• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
سعید شعبانی

از کدام یک از این سایت ها هاست بگیرم؟

18 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

من برای سایت جدیدم می خواهم هاست بگیرم ولی کاملا گیج شدم و موندم که کدوم هاست را بگیرم. تمام تاپیک هایی که به نحوی با هاست سرو کار داشت را هم خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم.

معیار های من برای این هاست به شرح زیر هست:

سرعت بالای جواب دادن به درخواست ها

آپ تایم واقعی بالا

هزینه کم یا متوسط

حجم هم فعلا 500 یا 1 گیگ

ترافیک هم فعلا 10 به بالا

سازگاری زیاد با وردپرس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که راضیم ؛ به شما هم پیشنهاد میدم :

http://www.netafraz.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بهترین گزینه نت افرازه. همه آرزوهات رو بر آورده میکنه! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مهین وب هاست را پیشنهاد می دهم به دلیل :

1- اپتایم بالا(شخصا تست کردم)

2- هزینه متوسط

3- 500MB با 10GB پهنای باند و 1GB با 100GB پهنای باند

4- سازگاری:تمام هاست های لینوکس با وردپرس سازگاری دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که راضیم ؛ به شما هم پیشنهاد میدم :

http://www.netafraz.com

درسته خوبه ولی کمترین قیمتش 55 تومان هست که فقط میشه یک بانک اطلاعاتی درست کرد. بعد هم مقدار فضای هاستش زیاد هست ( سرویس برنزی: 15GB ) و می خواهد پول الکی برای هاستی که نمی خواهی ازش استفاده کنی بدی.

من مهین وب هاست را پیشنهاد می دهم به دلیل :

1- اپتایم بالا(شخصا تست کردم)

2- هزینه متوسط

3- 500MB با 10GB پهنای باند و 1GB با 100GB پهنای باند

4- سازگاری:تمام هاست های لینوکس با وردپرس سازگاری دارند.

خودم میهن وب هاست دارم. اصلا خوب نیست. دیروز دست کم 9 بار داون شد تصاویرش هم قرار می دهم ببینید

post-412-0-78677300-1379853705_thumb.png

post-412-0-86139600-1379853710_thumb.png

نظرتون راجع به mizbanwp.com چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من چند ساله با میهن وب هاست کار می کنم این مشکل رو ندشاتم زیاد. ولی خب سرور زیاد داره دیگه! امکانش هست سروری سایت شما روش بوده مشکل پیدا کرده. به هر حال میزبان وب هم خوبه. ولی بعد از میهن وب هاست من آبتین وب رو پیشنهاد میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. من چند ساله با میهن وب هاست کار می کنم این مشکل رو ندشاتم زیاد. ولی خب سرور زیاد داره دیگه! امکانش هست سروری سایت شما روش بوده مشکل پیدا کرده. به هر حال میزبان وب هم خوبه. ولی بعد از میهن وب هاست من آبتین وب رو پیشنهاد میدم.

هاست شما روی کدوم سرورش هست؟ میشه که خودم انتخاب کنم که سایتم رو روی کدوم سرور قرار بدند؟

سلام به نظر من میهن وب هاست عالی هست قیمت هاش هم مناسبه

بله قیمتهاش خوبه ولی یک مشکل اساسی داره و اون هم داون زیاد. هفته ای نمیشه که حداقل 2 بار داون نشه دیروز هم که خدا بده برکت 9 بار داون شد. تیکت زدم بهشون گفتم دیروز 9 بار سایتم داون شده گفتند :

سرور هاست شما شب گذشته مشکل قطعی نداشته است

در این مواقع از یک سرویس دهنده اینترنت دیگر یا یک پروکسی نیز تست نمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت من روی سرور pasargad هست. شما هم می تونید تیکت بزنید در مورد انتقال.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سعید جان به نظر من بهتره بری تو پارس پک و هاست ابری بخری.. هر جورکه خودت میخوای تظیمش کنی.. حداقل مطمعن هستی که داری از کی میخری...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سعید جان به نظر من بهتره بری تو پارس پک و هاست ابری بخری.. هر جورکه خودت میخوای تظیمش کنی.. حداقل مطمعن هستی که داری از کی میخری...

پار پک هم یکم گرونه. پلن ساده پارس پک برای 1 گیگ فضا و 10 گیگ ترافیک 66 تومان می گیره. بعد پردازشگر و رم را هم نمی دونم چی بگذارم تا مشکلی پیش نیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظرتون راجع به آبتین وب چیه؟ پلن هاش رو که نگاه کردم هم از نظر قیمت و هم از نظر حجم و پهنای باند خوب بودند. آپتایم و پایداری سرورهاش چطورند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما فکر میکنی نت افراز گرونه

اما اگه ادان دامین و دینابیس زیاد میخوای هاست پرداز و پردیس هاستینگ خوبن

رو هر سه تای اینا سایت داشتم و دارم

اگه ارزون میخوای تهران هاستینگ جدید:

http://www.tehranhosting.ir

پشتیبانیش حرف نداره اما هاستشو نمیدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نت افراز استفاده نکردم

اما www.AzarinWeb.com هم هاستینگ خوبی هست هایبرید سرور دارن

آپ تایم و سرعت خوبی داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان 1 ساله که از ای هاست سرویس دارم و واقعا هم کیفیتش بالاس و همینطور پشتیبانیش من که خیلی راضی هستم تمام احتیاج های منو از یک میزبان وب تامیین کرده

آپ تایمش که همیشه بالا بوده و من تا حالا توی این 1 سال فقط یک بار قعطی داشتم

www.ehost.ir یه سری بزنید و قیمت سرویس های حرفه ایی لینوکس رو ببینید ...

