رفتن به مطلب

از کدام یک از این سایت ها هاست بگیرم؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من برای سایت جدیدم می خواهم هاست بگیرم ولی کاملا گیج شدم و موندم که کدوم هاست را بگیرم. تمام تاپیک هایی که به نحوی با هاست سرو کار داشت را هم خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم.

معیار های من برای این هاست به شرح زیر هست:

سرعت بالای جواب دادن به درخواست ها

آپ تایم واقعی بالا

هزینه کم یا متوسط

حجم هم فعلا 500 یا 1 گیگ

ترافیک هم فعلا 10 به بالا

سازگاری زیاد با وردپرس

لینک به ارسال

من مهین وب هاست را پیشنهاد می دهم به دلیل :

1- اپتایم بالا(شخصا تست کردم)

2- هزینه متوسط

3- 500MB با 10GB پهنای باند و 1GB با 100GB پهنای باند

4- سازگاری:تمام هاست های لینوکس با وردپرس سازگاری دارند.

لینک به ارسال

من که راضیم ؛ به شما هم پیشنهاد میدم :

http://www.netafraz.com

درسته خوبه ولی کمترین قیمتش 55 تومان هست که فقط میشه یک بانک اطلاعاتی درست کرد. بعد هم مقدار فضای هاستش زیاد هست ( سرویس برنزی: 15GB ) و می خواهد پول الکی برای هاستی که نمی خواهی ازش استفاده کنی بدی.

من مهین وب هاست را پیشنهاد می دهم به دلیل :

1- اپتایم بالا(شخصا تست کردم)

2- هزینه متوسط

3- 500MB با 10GB پهنای باند و 1GB با 100GB پهنای باند

4- سازگاری:تمام هاست های لینوکس با وردپرس سازگاری دارند.

خودم میهن وب هاست دارم. اصلا خوب نیست. دیروز دست کم 9 بار داون شد تصاویرش هم قرار می دهم ببینید

post-412-0-78677300-1379853705_thumb.png

post-412-0-86139600-1379853710_thumb.png

نظرتون راجع به mizbanwp.com چیه؟

لینک به ارسال

سلام. من چند ساله با میهن وب هاست کار می کنم این مشکل رو ندشاتم زیاد. ولی خب سرور زیاد داره دیگه! امکانش هست سروری سایت شما روش بوده مشکل پیدا کرده. به هر حال میزبان وب هم خوبه. ولی بعد از میهن وب هاست من آبتین وب رو پیشنهاد میدم.

لینک به ارسال

سلام. من چند ساله با میهن وب هاست کار می کنم این مشکل رو ندشاتم زیاد. ولی خب سرور زیاد داره دیگه! امکانش هست سروری سایت شما روش بوده مشکل پیدا کرده. به هر حال میزبان وب هم خوبه. ولی بعد از میهن وب هاست من آبتین وب رو پیشنهاد میدم.

هاست شما روی کدوم سرورش هست؟ میشه که خودم انتخاب کنم که سایتم رو روی کدوم سرور قرار بدند؟

سلام به نظر من میهن وب هاست عالی هست قیمت هاش هم مناسبه

بله قیمتهاش خوبه ولی یک مشکل اساسی داره و اون هم داون زیاد. هفته ای نمیشه که حداقل 2 بار داون نشه دیروز هم که خدا بده برکت 9 بار داون شد. تیکت زدم بهشون گفتم دیروز 9 بار سایتم داون شده گفتند :

سرور هاست شما شب گذشته مشکل قطعی نداشته است

در این مواقع از یک سرویس دهنده اینترنت دیگر یا یک پروکسی نیز تست نمایید

لینک به ارسال

سایت من روی سرور pasargad هست. شما هم می تونید تیکت بزنید در مورد انتقال.

لینک به ارسال

سلام

سعید جان به نظر من بهتره بری تو پارس پک و هاست ابری بخری.. هر جورکه خودت میخوای تظیمش کنی.. حداقل مطمعن هستی که داری از کی میخری...

لینک به ارسال

سلام

سعید جان به نظر من بهتره بری تو پارس پک و هاست ابری بخری.. هر جورکه خودت میخوای تظیمش کنی.. حداقل مطمعن هستی که داری از کی میخری...

پار پک هم یکم گرونه. پلن ساده پارس پک برای 1 گیگ فضا و 10 گیگ ترافیک 66 تومان می گیره. بعد پردازشگر و رم را هم نمی دونم چی بگذارم تا مشکلی پیش نیاد.

لینک به ارسال

نظرتون راجع به آبتین وب چیه؟ پلن هاش رو که نگاه کردم هم از نظر قیمت و هم از نظر حجم و پهنای باند خوب بودند. آپتایم و پایداری سرورهاش چطورند؟

لینک به ارسال

شما فکر میکنی نت افراز گرونه

اما اگه ادان دامین و دینابیس زیاد میخوای هاست پرداز و پردیس هاستینگ خوبن

رو هر سه تای اینا سایت داشتم و دارم

اگه ارزون میخوای تهران هاستینگ جدید:

http://www.tehranhosting.ir

پشتیبانیش حرف نداره اما هاستشو نمیدونم

لینک به ارسال

نت افراز استفاده نکردم

اما www.AzarinWeb.com هم هاستینگ خوبی هست هایبرید سرور دارن

آپ تایم و سرعت خوبی داره

لینک به ارسال

من الان 1 ساله که از ای هاست سرویس دارم و واقعا هم کیفیتش بالاس و همینطور پشتیبانیش من که خیلی راضی هستم تمام احتیاج های منو از یک میزبان وب تامیین کرده

آپ تایمش که همیشه بالا بوده و من تا حالا توی این 1 سال فقط یک بار قعطی داشتم

www.ehost.ir یه سری بزنید و قیمت سرویس های حرفه ایی لینوکس رو ببینید ...

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

بهترین سرویس همین سرور پارس هستش، قیمت هاشم همگی مناسب هستن، هاست پرمصرف هم دارن مخصوص سایتهای پربازدید و پر مصرف، با وردپرس هم مشکلی نداره و بخوبی ساپورتتون میکنه، پشتیبانی هم عالی؛

http://www.serverpars.com/

حتما یه سری بزنید و با پشتیبانی آنلاینش یه صحبتی داشته باشید، وبسایت خود من هم روی همین سرور هستش؛ موفق باشید. ( در مورد آبتین وب هم باید بگم که برای سایت های پر مصرف به هیچ وجه خوب نیست! )

:)

لینک به ارسال

آبتین وب هاست خوبه اما من خودم از نت افزار دارم اونم پنل طلایی رو دارم ولی دوستانی رو که در انجمن اپنفا دارم از دو هاست ابتین وب هاست و طلا هاست استفاده میکنند

به نظرم بری روی ابتین وب هاست بهتره البته اگر کنترل پنل هم برات مهم نیست اگه دایرکت میخوای که انحصارا باید بری نت افزار

لینک به ارسال

دوستان خیلی متشکرم که راهنمایی کردید

من تصمیم گرفتم فعلا از آبتین وب, هاست بگیرم اگر دیدم خوب جواب نمیده برم نت افزار .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...