رفتن به مطلب

مشکل با نظرات اسپم

Hate

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده یکی از سایت هام توسط چندین مدیر بروز رسانی میشه !

و منم چندین دشمنو دارم

افراد مزاحمی با ارسال نظرات به مدیران سایتم و فحش و بد بیرا های بیجا سعی موجب آزار و اذیت دیگران میشن البته با تغییر آیپی نظر میدن که متوجه نشم کین ولی آیپی اصلیشونو میدونم و به روی خودم نمیارم !

خب آیپی اصلیشونو بن کردم برای صفحه 403 هم سورس های صفحه فـیل***ترینگ رو گذاشتم :)

که اومدن سایت ببینن سایتم فیلتر شده خر کیف بشن !!!! :D

تا شاید بالاخره ازمون دست بردارن !

نمیدونم روش خوبی رو انتخاب کردم یا نه

به نظرتون خوبه؟

میشه تو وردپرس کاری کرد که وقتی دیدگاهی ارسال شد بعد از تایید یه مدیر مشخص شده دیدگاه های تایید نشده برای دیگر مدیران نمایش داده بشه؟

چه روشی هست تا از دست این مزاحما خلاص شیم؟

ممنون که همیشه کمک میکنید

لینک به ارسال

درود ...

در تنظیمات وردپرس بخش گفتمان یا دیدگاه ها ، یه بخش وجود داره واسه فیلتر کلمات، شما کلمات مورد نظر رو وارد کنید تا اگه کسی از اون ها در کامنتش استفاده کرد، کامنتش منتشر نشه و بیاد واسه تایید. افزونه هم واسه این موارد زیاده، از کپچا هم میتونید استفاده کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

عنوان تاپیک تغییر کرد

لطفن در انتخاب عنوان دقت کنید

برای مشکلتون تنظیمات رو طوری تعیین کنید که دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت در سایت نمایش داده شود

لینک به ارسال

عنوان تاپیک تغییر کرد

لطفن در انتخاب عنوان دقت کنید

برای مشکلتون تنظیمات رو طوری تعیین کنید که دیدگاه ها بعد از تایید مدیریت در سایت نمایش داده شود

فک کنم اصلا نخوندید !

نظرات در حالت پس از تایید هست

اما اگر نظری ارسال بشه باید توسط مدیران تایید بشه

من نمیخوام مدیران دیگه وب سایتم نظرات فحشی رو ببینند !

ویرایش شده توسط Hate
لینک به ارسال

درود ...

در تنظیمات وردپرس بخش گفتمان یا دیدگاه ها ، یه بخش وجود داره واسه فیلتر کلمات، شما کلمات مورد نظر رو وارد کنید تا اگه کسی از اون ها در کامنتش استفاده کرد، کامنتش منتشر نشه و بیاد واسه تایید. افزونه هم واسه این موارد زیاده، از کپچا هم میتونید استفاده کنید.

موفق باشید.

:)

تمامی نظرات در حالت پس از تایید هست نیازی نداره نظرات فحش برن زیر در حالت بررسی !

من نمیخوام نظرات رو مدیران دیگه وب سایتم ببینند چون اعتبارم میاد پایین

افرادی که فقط با من مشکل دارند

ببنید کمی واضح تر توضیح بدم

در حالت معمولی یکی میاد نظر میده و برای نمایش نظر باید تایید بشه همه ی مدیران میتونند نظرات رو تایید کنند و بهشون دسترسی داشته باشند !

ولی من میخوام جوری باشه که:

یکی اومد نظر داد اول مدیر کل تایید کنه بعدش بره زیر دست مدیران دیگه واسه تایید

شدنیه همچین چیزی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...