ویرایش شده در توسط Rapid

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین سرویس همین سرور پارس هستش، قیمت هاشم همگی مناسب هستن، هاست پرمصرف هم دارن مخصوص سایتهای پربازدید و پر مصرف، با وردپرس هم مشکلی نداره و بخوبی ساپورتتون میکنه، پشتیبانی هم عالی؛

http://www.serverpars.com/

حتما یه سری بزنید و با پشتیبانی آنلاینش یه صحبتی داشته باشید، وبسایت خود من هم روی همین سرور هستش؛ موفق باشید. ( در مورد آبتین وب هم باید بگم که برای سایت های پر مصرف به هیچ وجه خوب نیست! )

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آبتین وب هاست خوبه اما من خودم از نت افزار دارم اونم پنل طلایی رو دارم ولی دوستانی رو که در انجمن اپنفا دارم از دو هاست ابتین وب هاست و طلا هاست استفاده میکنند

به نظرم بری روی ابتین وب هاست بهتره البته اگر کنترل پنل هم برات مهم نیست اگه دایرکت میخوای که انحصارا باید بری نت افزار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خیلی متشکرم که راهنمایی کردید

من تصمیم گرفتم فعلا از آبتین وب, هاست بگیرم اگر دیدم خوب جواب نمیده برم نت افزار .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط javahery
      سلام دوستان
      فکر میکنم همه با whmcs اشنا هستید این اسکریپت برای مدیریت یا بهتره بگم راه انداختن یک فروشگاه هستینگه یک قابلیت خوبش علاوه بر اینکه به سرور ویا ریسیلر متصل میشه . کاربر بعد از خرید خودش میتونه که مثلا تا یک کاه انقضا داره

حالا من ی سایت وردپرسی دارم خیلی وقته روش دارم طراحی چتروم میکنم یعنی چتروم میفروشم.

میخوام کاربر بعد از خرید چتروم به ویسیله وردپرس(پلاگین ووکامرس)بشه انقضا واسه سرویس تعیین کرد و مشخصات سرویس رو به کاربر نشون بده

مثلا توی ی صفحه به کاربری که این سرویس(مثلا yourchat.ir) را خریده بهش مشخصات زیر را در صفحه جداگانه نشان بده

انقضا:14بهمن

حالا اینکه ممکنه مشتری بخواد هر ماه یا هر دوماه این سرویس را تمدید بکنه. خلاصه بصورت یک یا دو ماه بهش اضافه بشه.

ممنون میشم کمکم کنید؟؟
    • توسط amir khalaji mehr
      با خیالی آسوده، تخته گاز برانید!
      یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های همیشگی کاربران وردپرس به ویژه دوستانی که تازه با این سیستم مدیریت محتوا آشنا شده‌اند انتخاب هاستینگ مناسب برای میزبانی می‌باشد، هاستینگی که جدا از ارایه‌ی سرویس‌هایی با کیفیت بالا توانایی پشتیبانی تخصصی در زمینه‌ی وردپرس و ارایه‌ی خدمات متفاوت در این حوزه را داشته باشد.
      گروه ماندگار وب در سال 1390 فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه توسعه و آموزش وردپرس آغاز نموده است که با سابقه‌ی درخشان و تجربیات گرانقدر گذشته و با بهره‌گیری از بهترین و بروزترین منابع نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری جهان در زمینه‌ی میزبانی وب، هم‌اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه آمادگی خود را برای میزبانی تخصصی وبلاگ‌ها و وبسایت‌های وردپرسی اعلام می‌دارد.
      چنانچه قصد تهیه‌ی هاست و یا سرور مجازی را دارید با استفاده از کد تخفیف wp-parsi می‌توانید از 30% تخفیف ویژه در همه‌ی پلن‌ها بهره ببرید.
      آدرس سایت :
      http://host.mandegarweb.com

• توسط نسیم 12
      سلام
      دوستان ما سایتی داریم که مدام پهنای باند افزایش می دیم ولی باز بعد از مدتی تعداد بازدید سایت که بالا میره پهنای باند کم می یاد... چه راه حلی هست تا با مشکل پهنای باند روبرو نشیم؟؟؟چه کارهایی توی سایت باید انجام داد تا مصرف کمتر بشه؟؟؟ و اینکه هاست مجازی گزینه خوبی هست؟؟ 
      الان پهنای باند 100 گیگ هست که باز در انتهای ماه کم آمده...
    • توسط __PEYMAN__
      سلام به دوستان گرامی
      آقایون سعو کار یه لطفی میکنین بنده رو راهنمایی کنین ...
      برای سعو و بالا تر اومدن در موتورهای جستجو هاست ایران بهتره یا خارج ... البته من میخوام آی پی اختصاصی نیز تهیه کنم . نمیخوام آی پیم اشتراکی باشه چون میدونم خوب نیست . ولی از اون جایی گوگل دامنه دات آی آر رو تحریم کرده ، امکان داره سرور و هاسا ایران را نیز کم اهمیت کنه ؟؟؟

• توسط mohsenh
      سلام دوستان .
      سوال در مورد خرید هاست داشتم .
      میهن وب هاست خوبه ؟
      و اینکه هاستینگ ایران وب سرور با آدرس iranwebsv.net تایید میشه ؟
      من با پشتیبانی ایران وب سرور صحبت کردم برای هاست داخل ایران اینا رو برام فرستاد :
      بنظر میرسه ایران وب سرور خوبه و گفتن سایت های دولتی مثل آپکو ایران خودرو رو دارن میزبانی میکنن .
      و لطفا نظرتون رو در مورد این دو هاستینگ میهن وب هاست و ایران وب سرور بگید .
      ممنونم .