایش کنم نشود نه که پیداش نکرده باشم دانلودشم کردم ولی یک قسمت جدا رو به من نداد می خوام جدا باشه از نظرات با تشکر

لینک به ارسال

SCF2 Contact Form که صفحه جدایی داره

فقط منوش زیر مجموعه دیدگاه میشه. که اونم باید کدش رو تغییر بدید تا جدا ظاهر بشه

این افزونه هم برای تماس هست!

مد نظرتون چیز دیگری هست؟

لینک به ارسال

تو سوال بنده گفته بودم بر فرض مثال تماس با ما می خوام صفحهی مدیریت دیدگاه که هست می خوام یکی دیگه مثل اون درست کنم و یه فرم اگر کاربری چیزی ارسال کرد بیاد اونجا و من بتونم راحت تر مدیریت کنم همین

لینک به ارسال

شما منظورتون اینه که یک فرم بزارید و هرچی کاربر ارسال میکنه رو توی وردپرس ارشیو کنید؟

لینک به ارسال

داش مرتضی دقیقا منظورم همین بود ارشیوش مثل همون مدیریت نظرات تو پیشخوان با تشکر

لینک به ارسال

شدنی هست اما با دردسر زیاد!

شما میتونید یک بخش برای ارسال دیدگاه ها ایجاد کنید و به اون بخش comment meta اضافه کنید.

بعد هم در وردپرس بخش مدیریت براساس اون متاها ، نظراتی که ارسال میشن رو نمایش بدید.

لینک به ارسال

راهی که مدنظر من هست:

یک صفحه در وردپرس ایجاد کنید.

بعد توی این صفحه فرم ارسال دیدگاه خودوردپرس رو قرار بدید. همون comments

بعد هم برای این فرم یک meta field تعریف کنید. مثال

بعد در بخش مدیریت یک صفحه ایجاد کنید. مثال

در این صفحه باید به دیتابیس وردپرس و بخش نظرات کوئری بزنید و براساس اون متافیلدی که تعریف کردید محتویات رو سورت و فیلتر کنید و نمایش بدید.

با این رویه همه نظراتی که فقط از فرم متافیلد دارتون ارسال شده رو میتونید نمایش بدید.

لینک به ارسال

در رابطه با راه کار قبلی چی چه طوری می شه این کارو رو انجام داد همون که گفتید سخته منظورم هست

لینک به ارسال

هر دو راهکار یکی هست ، سختی هم چون نیاز به کدنویسی هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری و هم کدنویسی php داره گفتم سخته (بیشتر زمانبری)

لینک به ارسال

سلام ممنونم واقعا جوینده یابنده هستش پیداش کردم با استفاده از افزونه ی زیر می شه این کار رو انجام داد با تشکر

http://wordpress.org/extend/plugins/schreikasten/screenshots/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...