رفتن به مطلب

جذب نویسنده برای سایت آموزشی در زمینه وردپرس

rezakianoosh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به تعدادی نویسنده برای ارسال آموزش های وردپرسی ، معرفی و آموزش استفاده از افزونه ها ، تهیه ویدیو های اموزشی مرتبط با وردپرس . دارای شرایط زیر نیازمندم :

1. آشنایی کامل با مباحث سئو و افزونه سئو وردپرس ( yoast )
  2. توانایی ارسال روزانه 1 مطلب
  3. آشنایی کامل با وردپرس
  4. دارای تجربه کافی در نویسندگی سایت وردپرسی ( دارای نمونه کار قوی )

اگر شرایط لازم را دارید ، میزان هزینه پیشنهادی برای هر مطلب را ارسال کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز شما دیگه باید بدونید که نویسنده نمیتونه مث خوده آدم باشه ! کسی که بیاد به خاطر یه چندرغاز پول مطلب بنویسه به نظر من از سایت های دیگه الگوبرداری میکنه و اصلا کیفیت هم باب دل ادم نیست

بنده خودم الان سه ماهه دنبال یه نویسنده هستم که با خودم بشیم دوتا ؛ بتونه توی سایت کمکم کنه ولی پیدا نشد (گزینه های زیادی بودن که ادعاشونم میشد ولی هیچ ..) شما بیابید بخش نویسنده مهمان بذارید که هرکسی پست می نویسه به صورت اختصاصی یه لینک از سایتشو در زیر مطلب قرار بدید اینجور بهتره ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

عزیزم این توانایی هایی که شما نوشتی هرکس داشته باشه، خودش اوستای این کار هست و یه سایت قوی هم داره احتمالا. :D

اگر هم سایت نداره پس وقت نداره که بیاد برای شما هم کار کنه

• امتیاز 2
لینک به ارسال
عزیزم این توانایی هایی که شما نوشتی هرکس داشته باشه، خودش اوستای این کار هست و یه سایت قوی هم داره احتمالا. :D

اگر هم سایت نداره پس وقت نداره که بیاد برای شما هم کار کنه

خب که چی ؟

لینک به ارسال

بهترین نویسنده رو باید از بین دوستات پیدا کنی وگرنه کسی برای مقدار کمی پول نمیاد همکاری کنه اگرم همکاری کنه فقط میاد رفع تکلیف میکنه و از سایت های دیگه : ctrl+c و ctrl+v که اینم فکر نکنم به دردتون بخوره. البته برای سایت شما چون باید با شرایطی که گفتی هم آشنا باشه فکر کنم محاله برای نویسندگی پیدا بشه. پس به نظرم از بین دوستات بگردی پیدا کنی مفید ترن و حتما کمکت میکنن

ویرایش شده توسط نگار صادقی
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

خب که چی ؟

خب یعنی اینکه اینجا فروم وردپرس هست که افراد اکثرا خودشون مدیر سایت هستن و برای حل و فصل مسائل سایتشون دنبال راه حل میگردن توی این فروم.

بهتره توی سایت خودت درخواست نویسنده بدی یا اینکه چندنفر رو خودت آموزش بدی و بعد ازشون مشارکت بخوای این بهترین راهه. ;)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اینجا بخش خرید و معاملست - بذاریم به کارشون برسند

من هیچکدوم اون شرایطی رو که گفتید ندارم - اما سعی می کنم ماهی یه پروژه کاربردی براتون ارسال کنم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • اضافه کردن...