• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
fantome0

اتصال اطلاعات به عناوین در فرم بازشو

21 پست در این موضوع قرار دارد

من میخوام یه فرم مشابه فرم زیر درست کنم.فقط نمیدونم اطلاعات مربوط به هر نوشته که جلوی "سرویس" انتخاب میشه چطور بهش وصل کنم که کاربر بعد از زدن دکمه نمایش اطلاعات مورد انتخابی براش در زیر فرم نمایش داده شه.

v299_sdsdsdsd.gif

محتوای داخل فرم سرویس به صورت دستی ولرد میشه و مرتبط با دسته یا نوشته خاصی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثلاً برای نمایش عناوین مطالب:

سرویس : <SELECT class="select" name="post_title">
<OPTION class="option" value="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></OPTION>
</SELECT>

البته این ها باید درون حلقه کوئری قرار بگیرند

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محتویات مطالب یک عنوان که از سرویس انتخاب میشه چطور زیرش نمایش داده میشه؟

من چنتا جد.ل دارم که میخوام با انتخاب هر عنوان و زدن کلید نمایش جدول هر کد.م زیر این فرم نمایش داده بشه

ویرایش شده در توسط fantome0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین جوری داریم جلو میریم همه چی داره تغییر می کنه

به هر حال:

اگر سرویس ها همون دسته ها هستند پس:

خب در اینصورت باید در value مقدار زیر را قرار بدید:

<?php wp_dropdown_categories(); ?>

بعد باید کوئری بسازید برای نمایش فهرست مطالب

بین فرم و کوئری باید مقدار خروجی فرم رو با یه متغیر به داخل کوئری ارسال کنید تا کوئری بفهمه که فهرست مطالب کدوم دسته رو باید نمایش بده

اماگر این جداول و یا محتویات کاملا آزاد هستند باید براشون یه پارامتر یا شناسه ایی تعیین کنید که بشه فراخوانیشون کرد. یه شاخصه ایی باید هرچیزی داشته باشه

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

اگر سرویس ها شامل بعضی پست ها باشه چی؟

یعنی در منوی دراپ داون من 10 تا پست دارم که میخوام عنوان پست ها توش قرار بگیره.

این کد:

<?php wp_dropdown_categories(); ?>

لیستی از دسته ها رو نمایش میده ولی من میخوام لیستی از پستهای دلخواه رو توش قرار بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیست تایتل پست ها؟!! : پست 2

ببینید مسئله خیلی سادست: یک فراخوانی کننده دارید که در سلکت قرار میگیره - یک فراخوانی شونده دارید که بعد از submit نمایش داده میشه - شما این دو تا رو باید مشخص کنید

فرمول کلی هم اینه:

بین فرم و کوئری باید مقدار خروجی فرم رو با یه متغیر به داخل کوئری ارسال کنید تا کوئری بفهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه همچین چیزی میشه:

<SELECT class="select" name="post_title">
<?php if(have_posts()): while(have_posts()): the_post(); ?>
<OPTION class="option" value="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></OPTION>
<?php endwhile; endif; ?>
</SELECT>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

isk عزیز من متوجه منظورتون هستم فقط تو کدش مشکل دارم و the_title رو هم فراخوانی میکنم ولی هیچ پستی نمایش داده نمیشه

این کدی رو که وحید جان هم داد رو تست کردم ولی تنها در منوی دراپ داوون تنها گزینه ای که هست اسم برگه ای هست که داخلش هستم و از عناوین پست ها هیچی نمیزاره

هرچی فکر میکنم نمیدونم مشکلش کجاست چون توی ایندکسم رو که دیدم با همین کوئری پست ها نمایش داده شده.

---------------------------------------------

فکر کنم فهمیدم مشکل چیه که بجای عناوبن پستها عنوان برگه ای که توشم نشون میده ولی نمیدونم چجوری حلش کنم.

من کد نمایش پست ها رو به طور کامل از تو ایندکس کپی کردم تو این برگه ولی باز پستها نمایش داده نشد. مشکل اینه که من دارم تو یه برگه ی دیگه که واسش یه قالب دیگه ساختم، این فراخوانی رو انجام میدم.

چجوری این مشکل رو حل کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد ها رو کجا استفاده می کنید؟

مطمئنن اگه داخل یه حلقه دیگه استفاده بشه فقط برگه ای که در اون هستید رو نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از طریق ژنراتور کوئری ساز یه کد ساختم که پست های یک دسته رو تویه فرم دراپ داون میاره. :

<?php
$custom_query = new WP_Query(array(
'post_status' =>'published',
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID',
'cat' =>'3841',
'posts_per_page' =>'5',
'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1
));
?>
<ul>
<?php if($custom_query->have_posts()) :
while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>

</li>
<?php endwhile;endif;?>
</SELECT>
</ul>
<?php wp_reset_query(); ?>

منتها من چیکار کنم تا پستهای مرتبط با این دسته تو صفحه اصلی نمایش داده نشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول اینکه در کد پست 10 نیازی به ul و li و /ul و /li نیست و حذفشون کنید

