رفتن به مطلب

بایگانی و بهینه سازی وب

SAMAN...23

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من چند تا مشکل اساسی دارم که حسابی داغونم کرده لطفا یکی کمکم کن

اول یه سوال بپرسم

میخواستم یدونم اینکه توی اکثر سایت ها نوشته شده که در افزونه های بهینه سازی سایت و در نقشه سایت تیکت قسمت های Include archives و Include author pages

را بردارید و جلو ایندکس شدنشون رو بگیرید خوب من به علت پراکندگی مطالب وب سایتم مطالب رو در صفحه اصلی منتشر نمیکنم و در دسته ها به صورت بایگانی قرار میدم همه مطالب رو.

میخواستم بدونم که اگه من اون تیکت ایندکس شدن قسمت بایگانی رو بزنم تا مطالب بایگانیم سریعتر ایندکس بشه برای سئو ی سایت مضر هست؟ کلا الان من چیکار کنم ؟

ممنون میشم کسی کمک کنه چند روز هست اعصابم رو خورد کرده

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

خوب اگر واقعا اون تیک ها تایری در ایندکس دارن خوب بزنید

چه مشکلی هست؟

لینک به ارسال

سلام منم همینکارو کردم تیکت رو زدم تا ایندکس بشن اما در بعضی سایت ها دیدم نوشتن که اگه مطالب قسمت بایگانی رو بزارم ایندکس بشن برای

سئو ی سایت مضر هست واقعا اینطور هست؟

اخه من جز قسمت بایگانی در قسمت دیگه ای مطلب منتشر نمیکنم مثلا وقتی نوشته ای مینویسم اون رو در صفحه اول وب سایت نمیزارم منتشر شه و در قسمت دسته ها در یک دسته بایگانی میشهمیخوام بدونم که من که همه مطالبم به صورت بایگانی شده منتشر میشن برای موتور های جستجو سخت هست پیدا کردنش؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم اینم جواب بدید

من چون همه باید چیکار کنم که وقتی مطلبی ارسال میکنم عنوان اون مطلب رو در ستون کناری نشون بده مثلا وقتی در یک دسته 20 تا نوشته دارم عنوان اون نوشته ها رو در ستون کناری سایت نشون بده اما فقط توی اون دسته نشون بده و عنوان های هر دسته در همون دسته نمایش داده بشه

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال

مطالب بایگانی هم جرئی از سایت شما هستن تاثیر منفی ندارن.

اگر هم بصورت مستقیم دسترسی به این صفحات وجود داره مشکلی نباید باشه. شما هم میتونید از بخش آنالیتیکز گوگل هم اینها رو بررسی کنید

در مورد سوال دوم هم بهتره تاپیک جدید باز کنید تا نظم تاپیک ها حفظ بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...