رفتن به مطلب

عرض قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

قالب سایت زیر

http://khanefarhang.ir/

وقتی با مانیتور ال ای دی وارد بشی عرض سایت زیاد میشه و رنگ پخش میکنه باید چیکارش کنم؟

لینک به ارسال

مانیتور LED شما ظاهرا resolation اون بیشتر است. چون عرض در css با % مقدار داده شده اند!

با px مقدار دهی بشه، درست میشه.

لینک به ارسال

مانیتور LED شما ظاهرا resolation اون بیشتر است. چون عرض در css با % مقدار داده شده اند!

ببخشید یعنی منظورتون اینه که برای این که تو هر مانیتوری با هر رزولیشنی یکی نشون داده بشه باید از px استفاده کنیم؟

ویرایش شده توسط Helical
لینک به ارسال

ببینید استفاده از پیکسل در طراحی در همه مانیتورها اندازه های ثابت رو نمایش میده.

اما استفاده از درصد و em برحسب اندازه مانیتور و رزولیشین نشون میده.

لینک به ارسال

میشه دقیقا بگید کدوم قسمت را باید عوض کنم ؟

لینک به ارسال

بارها و بارها در مورد مباحث مربوط به html و css سوال پرسیدن که جیدن بار هم راهنمایی شد که در مورد html و css کمی مطالعه داشته باشین تا کارتون زودتر راه بیافته

لینک به ارسال

حالا شما یه بزرگواری بکنید جواب بدهید .

من توی هرسایتی واسه اموزش میروم در حد اولیه گفته است .

لینک به ارسال

خب شما برای چه استالی میخواین از % به px تغییر بدین ؟

برای همین ادرس که دادین ؟

لینک به ارسال

ببخشید یعنی منظورتون اینه که برای این که تو هر مانیتوری با هر رزولیشنی یکی نشون داده بشه باید از px استفاده کنیم؟

سلام

در استایل بندی بهتره از ترکیب مناسبی مابین درصد و px استفاده بشه بر فرض اگر ما قالبی سه ستونه داریم که دو ستون سایدبار دارد و یک ستون هم برای نمایش پست ها می توانیم دو سایدبار را با px ثابت مثلا 200px تعریف کنیم و لایه وسط را باز بگذاریم در این حالت لازمه دو سایدبار ما float:left و float:right استایل بندی شوند و هر سه لایه با display:inline-block و بعد از سه لایه هم یک لایه با استایل clear:both باعث به هم نخوردن ترکیب صفحه می شه

حالا برای اینکه قالب با رزولیشن های مختلف سازگار بشه باید لایه های درونی لایه پست ها را با درصد تعریف کنیم که به صورت خودکار در رزولیشن های کمتر کم و در رزولیشن های بیشتر زیاد شود و این تغییر آسیبی هم به استایل بندی کلی سایت نزند

لینک به ارسال

مرسی

اما اینایی که گفتی بلد نیستم .

شما خطی را که باید px بزارم را اگر بگید ممنون میشم

لینک به ارسال

400 ارسال داشتین توی انجمن ولی هنوز یه گشت کوچیک در مورد آموزش html و css نزدید

این موارد ، مواردی پیش پا افتاده هستن و اغلب مواقع اگر ( خودم رو میگم ) جوابی نمیدم و یا به صورت کلی جواب رو میگم هدفم این هست که شما رو مجبور کنم به یادگیری در مورد html و css و اِلا جواب دادن به این نوع مشکلات در مورد html و css که الفبای طراحی هستن کاره خاصی نداره

لینک به ارسال

من یه کتاب گرفتم قراره بخونم اما این واجبه شما بگید من یاد میگیرم وقتی کتاب را خوندم

لینک به ارسال

من یه کتاب گرفتم قراره بخونم اما این واجبه شما بگید من یاد میگیرم وقتی کتاب را خوندم

این رو واقعا نمی شه ذهنی گفت اگر این قالب آن لاین نیست روی لوکال اونرو ببینید و با راست کلیک از صفحه سورس کد بگیرید و در یک فایل تکست ذخیره کنید, سورس کد را به همراه فایل style.css روی سایت قرار بدید تا فایل style.css رو اصلاح کنم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...