imacs

مشکل با نظرات اسپم

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من هرچی افزونه کپچا برای نظرات و کامنت ها نصب میکنم بعد از یه چند روز اسپم نظرات شروع میشه ممنون میشم افزونه ای و معرفی کنید بهم مشکل من و حل کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

از اکیسمیت هم استفاده کردید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جز این افزونه (اکیسمیت) که در خود وردپرس هم هست می تونید از افزونه های زیر استفاده کنید:

Anti-spam

Antispam Bee

WP Anti Spam (فارسی)

ویرایش شده در توسط Ghaem

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط napo
      سلام 
      افزونه max mega menu  رو دانلود کردم ولی متاسفانه راستچین نیست یعنی زیر منو رو سمت راست ایجاد میکنه به جای اینکه در سمت چپ نشون بده همونطوری که توی عکس مشخصه بعد انتخاب دوتا زیر منو کلا از صفحه خارج میشه
      اگه میشه کمکم کنید
      اگه کسی افزونه ای دیگه میشناسه که هم راستیچینه هم اکاردئونی ممنون میشم معرفی کنه

• توسط TheOnlyMen
      درود خدمت دوستان گرامی
      ما هم کارمون این شده هر وقت به مشکلی بر می خوریم اینجا مطرح می کنیم
      من قسمت نظرات را برای قالبم طراحی کردم اما زمانی که می خواهی به یک نظر پاسخ دهی با کلیک بر روی دکمه پاسخ صفحه رفرش می شود و به طور معمول مانند بقیه وب سایت ها عمل نمی کند مثل تصویر زیر :

من تابع if ( is_singular() ) wp_enqueue_script( 'comment-reply' ); را نیز به قالب اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد.
      بنظرتون من چه چیزی رو جا انداختم؟
      سپاس گزارم
    • توسط mohandes1900
      سلام خسته نباشید به همه ی فعالان انجمن
      آیا کسی هست که بدونه چرا بازدید برخی از آی پی ها از سایت خیلی زیاده؟ و این که آیا ممکنه اسپم و یا ربات باشن و از کجا باید این رو بفهیمد؟
      آیا ممکنه ربات موتورهای جستجو باشه و از کجا باید این رو بفهمیم؟
    • توسط oonchiye
      سلام
      تنظیمات مربوط به افزونه رو انجام دادم برگه ها موجود هستش 
      شرت کد های مربوط هم درسته 
      فقط وقتی دکه پرداخت رو میزنی صفحه تسویه حساب فقز اسم برگه رو میاره 
      مینویسه check uot فقط
      چیکار کنم خیلی لازم دارم 
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: