imacs

مشکل با نظرات اسپم

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من هرچی افزونه کپچا برای نظرات و کامنت ها نصب میکنم بعد از یه چند روز اسپم نظرات شروع میشه ممنون میشم افزونه ای و معرفی کنید بهم مشکل من و حل کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

از اکیسمیت هم استفاده کردید ؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به جز این افزونه (اکیسمیت) که در خود وردپرس هم هست می تونید از افزونه های زیر استفاده کنید:

Anti-spam

Antispam Bee

WP Anti Spam (فارسی)

ویرایش شده در توسط Ghaem
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      من افزونه Advanced noCaptcha reCaptcha رو نصب کردم و همه تنظیماتش رو انجام دادم.حالا میخوام استفاده کنم دیدم که فقط در فرم های پیشفرض وردپرس کار میکنه و برای قرار دادن در صفحاتی که خودم ساختم اقدام کردم کدهای زیر رو بمن داد
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      و منم دقیقا همینها رو در صفحات مورد نظرم قرار دادم ولی بجای اینکه کپچا رو نشون بده همین کدها رو نشون میده.
      لطفا اگر میشه راهنمایی کنید
      ممنونم
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      من افزونه Advanced noCaptcha reCaptcha رو نصب کردم و همه تنظیماتش رو انجام دادم.حالا میخوام استفاده کنم دیدم که فقط در فرم های پیشفرض وردپرس کار میکنه و برای قرار دادن در صفحاتی که خودم ساختم اقدام کردم کدهای زیر رو بمن داد
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      و منم دقیقا همینها رو در صفحات مورد نظرم قرار دادم ولی بجای اینکه کپچا رو نشون بده همین کدها رو نشون میده.
      ممنونم
    • توسط shahreabi
      سلام دوستان
      anr_captcha_form_field()
      anr_verify_captcha()
      ممنونم
    • توسط navidseyfi
      وقت بخیر دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده
      من توی سایتم 
      تو بخش ادامه مطالب (single.php) یه قطعه کد اضافه کردم که سه تا مطلب رو از یه سته خاصی نشون میده...
      حالا وقتی کاربر میخواد به مطلب مورد نظرش نظر ارسال کنه، نظر میاد میوفته روی یکی از این سه پستی که عرض کردم

چیکار باید بکنم حل بشه؟؟
      لطفا راهنمایی کنید