• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
NWWG

مشکل آدرس دهی افزونه Add From Srever

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام علیکم

ما برای محتوای چند رسانه‌ای یک ساب دامنه ایجاد کردیم: http://dl.sitename.ir

با استفاده از افزونه Add from Server آنها را در کتابخانه وردپرس فراخوانی میکنیم

اما یک مشکل وجود دارد و اینکه همه فایلها را با این آدرس فراخوانی میکند: http://dl.sitename.ir/file.jpg

درحالی که آدرس صحیح به این شکل است: http://dl.sitename.ir/folder/subfolder/file.jpg

راهکار چیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود افزونه هیچ تنظیم دیگه ای نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچ تنظیم دیگری ندارد! :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با این افزونه کار نکردم. چیز زیادی هم ازش نیست نهایت این عکسهاش بود که فکر کنم خودتون دیدید:

http://wordpress.org/plugins/add-from-server/screenshots/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هاست رو عوض کردم و مشکل بدتر شد قبلا فقط بخشی از آدرس اشتباه بود اما الان وقتی ادد میزنم عکس رو درون پوشه کانتکت پیشفرض وردپرس یکبار دیگه آپلود میکنه، انگار به طور عادی توی وردپرس عکس آپلود کرده باشی!

آیا تنظیم خاصی در هاست دارد؟

مشکل کجاست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خروجی این کد رو بدید:

echo __FILE__

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط runy
      سلام
      کد پست تایپ زیر را در فانشن گذاشتم .
      //---------------------— function wpp_custom_post_type() {     $labels = array(         'name'                => __( 'Post Types', 'text_domain' ),         'singular_name'       => __( 'Post Type', 'text_domain' ),         'menu_name'           => __( 'Post Type', 'text_domain' ),         'parent_item_colon'   => __( 'Parent Item:', 'text_domain' ),         'all_items'           => __( 'All Items', 'text_domain' ),         'view_item'           => __( 'View Item', 'text_domain' ),         'add_new_item'        => __( 'Add New Item', 'text_domain' ),         'add_new'             => __( 'Add New', 'text_domain' ),         'edit_item'           => __( 'Edit Item', 'text_domain' ),         'update_item'         => __( 'Update Item', 'text_domain' ),         'search_items'        => __( 'Search Item', 'text_domain' ),         'not_found'           => __( 'Not found', 'text_domain' ),         'not_found_in_trash'  => __( 'Not found in Trash', 'text_domain' ),     );     $rewrite = array(         'slug'                => 'post_type',         'with_front'          => true,         'pages'               => true,         'feeds'               => true,     );     $capabilities = array(         'edit_post'           => 'edit_post',         'read_post'           => 'read_post',         'delete_post'         => 'delete_post',         'edit_posts'          => 'edit_posts',         'edit_others_posts'   => 'edit_others_posts',         'publish_posts'       => 'publish_posts',         'read_private_posts'  => 'read_private_posts',     );     $args = array(         'label'               => __( 'post_type', 'text_domain' ),         'description'         => __( 'Post Type Description', 'text_domain' ),         'labels'              => $labels,         'supports'            => array( 'title', 'editor', 'excerpt', 'author', 'thumbnail', 'comments', 'trackbacks', 'revisions', 'custom-fields', 'page-attributes', 'post-formats', ),         'taxonomies'          => array( 'category', 'post_tag' ),         'hierarchical'        => false,         'public'              => true,         'show_ui'             => true,         'show_in_menu'        => true,         'show_in_nav_menus'   => true,         'show_in_admin_bar'   => true,         'menu_position'       => 5,         'menu_icon'           => 'dashicons-welcome-learn-more',         'can_export'          => true,         'has_archive'         => true,         'exclude_from_search' => false,         'publicly_queryable'  => true,         'query_var'           => 'post_type',         'rewrite'             => $rewrite,         'capabilities'        => $capabilities,     );     register_post_type( 'post_type', $args ); } add_action( 'init', 'wpp_custom_post_type', 0 ); //------------ ولی نمیتونه پست ها را نمایش بده .
      مشکل دومش اینکه حتی تو لیست خودش توی پیشخوان هم نمیتونه نمایش بده .

مشکل کجاست  ؟؟
    • توسط mohsen8390
      با عرض سلام و خسته نباشید
      ببخشید یه مشکل با افزونه visual composer داشتم
      وقتی که بلاک متن برای قسمتی درست می کنم بعد از اتمام کار و ذخیره بلاک ها نمایش داده نمی شوند
      بعضی از دوستان گفتم کش مرورگر پاک کنی درست میشه ولی درست نشد
      ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی لازم دارم
      این موقعه ایی که تغییر میدم و ذخیره می کنم

و این هم بعد از ذخیره

• توسط lor3da
      درود دوستان
      میخوام قالب سایت رو در وردپرس که گزینه ای برای تنظیمات داره رو ویرایش کنم و نهایتا ذخیره کنم ولی نمیشه، یعنی دکمه ذخیره اطلاعات کار نمیکنه و همچنین دکمه ریست تنظیمات قالب
      و تنظیمات قبلی توش مونده .
      این قالب رو جاهای دیگه ای تست کردم هیچ گونه مشکلی نداشت. ( ورژن وردپرس 4.7 ) ، ورژن سایت خودم هم 4.7 هست . 
      ورژن وردپرس رو تغییر دادم نشد
      کلا حذف کردم قالب رو و دوباره نصب کردم ، نشد 
      اسم قالب رو تغییر دادم ، نشد 

اگه بخوام تنظیمات قالب رو ریست کنم درست میشه ؟ و این ریست کردن رو چطور باید انجام بدم؟
      و این رو هم اضافه کنم که این قالب خودش بکاپ میگیره و جایی ذخیره میکنه و به صورت کد در میاره که نمیدونم کجاست 
      لطفا اگه میتونید کامل توضیح بدید چون من برنامه نویس نیستم (فقط در حد مبتدی میدونم)
      با تشکر
    • توسط 9074020
      وقتی می خوام وارد صفحه پنل ورد پرس شوم نمی تونم ای پیغام نمایش داده میشه:
      W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php.
      Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in /home/kasair/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167
      لطفا راهنمایی کنید