دوم اینکه اینی که الان هست عناوین پست های دسته 3841 رو در سلکت میاره - خب حالا میخواین بعد از فشردن کلید submit دقیقا چه اتفاقی بیافته؟ یعنی به کجا هدایت بشیم و یا چه چیزی نمایش داده بشه؟

سوم اینکه این فرم تاثیری در نمایش و یا عدم نمایش پست ها در صفحه اول نداره - اونو باید از طریق دیگه ایی انجام بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله درسته اونارو حذف کردم

میخام با فشردن دکمه سابمیت محتوای عنوان انتخاب شده در یک صفحه جدید نمایش داده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان کدی که من برای استفاده درست کردم به این شکل شد:

<?php
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID',
'cat' =>'3841',
'posts_per_page' =>'5',
));
?>
<span>بانک:</span>
<form>
<?php if($custom_query->have_posts()) :
while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>
<input id="et_search_submit" type="submit" value="نمایش" dir="rtl" lang="fa" style="font-size:11px; font-family:Tahoma;"/>
</form>
<?php endwhile;endif;?>
</SELECT>

ولی مشکلی هست وقتی رو دکمه ارسال کلیک میکنم به صفحه پست منتقل نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تازه رسیدیم اول خط - مسئله این شده که شما دسته و یا دسته هایی رو معین میکنید - تایتل دسته ها در سلکت فرم ظاهر میشن - با سامبیت به پست مورد نظر هدایت میشن

این دمو رو ببینید:

http://test-line.cloudsite.ir/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86/

در ضمن فرمی که در کد پست 13 آوردید هیچ اکشنی نداره و نباید هم هیچ عملی انجام بده.

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکشنی که باید برای این نوع فرم تعریف کنم به چه صورت میشه؟

این لینکی که دادید باز نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://goo.gl/ZcDxMm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکی که دادین رو دیدم. این در واقع یه فیلد برای سرچ هست. که اکشنی براش تعریف نشده. من کدهاش رو که دیدم اکشنی نداشت.

ولی من میخوام با زدن دکمه نمایش وارد پستی که در قسمت منوی drop down انتخاب شده بشم. چنتا از توابع رو امتحان کردم و جای مقدار اکشن قرار دادم ولی مشکل حل نشد.

میشه راهنمایی کنید مقدار اکشن باید چی قرار بگیره تا به سمت صفحه نمایش پست مذکور هدایت بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عذر میخوام شما چطوری می تونید کدهای php رو ببینید؟!!!!

در مورد فیلد هم در اون دمو فیلد input بود که میشه به سلکت تبدیلش کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه فرم به این شکل که مد نظرم بود ساختم تنها مشکل ارسال اطلاعات هست با مقدار دهی به اکشن که نمیدونم چه تابعی باید توش قرار بگیره: لطفا مشاهده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله می دونستم چیه - حتی جداول فوتبالی رو هم!

به هر حال تا اینجا شما میخواین فرمی تهیه کنید که درون سلکت این فرم، عناوین مطالب دسته 3481 قرار بگیره و یوزر هر عنوان رو که انتخاب کرد و submit رو کلیک کرد به صفحه اون پست هدایت بشه. اگر بله:

<?php
'post_type' =>'post',
'order' =>'descending',
'orderby' =>'ID',
'cat' =>'3481',
'posts_per_page' =>'50',
));
?>
<form method="post">
<?php if($custom_query->have_posts()) : while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();?>
<?php endwhile;endif;?>
</select>
<button type="submit" >ارسال</button>
</form>

<?php $keyword = $_POST['post_title']; ?>
<?php $result = mysql_query("SELECT * FROM wp_posts WHERE post_title = '$keyword' and post_status = 'publish' and post_type = 'post' ORDER BY post_title ASC"); ?>
<?php while($row = mysql_fetch_array($result)) { ?>
<?php header("Location: $row[post_name]"); ?>
<?php } ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دقیقا منظورم همین هست که فرمودین

و با کدی که لطف کردین دادین درست شد.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .

• توسط alireza1375
      سلام. من در ویژگی های محصولات ووکامرس ترتیب را روی "ترتیب مرسوم یا نام (شمارشی)" تنظیم می کنم ولی وقتی ویژگی را وارد می کنم (به شکل زیر) و سپس مطلب را ذخیره می کنم.

حالا وقتی وارد ویژگی می شوم این ترتیب را می بینم!

و قسمت عجیب تر نمایش اون در سایت هست که به این شکل نمایش داده می شود:

مشکل چیه؟
    • توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
    • توسط mehdiilbeigi
      سلام
      دوستان من یک دسته مادر خاص دارم مثلا شبکه های تلوزیونی با زیرمجمعه هایی مثل شبکه سه و شبکه 2 و ...
      حالا می خوام توی پستم زیرمجموعه های دسته شبکه های تلوزیونی رو که تیکش و زدم نمایش بده و با , جدا کنه.
      ممنون می شم راهنمایی کنید.
    • توسط rezarnmsh
      با سلام خیلی ممنون میشم که پاسخ بدید که چطور میتونم هم ورد پرس فارسی و هم انگلیسی را روی لوکال هاست xampp نصب کنم