• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
m.Mosibat

عدم نمایش فونت یکان در کروم

12 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان اگه اطلاع داشتین یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

من توی یکی از سایت ها از فونت یکان استفاده میکنم اما مشکلم اینه که فونت یکان رو توی مرورگر کروم برای اون سایت نمایش نمیده ! توی فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر مشکلی نداره و البته مشکل از مرورگر هم نیست چون برای سایت های دیگه نمایش میده.

فونت رو با استفاده از کد زیر به استایل معرفی کردم :

@font-face {
font-family: 'BYekan';
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'),
url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'),
url('fonts/BYekan.woff') format('woff');
}

و برای فراخوانی هم مثل همیشه از این کد استفاده میکنم :

font-family: 'BYekan';

کسی میدونه مشکل کار از کجاست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام والا طريقه معرفي و فراخواني كه درست انجام دادن ميخواين ادرس سايت بزارين تست كنم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب را آپلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فولدر فونت ها رو بررسی کنید مشکل دار نباشن از این کد هم استفاده کنید بهتره :)

@font-face{
font-family:Yekan;
font-weight:normal;
font-style:normal;
src:local('☺'), url("../font/BYekan-Regular.eot");
src:url("../font/BYekan-Regular.eot?#iefix") format("embedded-opentype"),
url("../font/BYekan-Regular.woff") format("woff"),
url("../font/BYekan-Regular.ttf") format("truetype"),
url("../font/BYekan-Regular.svg#Mitra") format("svg")
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مگه هرکی قالب اختصاصی طراحی میکنه باید به تمام فنون وارد باشه؟!

به هر حال اینم فایده ای نداشت -_-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فونت یکان تا اندازه 13 درست نشون میده

در حالت بزرگتر و بصورت بولد مشکلی که دارید پیش میاد.

از اندازه 25 هم کمی بهتر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا فونت های فارسی انگار مشکل دارند!

من هرجا که تست کردم همینجوری شده... فقط فونت تاهوما هست که خوبه.. و لذت بخشه! البته داخل فایرفاکس هیچ کدوم مشکل ندارند و خب نشون میدن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین مشکل رو دارم توی مرورگر maxthon 4 و فایرفاکس فونت ها به خوبی نمایش داده میشن ولی داخل مرورگر های تحت وب کیت مثل کروم به صورت کامل پشتیبانی نمیکنن البته این مشکل فقط برای b yekan هستش و فونت 2 yekan این مشکل رو نداره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری