• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
SAMAN...23

مشکل در قسمت ارسال پست

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

یه مشکل عجیب پیدا کردم در قسمت ارسال پست وقتی میخوام یه مطلب لینک دار ارسال کنم از هر کدی که استفاده میکنم اون مطلب لینک دار نمیشه .

میخوام بدونم ایا احتمال داره مشکل پوسته باشه؟اخه معنی نمیده که.الان باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا از عنوان گویا تری استفاده کنید :) .

کد لینک دادن:

<a href="http://www.example.com">متن لینک دار </a>

ویرایش شده در توسط alireza.nh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید

یه مشکل عجیب پیدا کردم در قسمت ارسال پست وقتی میخوام یه مطلب لینک دار ارسال کنم از هر کدی که استفاده میکنم اون مطلب لینک دار نمیشه .

میخوام بدونم ایا احتمال داره مشکل پوسته باشه؟اخه معنی نمیده که.الان باید چیکار کنم؟

آدرس آنلاین سایتتون رو بزارین تا چک کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادرس سایت این هست www.neopost.ir کد لینک دادن رو میدونم اما مطالب رو لینک نمیکنه دلیلش رو نمیدونم لطفا اگه مشکلی هست راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من متوجه نشدم. واضح تر توضیح بدین. یعنی تو قسمت ارسال پست وقتی لینک می سازید تو سایت نمیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره وقتی لینک رو توی قسمت ارسال پست درست میکنم توی سایت اون رو به صورت لینک دار نشون نمیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان صفحه اول سایتتون خالی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکهاتون برای بنده سالمه! :rolleyes:

البته قبلا با یه مشکلی که شما میگید که فکر کنم همین مشکل قبلی بنده بوده مواجه بودم! :)

مثلا باید متن یا کلمه ای لینک داشته باشه که نداره و بصورت یه متن سادست!

اینجور مواقع برای یه قسمت خاصی این اتفاق میوفته!مثلا منو یا سایدبار و...

.

بنده که روشی برای حلش پیدا نکردم فقط یک بار با آپدیت نسخه مشکل حل شد و بار دیگه با ادیت فانکشن :D .

فکر کنم مشکلتون همین باشه البته اگه درست گفته باشم! :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری