• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ghasemia81

همه آدرسای سایتم به صفحه اصلی وارد میشه

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.دوستان کمــــــــــــــــــــــــــــــــکم کنید.همه ادرسای سایت به صفحه اصلی وارد میشه.

yektatak.com

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخرین تغییراتی که در سایت انجام دادید چی بوده؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسکریپت فایر شاپ نصب کردم.الآن پاکش کردم.دیتابیسشم پاک کردم.بازم نشد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته تون رو یک بار غیرفعال و فعال کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیتابیس روهم ریپیر کردم.چنتا از تیبلش ارور داد.از ریپیر پشتیبانی نمیکنه

yektatak_aspas.wp_cimy_uef_data repair note The storage engine for the table doesn't support r... yektatak_aspas.wp_cimy_uef_fields repair note The storage engine for the table doesn't support r... yektatak_aspas.wp_cimy_uef_wp_fields repair note The storage engine for the table doesn't support r.

پوسترو عوض کردم.با یکی دیگه.نشد

پوشه پلاگین هارم عوض کردم اسمشو بازم درست نشد

یه نیوک هم نصب کردم توی یه سادامین.ممکنه مشکل از اون باشه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونم حذف کردم بازم نشد.دوستان خییییییییییییییلی وضعیت بدی دارم لطفا کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما پیوند یکتا رو روی پیشفرض بزارید.

شما از افزونه ریدایرکت استفاده میکنید برای صفحات 404 ؟

اگه دارید غیر فعال کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اشکان پیوند یکتارو روی پیشفرض گذاشتم.بعد همون ساختار قبیلیش کردم درست شد

یعنی نوکرتمااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلی آقایی.نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم.خیییییییییییییییییلی ممنونم ازت داداش

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط newharf
      با عرض سلام و خسته نباشید
      بعد از یک خروج ناگهانی یعنی بسته شدن مرورگر و تمام پنجره ها همراه آن از قسمت مدیریت سایت و همچنین زدن چند دستور پشت سر هم یعنی ویرایش سریع و بعد ارسال مطلب و .. حالا به مشکل برخوردم که مثلا وقتی میزنم روی ویرایش سریع و تغییرات رو انجام میدم و بروز رسانی میزنم همینطور میچرخه و بروز نمیکنه و یا در قسمت ارسال مطلب نمیتونم وارد رسانه بشم تا عکس بزارم و همچنین وارد قسمت متن هم نمی شود قالب رو عوض کردم و همچنین بعضی از افزونه هم که فکر می کردم از اونها باشه رو غیر فعال کردم باز نشد تقریبا با همچین مشکلی قبلا هم مواجه شده بودم البته بعد از اینکه به نسخه 4.2.3 بروز رسانی کردم اما در بروز رسانی بعد مشکلی نداشتم تا اینکه این مشکل پیش اومد
      به نظرتون باید چکار کرد؟
      با تشکر از همه
    • توسط Poorya.sh
      دوستان سلام,تا چندی پیش وردپرس درست بود همه چی درست بود و کاربران وقتی که توی پست ها زیر کامنت بقیه دکمه پاسخ رو میزدند صفحه ریلود میشد و پاسخشون میدادن که میرفت زیر کامنت اصلی و به اصطلاح به شکل " تو در تو" مشخص بود که کامنت پاسخ خورده اما جدیدا دکمه پاسخ اصلا کار نمیکنه و وقتی که دکمه رو میزنی فقط آخر آدرس اصلی پست یک متن به صورت "/#comment-162522" ایجاد میشه و عملا هیچ اتفاقی هم نمی افته مشکل از قالب نیست چون کداش همه درسته و مشکلی نداره و همونطور که گفتم درست کار میکرد افزونه ها رو هم غیر فعال و تست کردم اما مشکل حل نشد وردپرس هم دوباره آپدیت کردم مشکل حل نشد فایل کامنت وردپرس هم دوباره آپلود کردم مشکل حل نشد ممنون میشم اگه یک بررسی کنید.
      آدرس یکی از پست های سایت
      یک یوزر و پس برای تست:
      یوزنیم:T-Star
      پسورد:123456
      (به دلیل بسته بودن دیدگاه ها برای مهمان ها)
      لینک صفحه ورود
      دوستان خیلی ممنون میشم اگه یک نگاه بندازید و کمک کنید
    • توسط talebloo
      سلام

من در وردپرس به مشکلی برخوردم / من را هک کردن و بعد بازگرداندن اطلاعات / من یک افزونه امنیتی رو فعال کردم ( wrd fence) در وردپرس و بعد از بیرون امدن دیگه نتونستم وارد وردپرس بشم و بهم پیغام
      This webpage has a redirect loop

میده . ;در این زمان وقتی سایت باز میکنم از صفحه اصلی سایت آیکون های پیشخوان برام هست ولی نمیتونم واردش بشم وازش استفاده کنم وقتی روی گزینه ای کلیک میکنم مثلا پیشخوان بهم خطای 404 میده انگار که همچی لینک داده میشه به مطالب داخلی سایت نه وردپرس
      سایت من taleblooplastic.ir
      درصورت امکان من را راهنمایی کنید
    • توسط Amin96
      با سلام
      من هاستم رو عوض کردم.
      از دیتابیس ها و فایل ها بک آپ داشتم.
      فایل ها رو ریختم روی هاست و در phpbbmyadmin بک آپ ها رو import کردم.
      حالا آدرس رو که می زنم سایتم میاد اما روی هر کدوم از لینک های سایت (از قبیل پست ها ، برگه ها و .... ) که کلیک می کنم با صفحه ی ارور هاستم مواجه میشم.
      مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟؟
    • توسط AFG Boy
      سلام
      از موقعی که یک قالب جدید تویه سایت نصب کردم کسی نمی تونه تویه سایت لوگین کنه
      wp-login.php on line 415
      این خط کدشه

header('Content-Type: '.get_bloginfo('html_type').'; charset='.get_bloginfo('charset'));
      و موقع فعال کردم و یا غیر فعال کردن قالب یا افزونه ها این پیغام رو میده ولی وقتی نگاه می کنم افزونه یا قالب فعال شده
      pluggable.php on line 896
      این خط کدشه

header("Location: $location", true, $status);
      ولی کار بر با سایت میتونه کار کنه