• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
محــــــمدرضا

جلوگیری از نمایش پیغام بروزرسانی پوسته

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

بنده قالبی رو از الگانت تمز فارسی سازی کردم اما در مدیریت پوسته نوشته شده نگارش تازه‌ای از قالب فلان آماده شده است. جزییات نگارش 4.1 را ببینید. به‌روزرسانی خودکار برای این پوسته از کار افتاده است چطور می تونم این قسمت رو غیر فعال کنم تا قابل نمایش نباشه و بروز رسانی نباشه

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کانفیگ اضافه کنید:

define('DISALLOW_FILE_MODS',true);

http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Disable_Plugin_and_Theme_Update_and_Installation

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزیز اما بنده به صورت کلی می خوام غیر فعال کنم تا اگر روزی این قالب رو به شخصی دادم دیگه این مشکل رو نداشته باشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فاکشن قالب:

remove_action ('load-update-core.php', 'wp_update_themes');
add_filter ('pre_site_transient_update_themes',create_function ('$a', "return null;"));

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در فاکشن قالب:

remove_action ('load-update-core.php', 'wp_update_themes');
add_filter ('pre_site_transient_update_themes',create_function ('$a', "return null;"));

ممنون دوست عزیز مشکل برطرف شد اما یه سوالی داشتم بنده قالب روی لوکال هاردم تست کردم صحیح و سالم بود اما موقعی که روی سرور نصب کردم مشکلی در توابع php رخ می ده که به شرح زیر است

Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/graph/public_html/test/wp-content/themes/Webly/lang/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/graph/public_html:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/graph/public_html/test/wp-includes/l10n.php on line 339

که این مشکل به وجود اومده که قالب رو به درستی میاره فقط ارور بالای سایت میاد بنده در کنار فایل زبان اصلی یک save as از زبان انگلیسی گرفتم و نامش رو fa_IR قرار دادم البته با برنامه poedit و فارسی کردم و سیو سپس کد زیر را در header.php قرار دادم

<?php load_theme_textdomain('Webly',get_template_directory().'/lang/fa_IR.mo'); ?>

این مشکل در 2 قالب دیگه هم هست اما در لوکال خانگی به درستی نمایش می دهد این مشکل چی می تونه باشه بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نبود لطف کنه این مشکل از چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خطا مربوط به تنظیمات سرورتون هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری