رفتن به مطلب

تغییرات در افزونه Wp User Avatar

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خواستم تغییراتی بدم تو این افزونه یعنی افزونه wp user avatar که کاربران بتوانند در همه ساب دامین ها آواتار خود را تغییر بدهند

جدول کاربران در همه وردپرس های نصب شده در سایتم یکی هست ولی برای تغییر آواتار اعضا باید در همه ساب دامین ها و سایت اصلی اواتار خود را آپلود کنند و ذخیره کنند

الان افزونه را روی سایت اصلی نصب کردم می خوام در ساب دامین ها درون افزونه تغییر ایجاد کنم که بیاد و از افزونه سایت اصلی پیروی کنه

چطور می تونم این کار را بکنم

فکر کنم باید این کد هارا تغییر بدم

// Define paths and variables
define('WPUA_VERSION', ' 1.5.8');
define('WPUA_FOLDER', basename(dirname(__FILE__)));
define('WPUA_ABSPATH', trailingslashit(str_replace('\\', '/', WP_PLUGIN_DIR.'/'.WPUA_FOLDER)));
define('WPUA_URLPATH', trailingslashit(plugins_url(WPUA_FOLDER)));

لینک خود افزونه

http://wordpress.org/plugins/wp-user-avatar

لینک به ارسال

بله

طبق این آموزش

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/343-%d8%b9%d8%b6%d9%88%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%db%8c%da%a9-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d9%82%db%8c%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

حالا اگه افزونه دیگه میشناسید که راحت تر متونید کمک کنید معرفی کنید و بگید که برای این کار توش چه تغییراتی بدم

لینک به ارسال

اکثر افزونه های مرتبط با کاربری با وردپرس شبکه درست کار نمیکنن

توی توضیحات این افزونه هم در مورد وردپرس چندسایته چیزی نوشته نشده

لینک به ارسال

خوب الان یعنی هیچ افزونه ای نیست که برای وردپرس های چند سایته کار کنه ؟

الان نمیشه location سایت اصلی را به افزونه نشون داد که بره از دامنه اصلی که توش افزونه نصب هست اطلاعات را بخونه ؟

و آواتار های آپلود شده تو سایت اصلی را نمایش بده تو بقیه ساب دامین ها

این کد ها که گداشتم نمیشه با ویرایش کردنشون به نتیجه رسید؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

دوستان نظری ندارند راجب این کار

نمیشه یه فیلد تو جدول عضو ها درست کرد به نام عکس و آدرس عکسی چیزی بهش داد و با از اون استفاده کنم ؟

راهی کسی سراغ نداره ؟

لینک به ارسال

بنظر من بهتره از نویسنده افزونه سوال کنید

یک ایمیل بهش بزنید

لینک به ارسال

خوب مشکل اینجاست طرف که ایرانی نیست و این که زبان منم فوول نیست که بخوام با طرف مکاتبه داشته باشم

حالا مشکلی نیست فکر کنم اگه بشه با افزونه یه فیلد تو جدول یوزر ها درست کنم به اسم مثلا اواتار و بعد مقدار لینک عکس آپلود شده را بهش بدم یعنی میشه گفت بهترین کار اینه چون تو وردپرس شبکه جدول یوزر ها یکی هست

ولی :

اول میشه گفت که کدی که باهاش یک فیلد به جدول اضافه کنه را بلد نیسنم

مورد دوم عکس را کجا آپلود کنه و لینکش را بده

مورد سوم تا حالا افزونه ننوشتم ولی برای شروع فکر کنم این پروژه خوب باشه

نظر شما چیه ؟

لینک به ارسال

برای شروع افزونه سختی برای شما میشه

چون:

کاربا دیتابیس رو خوب نمیدونید

کار با توابع اصلی وردپرس رو درسن میدونید

والبته وردپرس چندسایته دردسرش از حالت معمولی بیشتره!

باز هم انتخاب با خودتونه :)

لینک به ارسال

به نظرم کار سختی نیست حالا شروع می کنم هر جا مشکلی بود کدی هرچیزی بود می پرسم و تو codex خوب وردپرس هم می گردم حالا ببینیم چی میشه

انشالله که بتونم کاری کنم و افزونه ساخته بشه و رایگان بزاریم چون بنظرم خیلی به درد بخوره

البته با کمک شما و دوستان وردپرسی ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...