رفتن به مطلب

جلوگیری از نمایش پیغام بروزرسانی پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده قالبی رو از الگانت تمز فارسی سازی کردم اما در مدیریت پوسته نوشته شده نگارش تازه‌ای از قالب فلان آماده شده است. جزییات نگارش 4.1 را ببینید. به‌روزرسانی خودکار برای این پوسته از کار افتاده است چطور می تونم این قسمت رو غیر فعال کنم تا قابل نمایش نباشه و بروز رسانی نباشه

با تشکر

لینک به ارسال

به کانفیگ اضافه کنید:

define('DISALLOW_FILE_MODS',true);

http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Disable_Plugin_and_Theme_Update_and_Installation

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز اما بنده به صورت کلی می خوام غیر فعال کنم تا اگر روزی این قالب رو به شخصی دادم دیگه این مشکل رو نداشته باشه

لینک به ارسال

در فاکشن قالب:

remove_action ('load-update-core.php', 'wp_update_themes');
add_filter ('pre_site_transient_update_themes',create_function ('$a', "return null;"));

لینک به ارسال

در فاکشن قالب:

remove_action ('load-update-core.php', 'wp_update_themes');
add_filter ('pre_site_transient_update_themes',create_function ('$a', "return null;"));

ممنون دوست عزیز مشکل برطرف شد اما یه سوالی داشتم بنده قالب روی لوکال هاردم تست کردم صحیح و سالم بود اما موقعی که روی سرور نصب کردم مشکلی در توابع php رخ می ده که به شرح زیر است

Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/home/graph/public_html/test/wp-content/themes/Webly/lang/fa_IR.mo/fa_IR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/graph/public_html:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/graph/public_html/test/wp-includes/l10n.php on line 339

که این مشکل به وجود اومده که قالب رو به درستی میاره فقط ارور بالای سایت میاد بنده در کنار فایل زبان اصلی یک save as از زبان انگلیسی گرفتم و نامش رو fa_IR قرار دادم البته با برنامه poedit و فارسی کردم و سیو سپس کد زیر را در header.php قرار دادم

<?php load_theme_textdomain('Webly',get_template_directory().'/lang/fa_IR.mo'); ?>

این مشکل در 2 قالب دیگه هم هست اما در لوکال خانگی به درستی نمایش می دهد این مشکل چی می تونه باشه بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...