رفتن به مطلب

کدهای مخرب

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

یکی از سایت ها که برای یکی از دوستان حدود یک سال قبل وردپرس نصب کرده بودم و ایشان زیاد به پیشخوان نرفته و آپ نکرده بود حال که تصمیم به فعالیت مجدد گرفته سایت باز نمی شود و در گوگل اعلام می کند ممکن است به کامپیوتر شما آسیب بزند و وقتی هم که می خواهیم به پیشخوان برویم یا با وب باز کنیم این تصویر میاد post-149-0-99289100-1379882458_thumb.jpg من فکر می کنم چون به نسخه جدید بروز نشده این مشکل پیش آمده و اگر پیشخوان باز بشه با بروز رسانی مشکل حل خواهد شد ولی متاسفانه نمی تونم به پیشخوان وارد بشم لطفا راهنمائی کنید چطوری میشه مشکل را حل کرد

لینک به ارسال

به احتمال زیاد یک کد مخرب وارد کدهای قالبش شده. اول از همه فانکشن را چک کنید ببیند کد مخربی داخلش نیست. اگر هم قالب اصلی را داخل سیستم دارید اون را جایگزین کنید باید درست بشه

لینک به ارسال

در پیرو حرف آقا سعید اگه که جواب نداد این کارا باید دستی آخرین نسخه وردپرس رو نصب کنید.

لینک به ارسال

آفا سعید و آقا اشکان ممنون

متاسفانه اصلا وارد داشبورد نمیشه بنظرتان اگر با فایل زیلا دوباره وردپرس را نصب کنم درست میشه ؟

پستای قبلی زیاد نیست و پشتیبان هم تهیه نشده اونا جفظ می شن یا کلا پاک می شه ؟

منظورم اینه که برای این آدرس هم تصویر بالا میاد http://harimemehrvarzan.ir/wp-admin/

ویرایش شده توسط hormozgan
لینک به ارسال

اگه نصب دستی رو درست انجام بدین نه هیچ چیزی پاک نمیشه آموزش نصب دستی توی انجمن هست جستجو کنید.

لینک به ارسال

من آموزش را دیدم ولی اگر با فایل زیلا وردپرس ورژن جدید را روی قبلی بریزم اون وقت ممکنه بروز بشه و کدهای مخرب از بین بره ؟

چون توی آموزش گفته پلاگین ها را غیر فعال کنم ولی من اصلا به اونا دسترسی ندارم

لینک به ارسال

برید داخل بخش قالب ها و اسم فولدر قالبی که در حال حاظر فعال هست را تغییر بدید با این کار قالب وردپرس به قالب پیشفرض تغییر می کنه. بعد فکر کنم مشکل ورود به داشبورد هم حل بشه

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

ممنون آقا سعید ولی با تغییر نام پوسته مشکل حل نشد احتمالا کد مخرب در پلاگین ها باشه به نظر شما پلاگین ها را کلا پاک کنم و دوباره نصب شان کنم ؟

لینک به ارسال

اگر چیز مهمی داخل هاست ندارید کلا اطلاعات موجود در هاست را پاک کنید دیتابیس را هم پاک کنید و دوباره از اول شروع کنید

لینک به ارسال

ممنون آقا سعید ولی با تغییر نام پوسته مشکل حل نشد احتمالا کد مخرب در پلاگین ها باشه به نظر شما پلاگین ها را کلا پاک کنم و دوباره نصب شان کنم ؟

اگر سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید ، برید و ببینید کدوم صفحات مشکل دارن و حذفشون کنید

و اگر نمیتونید کارهارو انجام بدید به مدیر هاستتون بگید یک اسکن بکنه از هاستتون بعد از پاک سازی یک بار وردپرس رو به صورت دستی نصب کنید

لینک به ارسال

اگر سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید ، برید و ببینید کدوم صفحات مشکل دارن و حذفشون کنید

و اگر نمیتونید کارهارو انجام بدید به مدیر هاستتون بگید یک اسکن بکنه از هاستتون بعد از پاک سازی یک بار وردپرس رو به صورت دستی نصب کنید

این پاسخی است که مسئولین هاست به من دادند

بله چون مرورگر لیست سات های بلاک شده را بررسی و چون سایت در لیست قرار داده شده پیام خطای سایت مخرب را نمایش می دهد.

پس ا حذف و برطرف کردن محتوای مخرب بین 2 هفته تا 90 روز زمان میبرد تا سایت از لیست حذف و مرورگر ها این خطا را نمایش ندهند.

اگر این درست باشد باید برای راه اندازی بین دو هفته تا 3 ماه صبرکنم ؟

یعنی هیچ راهی نیست ؟

لینک به ارسال

این پاسخی است که مسئولین هاست به من دادند

اگر این درست باشد باید برای راه اندازی بین دو هفته تا 3 ماه صبرکنم ؟

یعنی هیچ راهی نیست ؟

والا نمیدونم هاست شما چه افرادی هستن که این جواب رو دادن !

اما بعد از پاک سازی حدود 24 ساعت یا 48 ساعت دیگه سایت باز میشه

برای سریعتر بودن هم میتونید از وبمستر گوگل پیغام پاکسازی بدید یا همون fix کردن ، خودشون سریع رسیدگی میکنن

تو همین انجمن بودن که بعد از 12 ساعت سایتشون درست شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...