16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

قالب سایت زیر

http://khanefarhang.ir/

وقتی با مانیتور ال ای دی وارد بشی عرض سایت زیاد میشه و رنگ پخش میکنه باید چیکارش کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رنگ پخش میکنه یعنی چی؟ مشکلی نمیبینم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مانیتور LED شما ظاهرا resolation اون بیشتر است. چون عرض در css با % مقدار داده شده اند!

با px مقدار دهی بشه، درست میشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مانیتور LED شما ظاهرا resolation اون بیشتر است. چون عرض در css با % مقدار داده شده اند!

ببخشید یعنی منظورتون اینه که برای این که تو هر مانیتوری با هر رزولیشنی یکی نشون داده بشه باید از px استفاده کنیم؟

ویرایش شده در توسط Helical
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید استفاده از پیکسل در طراحی در همه مانیتورها اندازه های ثابت رو نمایش میده.

اما استفاده از درصد و em برحسب اندازه مانیتور و رزولیشین نشون میده.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه دقیقا بگید کدوم قسمت را باید عوض کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بارها و بارها در مورد مباحث مربوط به html و css سوال پرسیدن که جیدن بار هم راهنمایی شد که در مورد html و css کمی مطالعه داشته باشین تا کارتون زودتر راه بیافته

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا شما یه بزرگواری بکنید جواب بدهید .

من توی هرسایتی واسه اموزش میروم در حد اولیه گفته است .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما برای چه استالی میخواین از % به px تغییر بدین ؟

برای همین ادرس که دادین ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله برای این

http://khanefarhang.ir/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید یعنی منظورتون اینه که برای این که تو هر مانیتوری با هر رزولیشنی یکی نشون داده بشه باید از px استفاده کنیم؟

سلام

در استایل بندی بهتره از ترکیب مناسبی مابین درصد و px استفاده بشه بر فرض اگر ما قالبی سه ستونه داریم که دو ستون سایدبار دارد و یک ستون هم برای نمایش پست ها می توانیم دو سایدبار را با px ثابت مثلا 200px تعریف کنیم و لایه وسط را باز بگذاریم در این حالت لازمه دو سایدبار ما float:left و float:right استایل بندی شوند و هر سه لایه با display:inline-block و بعد از سه لایه هم یک لایه با استایل clear:both باعث به هم نخوردن ترکیب صفحه می شه

حالا برای اینکه قالب با رزولیشن های مختلف سازگار بشه باید لایه های درونی لایه پست ها را با درصد تعریف کنیم که به صورت خودکار در رزولیشن های کمتر کم و در رزولیشن های بیشتر زیاد شود و این تغییر آسیبی هم به استایل بندی کلی سایت نزند

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی

اما اینایی که گفتی بلد نیستم .

شما خطی را که باید px بزارم را اگر بگید ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

400 ارسال داشتین توی انجمن ولی هنوز یه گشت کوچیک در مورد آموزش html و css نزدید

این موارد ، مواردی پیش پا افتاده هستن و اغلب مواقع اگر ( خودم رو میگم ) جوابی نمیدم و یا به صورت کلی جواب رو میگم هدفم این هست که شما رو مجبور کنم به یادگیری در مورد html و css و اِلا جواب دادن به این نوع مشکلات در مورد html و css که الفبای طراحی هستن کاره خاصی نداره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه کتاب گرفتم قراره بخونم اما این واجبه شما بگید من یاد میگیرم وقتی کتاب را خوندم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه کتاب گرفتم قراره بخونم اما این واجبه شما بگید من یاد میگیرم وقتی کتاب را خوندم

این رو واقعا نمی شه ذهنی گفت اگر این قالب آن لاین نیست روی لوکال اونرو ببینید و با راست کلیک از صفحه سورس کد بگیرید و در یک فایل تکست ذخیره کنید, سورس کد را به همراه فایل style.css روی سایت قرار بدید تا فایل style.css رو اصلاح کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سسلام دوستان من به مشکل عرض قالب سایتم برخوردم

اسکرولش زیاده

http://shamemahfel.ir/

یه نگاه بهش بندازین اگه راه حلش رو میدونید بگید

قالب :صحیفه

وردپرس

Caظpture.jpg

Capture.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری